هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین اضافه کردن یادداشت در پروفایل Profile Comments
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: اضافه کردن یادداشت در پروفایل Profile Comments
[تصویر:  version.png] نسخه: 0.9.2
[تصویر:  user.png] نویسنده: Aquilez
[تصویر:  d.png] معرفی: 22nd June 2009
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 12th April 2011
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: به کاربران اجازه می دهد تا در پروفایل یکدیگر یادداشت اضافه کنند. یادداشت ها در ویرایشگر مای بی بی انجام می شود بنابراین امکان استفاده از مای کد، html و همین طور کد های شکلک هست.

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و تنظیمات در پیکربندی

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
برای ارتقا از نسخه قبلی پلاگین چه کنیم؟
1- از فایل ها و دیتابیس بک آپ بگیرید.
2- نسخه فعلی پلاگین را غیر فعال کنید (حذف نکنید).
3- نسخه فعلی پلاگین خود را به یاد داشته باشید.
4- نسخه جدید را دریافت کرده و تمامی فایل ها و پوشه های داخل پوشه آپلود را آپلود کنید.
5- فایل آپدیت پلاگین را در مرورگر خود اجرا کنید. نمونه : http://forum.ext/directory/update.php
6- نسخه قبلی پلاگین را انتخاب کنید.
7- در صورتی که تمامی مراحل به خوبی طی شد، فایل update.php را پاک کنید.
8- پلاگین را فعال کنید.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تغییرات نسخه:
نقل‌قول: CHANGELOG
======================
v0.9.1
* Fixed a few bugs

v0.9.0
* No more hardcoded strings into the templates/javascript file
* Confirm action before deleting comments
* Fixed some AJAX things
* Recoded. Using PHP classes. New way to do everything. PHP5 is REQUIRED.

v0.7.0
* New ACP option: Show comments statistics on user profile
* New ACP option: Close comments on banned users
* New ACP option: Send comments via ajax
* New UCP option: Notify new comments via email
* New UCP option: Choose who can comment on your profile: anyone, only friends, nobody
* Deleted: alert bar style setting
* Note: Only tested on MyBB 1.6 (Can work on 1.4)

v0.6.0
* Can activate or deactivate BBCode editor from ACP
* Alert bar when replying to profile
* Deactivate comments on banned users
* Show comment date & time next to username
* New options in ACP to allow bbcode, img's, smilies or html.
* New option in ACP to activate the bad words filter.

v0.5.1
* BBCode Editor deleted

v0.5
* Code rewritten
* A New & more compact style
* 'Reply' & 'Reply to Profile' options
* More group-based permissions
* Manage Comments (Can edit & delete all comments)
* Send comments
* Edit OWN comments
* Delete OWN comments
* AlertBar with a "new" & default style

v0.4.1
* FIX: Error in "Search User" in AdminCP

v0.4
* NEW: New comments view (Classic postbit style)
* NEW: Check if comment is empty before add/edit
* NEW: Option to collapse comments table
* NEW: Link to PM the user on each comment
* NEW: Default avatar configurable in AdminCP
* BUG: Fixed "other plugins problem" when not defining an id in a url

v0.3.4
* Few changes in code

v0.3.3
* Bug fixed

v0.3.2
* Bug fixed

v0.3.1
* Bug fixed

v0.3
* NEW: New messages alert
* NEW: Pagination

v0.2
* Bug fixed

v0.1
* First release

سوالاتی که ممکن است بپرسید:

1- عرض ادیتور در قالب شما مشکل دارد؟ و همین طور دوست دارید مکان دکمه "اضافه کردن یادداشت" را جا به جا کنید؟
پاسخ: برای تنظیم عرض و ارتفاع ادیتور باید عدد های دو قسمت را ویرایش کنید:
کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب های سراسری > قسمت های profile_comments_form و profile_comments_form_edit
در هر دو مورد عدد مقابل =cols (برای عرض) و =rows (برای ارتفاع) را ویرایش کنید. تا به عدد مورد نظر برسید.
برا دکمه در profile_comments_form می توانید خط زیر را جست و جو کنید و left را به right یا center تبدیل کنید.
کد php:
<td colspan="2" style="text-align: left;" class="trow2"

2- با نصب این پلاگین مشکل کشیده شدن صفحه پروفایل کاربر به طرفین را دارید؟
پاسخ:
قالب های سراسری > profile_comments_form >خط 2 > left را به right تبدیل کنید.

برای اضافه کردن شکلک به پست زیر توجه شود
http://community.mybbiran.com/thread-456...l#pid67443

[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست

[تصویر:  name.png] دانلود:
نسخه 0.9.2

.zip   Persian_ProfileComments v0.9.2.zip (اندازه: 20.19 KB / تعداد دفعات دریافت: 2,516)

نسخه قدیمی 0.9.1

.zip   Persian_ProfileComments v0.9.1.zip (اندازه: 33.99 KB / تعداد دفعات دریافت: 690)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/profile-comments

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۹:۳۱:۲۸ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۹:۳۵:۴۲ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۹:۴۱:۰۴ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۹:۴۸:۵۴ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۲۰:۰۷:۵۸ عصر) ، jafari52 (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۲۰:۵۳:۵۲ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱/۱، ۰۱:۴۸:۴۳ صبح) ، reza j00n-ss (۱۳۹۰/۱/۲، ۰۷:۰۶:۰۴ صبح) ، d3adlY (۱۳۹۰/۱/۸، ۱۰:۱۶:۱۸ صبح) ، Master. (۱۳۹۰/۱/۸، ۱۹:۱۴:۰۵ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۵:۲۶:۲۰ عصر) ، dimorun (۱۳۹۰/۱/۲۲، ۰۳:۰۰:۵۵ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۲:۱۲:۰۹ عصر) ، cniran (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۳:۰۴:۲۲ عصر) ، Anonymous (۱۳۹۰/۱/۲۷، ۰۰:۳۱:۴۳ صبح) ، nourooz (۱۳۹۰/۲/۱، ۲۱:۱۷:۲۱ عصر) ، adsun (۱۳۹۰/۲/۲، ۱۸:۰۰:۱۳ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۹، ۲۱:۲۰:۴۴ عصر) ، mogtabaa (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۰۷:۵۶:۳۵ صبح) ، lightmoon (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۴:۰۰:۱۸ عصر) ، Rahi (۱۳۹۰/۳/۱۵، ۰۰:۰۸:۳۸ صبح) ، mohsenazizi (۱۳۹۰/۴/۱۹، ۱۴:۳۶:۲۲ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۴/۳۱، ۰۴:۱۲:۱۶ صبح) ، slipknot (۱۳۹۰/۵/۵، ۲۰:۰۶:۳۶ عصر) ، mnaghme (۱۳۹۰/۵/۵، ۲۱:۱۲:۲۴ عصر) ، 206 (۱۳۹۰/۵/۱۲، ۲۳:۰۹:۰۵ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۵/۲۸، ۱۵:۴۰:۰۷ عصر) ، farzinafn (۱۳۹۰/۵/۲۹، ۲۲:۱۶:۳۱ عصر) ، mr-m (۱۳۹۰/۶/۹، ۲۲:۴۷:۵۱ عصر) ، AdminF (۱۳۹۰/۷/۱۴، ۱۱:۱۲:۴۴ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۲۲، ۰۲:۲۰:۰۳ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۸/۱۴، ۱۷:۲۳:۵۴ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۸/۱۶، ۱۵:۲۹:۱۲ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۷، ۰۲:۰۲:۰۴ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۱۳:۵۹:۲۹ عصر) ، sattarforum (۱۳۹۰/۱۱/۷، ۰۸:۰۶:۳۶ صبح) ، mohamad7824 (۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۵:۵۶:۱۶ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۰۹:۳۸:۴۳ صبح) ، s2s2x (۱۳۹۱/۲/۲۶، ۱۴:۰۹:۵۱ عصر) ، wssssss (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۴:۱۷:۰۰ عصر) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۲، ۰۴:۴۳:۴۷ صبح) ، BlackNight (۱۳۹۱/۴/۴، ۱۱:۲۶:۴۱ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۴/۱۱، ۰۳:۰۱:۰۹ صبح) ، hakash (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۰۲:۰۴:۴۵ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۴/۱۸، ۰۰:۵۹:۳۷ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۴/۳۱، ۰۵:۳۰:۲۸ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۷:۳۵:۳۰ عصر) ، akrad611 (۱۳۹۱/۵/۱۰، ۱۲:۱۴:۴۵ عصر) ، reza536 (۱۳۹۱/۶/۵، ۱۰:۱۲:۲۰ صبح) ، الی (۱۳۹۱/۶/۷، ۰۷:۰۱:۴۵ صبح) ، rondweb (۱۳۹۱/۶/۱۴، ۰۶:۳۳:۳۰ صبح) ، mahtaa (۱۳۹۱/۶/۲۰، ۱۵:۵۸:۱۵ عصر) ، mi yen (۱۳۹۱/۸/۲۲، ۲۳:۱۱:۳۴ عصر) ، king92 (۱۳۹۱/۹/۸، ۲۰:۵۱:۰۳ عصر) ، etown (۱۳۹۱/۱۰/۱۳، ۱۶:۰۶:۳۴ عصر) ، میدوری (۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۱۳:۳۸:۴۶ عصر) ، دونده آزاد (۱۳۹۱/۱۱/۲۴، ۱۷:۴۸:۰۲ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۸، ۱۰:۵۷:۴۶ صبح) ، HHH (۱۳۹۲/۲/۵، ۱۶:۳۸:۰۱ عصر) ، MH-AKBARI (۱۳۹۲/۳/۱۹، ۲۱:۱۴:۳۴ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۲/۵/۴، ۰۲:۳۸:۲۵ صبح) ، shadtarinha (۱۳۹۲/۷/۱۳، ۱۳:۲۶:۵۶ عصر) ، gentelman (۱۳۹۲/۸/۱۴، ۱۲:۵۳:۳۰ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۲/۱۰/۱، ۱۹:۴۲:۳۸ عصر) ، sinaaa (۱۳۹۲/۱۰/۷، ۲۱:۰۱:۱۹ عصر) ، Mohamad1373 (۱۳۹۲/۱۰/۱۱، ۱۴:۵۰:۱۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۲، ۱۴:۱۶:۱۰ عصر) ، ناقلا (۱۳۹۳/۷/۸، ۱۴:۳۵:۵۸ عصر)
عالی بود

چه جوری میشه ادیتورشو به ادیتور office تغییر داد که اینطوری ساده نباشه ؟

شکلک و ... داشته باشه
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammadRN (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۲:۳۴:۱۶ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۴، ۰۹:۲۰:۲۸ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۳/۶/۸، ۱۲:۲۴:۰۱ عصر)
کنترل پنل مدیریت- قالبها و پوسته ها- پوسته مورد نظر-گزینه استایل ویرایشگر به افیس 2007 تغییر بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطK@Z3M (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۱:۳۵:۱۶ صبح) ، mihi (۱۳۹۱/۶/۸، ۱۲:۰۹:۵۲ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۴، ۰۹:۲۰:۳۱ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۸، ۱۱:۴۲:۳۷ صبح)
مال من رو افیس 2007 هستش ولی بازم همون شکل ساده است

تغییر میدم ولی بازم همونجوریه !
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammadRN (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۲:۳۴:۰۷ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۴، ۰۹:۲۰:۳۷ صبح)
بد بخت شدیم! ادیتور من هم ساده نمایش داده میشه
من از ادیتور دیداری مای بی بی ایران استفاده می کنم. لطفاً مشکلات رو اصلاح کنید!!Confused

چه کنیم الآن؟
[تصویر:  mihanpetbanner100.gif]

برای حمایت از حیوانات
پاسخ
 سپاس شده توسطwhat? (۱۳۹۰/۵/۱۴، ۱۹:۰۶:۴۳ عصر) ، saniya (۱۳۹۲/۵/۱۳، ۱۶:۱۲:۲۹ عصر)
با عرض سلام
من وقتی پلاگین یادداشت پروفایل رو فعال می کنم ، تو صفحه اصلی انجمن وقتی روی آخرین ارسال های انجمن در بخش آمار پیشرفته کلیک می کنی دیگه باز نمیشن صفحات و وقتی پلاگین غیرفعال می کنم دوباره درست میشه
اشکال از کجاست ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطsaniya (۱۳۹۲/۵/۱۳، ۱۶:۱۲:۳۱ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۸، ۰۲:۰۴:۲۲ صبح)smz1368 نوشته است: با عرض سلام
من وقتی پلاگین یادداشت پروفایل رو فعال می کنم ، تو صفحه اصلی انجمن وقتی روی آخرین ارسال های انجمن در بخش آمار پیشرفته کلیک می کنی دیگه باز نمیشن صفحات و وقتی پلاگین غیرفعال می کنم دوباره درست میشه
اشکال از کجاست ؟

پلاگین رو پاک کن و دوباره دقیق نصب کن نصبشم آسونه دوست عزیز دقت کنی و درست نصب کنی و قالب رو دستکاری نکرده باشی شک نکن کار میکنه بدونه هیچ گونه مشکلی برای سایت Heart
(۱۳۹۰/۱/۷، ۱۲:۳۶:۰۱ عصر)MohammadRN نوشته است: بد بخت شدیم! ادیتور من هم ساده نمایش داده میشه
من از ادیتور دیداری مای بی بی ایران استفاده می کنم. لطفاً مشکلات رو اصلاح کنید!!Confused

چه کنیم الآن؟

شما نه عکس - نه ادرس سایتتون رو قرار دادید

لطف کنین اینارو قرار بدین مشکلتون رو ببینند مدیران
پاسخ
 سپاس شده توسطAmirMohamad (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۰۱:۵۴:۰۷ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۱/۳۱، ۱۵:۳۱:۰۸ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۴، ۰۹:۲۰:۴۷ صبح)
برای نمایش ادیتور فقط کافیه در تنظیمات پلاگین گزینه" نمایش ادیتور BBCode ؟" را روی "بلی" قرار دهید.

از آقای نجفی پور بابت این پلاگین و زحماتشون ممنونمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۲:۲۰:۳۰ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۷، ۰۲:۱۵:۰۱ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۴، ۰۹:۲۱:۰۶ صبح)
پلاگین رو دستکاری نکردم و چندین بار هم از ابتدا نصب کردم ولی حل نشد
پاسخ
سلام
پلاگین رو نصب کردم
مشکلش اینه که در حالت ادیتور پیشرفته(غیر ساده)، دکمه ارسال یادداشت میره زیر صفحه ادیتور و معلوم نمیشه
با تغییر سایز عرض و طول هم درست نمیشه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین آخرین بازدیدکنندگان از پروفایل Last Visitors in Profile Pars 42 43,215 ۱۳۹۳/۵/۵، ۲۱:۴۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
Thumbs Up پروفایل به سبک وی بی profile tabs h0mayun 65 51,205 ۱۳۹۳/۲/۴، ۱۵:۳۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: vampire knight
  [برای 1.6] پلاگین لیست دوستان در پروفایل Profile Buddies Pars 42 35,891 ۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۳۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  [برای 1.6] پلاگین آلبوم های پروفایل Profile Albums 0.6 Cancer9003 32 29,489 ۱۳۹۲/۵/۵، ۱۴:۵۳:۴۳ عصر
آخرین ارسال: S!AvAsH
  [برای 1.6] پلاگین تنظیمات پیشفرض پروفایل Default Profile Pars 3 7,684 ۱۳۹۱/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  [برای 1.6] پلاگین شناسه دوستان وی در پروفایل Profile Wii Friend Code Pars 1 4,810 ۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۰:۲۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Amir_Sam
  [برای 1.6.6] پلاگین تب های پروفایل 2.3 - Profile Tabs 2.3 Cancer9003 16 13,912 ۱۳۹۱/۹/۲۲، ۱۲:۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Cancer9003
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن آیکون فیس بوک به پروفایل و پست بیت Facebook profile link on Post Pars 3 11,458 ۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۰:۰۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: arianik
  [برای 1.6] پلاگین شناسه شبکه پلی استیشن در پروفایل Profile Playstation Network ID Pars 0 4,163 ۱۳۸۹/۵/۲۴، ۲۰:۴۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان