هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هم وطن اتحاد اتحاد --تعطیلی سایت پشتیبانی
خب دیگه آقا بهروز همه حرف ها رو گفت و چیزی باقی نذاشت . البته Bax Rpper هم از بنده درخواست بازگشت کردند و بعد از صحبت هایی که انجام گرفت و مسایلی که حل شد . من بازگشتم به مای بی بی ایران
امیدوارم با توجه به تنگی وقت بتونم مثل سابق فعالیت کنم!
ارادتمند شما عزیزان - مهدی
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۳۱:۳۳ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۳۲:۱۸ عصر) ، baxe rapper (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۳۴:۳۵ عصر) ، Pars (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۳۸:۰۵ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۴۸:۰۴ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۲۲:۲۸:۲۳ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۲۳:۴۳:۵۴ عصر) ، alireza013 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۲:۳۵:۰۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۳:۳۳:۵۱ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۰۸:۱۹ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۳۲:۱۵ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۶:۲۱:۵۵ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۰:۲۹:۴۷ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۱:۴۹:۳۳ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۳:۴۰:۲۷ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۲/۳۱، ۱۳:۵۴:۳۵ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: هم وطن اتحاد اتحاد --تعطیلی سایت پشتیبانی - توسط M48D1 - ۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۲۹:۵۸ عصر
RE: هم وطن اتحاد اتحاد --تعطیلی سایت پشتیبانی - توسط Pars - ۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۴:۳۴:۵۵ عصر
RE: هم وطن اتحاد اتحاد --تعطیلی سایت پشتیبانی - توسط geo - ۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۸:۲۱:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان