هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش تغییر Registration Agreement
سلام کسی هست بگه چطور میتونم  Registration Agreement (قوانین در هنگام ثبت نام) پیش فرض رو تغییر بدم ؟

و اینکه چطوری در  فرم ثبت نام گزینه اضاف کنم تا در هنگام ارسال پست در انجمن گزینه ها به شکل زیر نمایش داده بشن !!!

[تصویر:  u0gv_gjf.png]
گزینه یک مثلا نامبر ایدی

گزینه دو مثلا نام واقعی
و...
Harmless Ruler

انجمن
Forum.avacschat.pro
پاسخ
آدرس انجمن در پروفایل و امضا و رعایت کپی رایت ..

درباره توافق نامه ثبت نام باید از طریق فایل زبان اقدام کنید(یا از هاست یا از طریق پنل مدیریت) ..

درباره پست بیت هم که میخواید یه سری گزینه ها قرار بگیره .. از طریق فیلد های اضافی که در پنل مدیریت وجود داره میتونید تیکش رو بزنید که الزامی یا در پروفایل نمایش داده بشه یا در پست نمایش داده بشه یا هر 3 گزینه!

اگه عمودی بخواین اونم باید با کد درستش کنی!
اگه سوای هست بپرسید

رایگان شد!
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
ببخشید دقیقا متوجه نشدم الان من جواب سوالمو گرفتم یا جنبه ی تبلیغاتی داشت حرفتون
Harmless Ruler

انجمن
Forum.avacschat.pro
پاسخ
شما باید ادرس انجمن رو توی امضا و پروفایلتون قرار بدید تا آموزش ها براتون رایگان بشه!
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
پاسخ
انجام شد
خب الان از انجمن من دیدن کنید و بهم بگین چطوری لوگو رو عوض کنم . هردو لوگو ها
و اینکه قسمت عضویت برید و اون قوانین رو چطور تغییر بدم ؟
Harmless Ruler

انجمن
Forum.avacschat.pro
پاسخ
لطفا از پارسی ساز مای بی بی ایران استفاده کنید!

قالب شمام انگلیسی است!
پاسخ
بله
من نیاز دارم انگلیسی باشه اخه
انجمن فقط برای ایرانیا نیست
Harmless Ruler

انجمن
Forum.avacschat.pro
پاسخ
مجبوریم طبق قوانین مای بی بی ایران پیش بریم ..!

میتونید از قالب و پارسی ساز اینجا استفاده کنید و زبانش رو پیشفرض انگلیسی بذارید و همچنین بازدید کننده ها بتونن به دلخواه زبان مورد نظرشونو انتخاب کنن ..
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۰۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان