هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابلیّت اطلاع‌رسانی از طریق SMS سیستم بــانــکــ
سلام و درود بر کاربران گرامیِ MyBBIran.

با توجه به این‌که قابلیّت اطلاع‌رسانی تراکنش‌های سیستم بــانــکــ از طریق SMS برای کاربران فراهم شده‌است، از کاربران محترمی که تمایل به دریافت اطلاعیه‌های تراکنش‌های مربوط به خود در سیستم بــانــکــ، از طریق SMS دارند، می‌توانند با مراجعه به بخش:

کنترل پنل کاربر --> (منوی سمت راست) ویرایش تنظیمات --> بــانــکــ و ...

1- فعال‌سازی گزینه‌ی "تمایل دارم تراکنش‌هایی که مربوط به من است، پس از انجام، از طریق SMS به من اطلاع رسانی شود." (این گزینه در حالت پیش‌فرض فعال است)

2- وارد کردن شماره‌ی تلفن همراه در بخش "شماره‌ی موبایل:(مثال: 09123456789)"

(مانند تصویر زیر)

[تصویر:  bank_sms.png]

هنگام خرید، فروش، افزایش موجودی، از طریق SMS از انجام تراکنش‌هایشان مطلع شوند.

این یک قابلیّت رایگان است و بابت آن، هزینه‌ای از کاربر دریافت نمی‌شود.

شماره‌ی تلفن همراه شما توسط هیچ‌کس قابل مشاهده نخواهد بود. (به‌جز مدیرکل و آن هم از طریق دسترسی به دیتابیس)

با سپاس،
تیم مدیریت MyBBIran
پاسخ
 سپاس شده توسطsalehkhan (۱۳۹۲/۵/۸، ۰۴:۳۵:۱۴ صبح) ، M A H D I (۱۳۹۲/۵/۸، ۱۴:۱۵:۰۲ عصر) ، the wolf (۱۳۹۲/۵/۸، ۱۴:۱۹:۴۹ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۲/۵/۸، ۱۴:۳۸:۲۴ عصر) ، وحشی (۱۳۹۲/۵/۸، ۱۵:۱۷:۳۳ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۵/۸، ۱۶:۱۳:۳۸ عصر) ، Pars (۱۳۹۲/۵/۸، ۲۱:۵۲:۴۴ عصر) ، mellat (۱۳۹۲/۵/۸، ۲۲:۰۷:۲۰ عصر) ، geo (۱۳۹۲/۵/۸، ۲۳:۲۸:۴۳ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۲/۵/۸، ۲۳:۳۴:۰۱ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۲/۵/۹، ۰۰:۱۲:۳۲ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۲/۵/۹، ۱۶:۱۶:۵۳ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۲/۵/۱۲، ۱۶:۱۰:۴۹ عصر) ، mrramin (۱۳۹۲/۵/۱۴، ۱۲:۴۱:۱۹ عصر) ، K@Z3M (۱۳۹۲/۵/۱۴، ۱۴:۰۰:۲۹ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۵/۱۸، ۱۴:۳۰:۵۵ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۲/۵/۱۸، ۱۵:۰۰:۱۰ عصر) ، oracle140 (۱۳۹۲/۵/۲۵، ۱۳:۴۱:۴۸ عصر) ، mansour1 (۱۳۹۲/۵/۲۶، ۱۱:۰۶:۳۲ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۲/۵/۳۰، ۱۶:۰۹:۵۳ عصر) ، saman10016 (۱۳۹۲/۶/۲۶، ۰۲:۰۶:۲۰ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۲/۶/۲۶، ۱۸:۳۱:۴۱ عصر) ، golforosh (۱۳۹۲/۶/۳۱، ۱۲:۱۹:۴۵ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
قابلیّت اطلاع‌رسانی از طریق SMS سیستم بــانــکــ - توسط Mohammad-Za - ۱۳۹۲/۵/۸، ۰۳:۴۷:۲۰ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاع رسانی در مورد اختلالات روزهای اخیر IACbook 0 2,214 ۱۳۸۹/۱/۱۴، ۱۸:۴۸:۴۵ عصر
آخرین ارسال: IACbook

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان