هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک انتقاد کوچک
من با جناب goodman موافقم

متاسفانه وقتی کاربری ترفیع میشه و عنوان مدیریت میگیره دیگه از اون فعالیت قبلیش خبری نیست.
ببینید دوستان تو اکثر سیستم های مدیرین محتوا، 99% مشکلات کاربران تکراری هست. مثل تنطیم کوکی ها و نصب پلاگین های پرطرفدار و ..
اینو تجربه چندین ساله ام تو MYBB نشون داده

درسته که 99% این سوالهایی که مبتدی ها میپرسن تکراری ولی شما هم که اسمتو گذاشتی مدیر وظیفه ات رو توی سایت چی میبینی؟
از اسم مبتدی واضحه که شاید طریقه صحیح search رو هم بلد نیست ولی شمایی که به اصطلاح مدیری و میدونی سوالش تکراریه بی زحمت یک جستجو بزن و لینک تاپیکش رو بده تا به جواب سوالش برسه
من چند سال پیش تو سایتم هیچ وقت به کاربر ها نگفتم search کن پیدا میکنی، اگه سوالش تکراری بود لینک تاپیک رو بهش میدادم.

مدیر به 2 گروه تقسیم میشه،
1- هر سوالی پرسیده بشه جواب بده (چه تکراری چه غیر تکراری)
2- هر ماه چندین تاپیک آموزنده با محتوای جدید ارسال کنه

حالا شمای مدیر تو کدوم دسته ای؟

البته من میدونم بعضی مدیر های اینجا شاغل ان و وقت حضور در سایت رو ندارن، و البته قبلا زحمات زیادی در سایت کشیدن
ولی خوب بعضی مدیر ها رو هم میبینم که روزی چندین بار آنلاین میشن و سرک میکشن و میرن

امیدوارم کسی از حرفهای من ناراحت نشه
هدف از انتقاد فقط اصلاح برخی عقاید و فرهنگ های اشتباه هست
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطAge Of (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۲:۲۷:۰۳ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۲:۴۹:۰۵ عصر) ، goldenaxis (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۲:۵۱:۳۴ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۲۲:۰۰:۵۷ عصر) ، goodman (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۱۹:۴۸:۰۲ عصر) ، the wolf (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۲۲:۴۷:۴۶ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱۰/۵، ۱۵:۱۷:۰۴ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۴/۳/۱۲، ۱۲:۰۴:۲۵ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
یک انتقاد کوچک - توسط goodman - ۱۳۹۱/۹/۲۹، ۲۳:۵۲:۱۳ عصر
RE: یک انتقاد کوچک - توسط lab - ۱۳۹۱/۹/۳۰، ۰۸:۴۵:۳۸ صبح
RE: یک انتقاد کوچک - توسط R. Najafi - ۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۱:۵۶:۰۸ صبح
RE: یک انتقاد کوچک - توسط mypgr.ir - ۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۲:۵۰:۰۴ عصر
RE: یک انتقاد کوچک - توسط goodman - ۱۳۹۱/۱۰/۴، ۲۰:۰۴:۴۵ عصر
RE: یک انتقاد کوچک - توسط baxe rapper - ۱۳۹۱/۱۰/۴، ۲۳:۴۱:۲۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان