هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین پرداخت پول به ازای دانلود
Star 
با سلام به شما
بنده می خواهم برخی از مقالات را رد انجمن خود به فروش برسانم و برای این کار نیاز به پلاگینی دارم که اجازه دانلود را فقط به کسانی بدهد که امتیاز کافی برای دانلود مقاله را کسب کرده اند . یه چیزی شبیه به پلاگین امتیاز دهی .

در سایت مای بی بی هلپ این پلاگین را استفاده می کنند .
سوال اول : آیا شما این پلاگین را در اختیار دارید ؟

سوال دوم : آیا پلاگینی برای پرداخت آنلاین با رمز دوم عابر بانک توسط بانک های ایرانی دارید ؟

سوال سوم : پیشنهاد شما برای دریافت پول به ازای دانلود فایل های ضمیمه چیست ؟

توضیحات اضافی : با توجه به اینکه پلاگینی که بنده درخواس کردم جزو یکی از پر اهمیت ترین پلاگین های مای بی بی است آیا بهتر نیست به عنوان سایت مرجع مای بی بی ایران این پلاگین را به صورت جامع در اختیار سایت های زی مجموعه خود قرار دهید تا کسب درآمد کنند . اگر اینگونه عمل کنید مطمئن باشید همه کاربران و اعضای سایت شما عضو گروه VIP می شوند چون از سایت خود کسب درآمد می کنند و برای بهتر شدن آن مجبور هستند در گروه vip عضو باشند و شما را در مقداری از درآمدشان سهیم کنند و د رکل به پیشرفت مای بی بی ایران کمک خواهیم نمود .

بهتر است وقت و انرژی خود را روی ساخت و تکمیل این پلاگین قرار دهید و آن را به بانک های شتاب وصل کنید و اعضا به مقدار پولی که میپردازند و امتیازی که کسب می کنند بتوانند مقاله و فایل دانلود کنند .

اگر این پلاگین موجود است لطفا به بنده و همه اعضای سایت اطلاع دهید . مای بی بی واقا در این زمینه کمبود دارد .

با توجه به وقتی که بنده برای توجیه شما گذاشتم ، امیدوارم جواب کامل و دقیق و با حوصله ای را از مدیران این سایت دریافت کنم .

با تشکر
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
پلاگین پرداخت پول به ازای دانلود - توسط nokte - ۱۳۸۸/۱۲/۶، ۰۱:۳۱:۳۱ صبح
RE: پلاگین پرداخت پول به ازای دانلود - توسط ZEUS - ۱۳۸۸/۱۲/۶، ۰۱:۴۸:۰۷ صبح
RE: پلاگین پرداخت پول به ازای دانلود - توسط Pars - ۱۳۸۸/۱۲/۶، ۱۰:۱۵:۲۵ صبح
RE: پلاگین پرداخت پول به ازای دانلود - توسط Mr.FranK - ۱۳۸۸/۱۲/۷، ۰۲:۱۳:۲۹ صبح
RE: پلاگین پرداخت پول به ازای دانلود - توسط ZEUS - ۱۳۸۸/۱۲/۷، ۰۲:۲۱:۳۲ صبح
RE: پلاگین پرداخت پول به ازای دانلود - توسط nokte - ۱۳۸۸/۱۲/۱۵، ۰۱:۲۷:۳۱ صبح
RE: پلاگین پرداخت پول به ازای دانلود - توسط ZEUS - ۱۳۸۸/۱۲/۱۵، ۰۳:۴۳:۰۹ صبح
RE: پلاگین پرداخت پول به ازای دانلود - توسط Pars - ۱۳۸۸/۱۲/۱۵، ۰۶:۵۳:۱۵ صبح