هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در فعال سازی افزونه عضویت ویژه (بانک ملّت | بانک سامان | بانک پاسارگاد | زرین پا
با سلام و وقت بخیر
بنده مسئول سایت بونسای ایرانی هستم
www.iranibonsai.com

نسخه فروم سایت بنده 1.8.6 می باشد و برای فعال سازی بخش عضویت ویژه افزونه عضویت ویژه (بانک ملّت | بانک سامان | بانک پاسارگاد | زرین پال) (1.7) را از سایت مای بی بی ایران خریداری نمودم و دقیق در فولدرها و جاهای مربوطه داخل هاست کپی کردم.

اما وقتی داخل پنل مدیریت بر روی نصب و فعال سازی افزونه نامبرده کلیک میکنم پیام خطای زیر را نمایش می دهد و افزونه نصب نمی شود

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1366 - Incorrect integer value: '' for column 'gid' at row 1
Query:
INSERT INTO mybb_settinggroups (`gid`,`name`,`title`,`description`,`disporder`,`isdefault`) VALUES ('','mybss','تنظیمات پلاگین عضویت ویژه','','0','no')

خواستم بدونم علت این خطا چیه و نحوه رفعش؟
در کل کمکی میخواستم برای رفع این مشکل و پیاده سازی این افزونه داخل انجمن سایت بنده، به هر نحو و هزینه ای که ممکن هست.

به مدیریت که ایمیل و پیام خصوصی چندین بار دادم، اما پاسخی دریافت نکردم
چون این ماژول خریدنی هست بالاخره باید پشتیبانی شود...
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
ظاهرا مدیرت این سایت افزونه عضویت ویژه رو صرفا برای درآمدزایی گذاشتن و افزونه سالمی نبوده
فقط پولشو گرفتن و کلا لینک افزونه رو برداشتند . . . درسته؟
پاسخ
قابل توجه:
تیم مای بی بی ایران با بیش از 10 سال تجربه بخاطر 15000تومان شما درآمدزایی نمیکند! و نخواهد کرد! لحن بیان خود را تسریح کنید! 

دوست عزیز یکبار عرض کردیم جهت پشتیبانی بیشتر باید نسخه ی پارسی ساز تیم مای بی بی ایران را نصب کنید! 

شما کمی به خود زحمت دهید در این تایپیک  31 صفحه راجب مشکلات و ... این افزونه بحث شده است یا جواب خود را خواهید گرفت یا با نویسنده طیق ارسال آخر صفحه 31 در تماس باشید.
و جهت در میان گذاشتن مشکلات پلاگین های غیر رایگان باید با نویسنده ی پلاگین در ارتباط باشید! 

نقل‌قول:
طفا هرگونه سوال یا درخواست پشتیبانی در مورد پلاگین دارید از طریق یکی از دو لینک زیر آن را برای من در قالب ایمیل ارسال کنید. مطمئن باشید در کمتر از 24 ساعت به درخواست شما پاسخ داده خواهد شد.

لینک 1 ارسال ایمیل از طریق انجمن:
http://community.mybbiran.com/member.php...user&uid=6[url=http://community.mybbiran.com/member.php?action=emailuser&uid=6][/url]

لینک 2 ارسال مستقیم ایمیل به آدرس زیر:
mybbiran.bank.plugin@gmail.com

لطفا توجه داشته باشید که به سوالاتی که در مورد پلاگین بانک و یا عضویت ویژه نباشد پاسخ داده نخواهد شد.
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
(۱۳۹۴/۱۰/۱، ۱۹:۱۵:۴۸ عصر)HOssE!N-B نوشته است: قابل توجه:
تیم مای بی بی ایران با بیش از 10 سال تجربه بخاطر 15000تومان شما درآمدزایی نمیکند! و نخواهد کرد! لحن بیان خود را تسریح کنید! 

دوست عزیز یکبار عرض کردیم جهت پشتیبانی بیشتر باید نسخه ی پارسی ساز تیم مای بی بی ایران را نصب کنید! 

شما کمی به خود زحمت دهید در این تایپیک  31 صفحه راجب مشکلات و ... این افزونه بحث شده است یا جواب خود را خواهید گرفت یا با نویسنده طیق ارسال آخر صفحه 31 در تماس باشید.
و جهت در میان گذاشتن مشکلات پلاگین های غیر رایگان باید با نویسنده ی پلاگین در ارتباط باشید! 

نقل‌قول:
طفا هرگونه سوال یا درخواست پشتیبانی در مورد پلاگین دارید از طریق یکی از دو لینک زیر آن را برای من در قالب ایمیل ارسال کنید. مطمئن باشید در کمتر از 24 ساعت به درخواست شما پاسخ داده خواهد شد.

لینک 1 ارسال ایمیل از طریق انجمن:
http://community.mybbiran.com/member.php...user&uid=6[url=http://community.mybbiran.com/member.php?action=emailuser&uid=6][/url]

لینک 2 ارسال مستقیم ایمیل به آدرس زیر:
mybbiran.bank.plugin@gmail.com

لطفا توجه داشته باشید که به سوالاتی که در مورد پلاگین بانک و یا عضویت ویژه نباشد پاسخ داده نخواهد شد.

سلام - بله فرمایش میکنید، اما الان چندین روزه به ایشون از هر دو راه پیام دادم، اما حتی جوابی هم نمی دهند
مسیله 15000 تومان نیست، شخصی که 1000 تومان هم بابت کاری میگرد ملزم است پاسخگوی مشکلات آن هم باشد.

این مشکل برای چندین نفر که این پلاگین را خریداری کرده اند رخ داده - اما هیچ کس رفع نمی کند و حتی پاسخی هم نمی دهد
اونوقت حق ناراحت شدن رو نداریم؟!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطjack_x (۱۳۹۸/۳/۱۰، ۰۰:۱۳:۳۲ صبح)
درود
دوست عزیز

قوانین انجمن 
http://community.mybbiran.com/thread-44-...html#pid57

تا پارسی ساز این انجمن رو نصب نکنید کسی راهنمایی نمیکنه !
اگه نصب کردید اطلاع بدین راهنمایی کنم

موفق باشید
پاسخ
(۱۳۹۴/۱۰/۲، ۱۴:۱۴:۱۱ عصر)motorola30 نوشته است: درود
دوست عزیز

قوانین انجمن 

موفق باشید

سلام
اما باز هم بعید میدونم کاری بکنید
چون وقتی برای افزونه ای پولی پرداخت کردیم کاری نکردین، حالا با یک نصب پارسی ساز کمکی کنین؟!!!
ضمنا تا همینجای افزونه رو هم کارشناسان یک انجمن دیگه و دوستان بررسی کردن مشکل از کد داخلش بود، با اصلاحش افزونه نصب شد اما باز در قسمت دیگری این خطا رو میدهد.
خواهشا زمانی دنبال درآمدزایی و پول گرفتن باشید که تواناییش رو داشته باشید

چون بنده و چند نفر دیگر که این رو خریداری کردیم نه ازش استفاده کردیم و نه از این خرید و پول دادنش راضی هستیم
پول بدون رضایت هم که فکر کنم بدونید مصداق چی هست....
پاسخ
(۱۳۹۴/۱۰/۵، ۰۰:۳۸:۰۳ صبح)khorshidico نوشته است:
دوست عزیز

قوانین انجمن 

موفق باشید

سلام
چون وقتی برای افزونه ای پولی پرداخت کردیم کاری نکردین، حالا با یک نصب پارسی ساز کمکی کنین؟!!!
ضمنا تا همینجای افزونه رو هم کارشناسان یک انجمن دیگه و دوستان بررسی کردن مشکل از کد داخلش بود، با اصلاحش افزونه نصب شد اما باز در قسمت دیگری این خطا رو میدهد.

چون بنده و چند نفر دیگر که این رو خریداری کردیم نه ازش استفاده کردیم و نه از این خرید و پول دادنش راضی هستیم

درود

این افزونه رایگان نبوده که تمام مدیران بتونن به فایل اصلی دسترسی داشته باشن و به شما کمک کن

خودم 2 ساله رویه سایتم نصبه و هیچ مشکلی نداشته و اگرم داشته تویه انجمن جستجو کردم و درستش کردم

من بهتون گفتم فقط پارسی ساز نصب کنید ، نه اینکه گفتم پولی از شما میگیرم یا دنبال درآمد زایی باشم دوست عزیز

قوانین مای بی بی ایران این اجازه رو به من نمیده که برای کسانی که از پارسی ساز اینجا استفاده نمیکنن راهنمایی کنم

حالا که میدونید از ما بعیده راهنمایی کنیم منتظر پاسخگویی افزونه ساز بمانید ×

موفق باشید
پاسخ
(۱۳۹۴/۱۰/۵، ۱۰:۲۱:۵۶ صبح)motorola30 نوشته است:
دوست عزیز

قوانین انجمن 

موفق باشید

سلام

درود

این افزونه رایگان نبوده که تمام مدیران بتونن به فایل اصلی دسترسی داشته باشن و به شما کمک کن

خودم 2 ساله رویه سایتم نصبه و هیچ مشکلی نداشته و اگرم داشته تویه انجمن جستجو کردم و درستش کردم

من بهتون گفتم فقط پارسی ساز نصب کنید ، نه اینکه گفتم پولی از شما میگیرم یا دنبال درآمد زایی باشم دوست عزیز

قوانین مای بی بی ایران این اجازه رو به من نمیده که برای کسانی که از پارسی ساز اینجا استفاده نمیکنن راهنمایی کنم

موفق باشید

با سلام مجدد
منظور همون افزونه ساز هست که از مدیران همین انجمن هستند
توقع ما جوابگویی ایشان هست - ولی وقتی نمیخواهند جواب دهند طبعا مجبور به درخواست از باقی مدیران هستیم
پاسخ
(۱۳۹۴/۱۰/۵، ۱۰:۲۱:۵۶ صبح)motorola30 نوشته است:
دوست عزیز

قوانین انجمن 

موفق باشید

سلام

درود

موفق باشید
سلام مجدد

پارسی ساز شما نیز نصب شد
ممنون میشم مشکل رو بررسی کنید
پاسخ
درود

این پلاگین پیش نیاز php 5.3 هست ، بالا تر از 5.3 باشه خطا میده یا کد نشون میده 
کد های که تغییر دادین چی بوده ؟
چه صفحه های اخطار میده ؟
پاسخ

پرش به انجمن: