هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین فعالسازی کاربر با پیامک
نام پلاگین : پلاگین فعالسازی با پیامک (SMS Activation)

کاربرد پلاگین : این پلاگین کد فعالسازی اکانت کاربر را به صورت یک پیامک به شماره مبایل کاربر ارسال میکند. اکانت کاربر پس از وارد کردن پیامک فعال میگردد. این پلاگین قابلیت ارسال دوباره کد فعالسازی را نیز دارد.
امکانات :
    - ارسال کد فعالسازی به مبایل کاربر
    - امکان ایجاد محدودیت زمانی بین درخواست ارسال کد فعالسازی (جهت جلوگیری از درخواست های مکرر و صرفه جویی در تعداد ارسال پیامک)
    - امکان ویرایش متن پیامک ارسالی
    - ارسال پیامک انبوه به کاربران (امکان تفکیک با گروه کاربری، تعداد ارسال، نام کاربری، تفکیک با بازه زمانی ثبت نام، تفکیک با پیش شماره، تفکیک با شماره شناسه کاربری)

فیمت پلاگین : ۱۵.۰۰۰ تومان
شرایط ویژه : در صورتی که یکی از پنل‏‌های پیامک گروه پارلا وب را خریداری نمایید این پلاگین (افزونه) به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت!
طراحی سایت، پنل ارسال پیامک

این پلاگین روی http://parlaweb.com/forums نصب شده است.
پاسخ
 سپاس شده توسطsalondaran (۱۳۹۳/۶/۲۸، ۲۰:۰۳:۵۶ عصر) ، Pars (۱۳۹۳/۶/۲۹، ۰۸:۵۸:۱۱ صبح) ، jaber (۱۳۹۳/۶/۳۰، ۰۱:۴۹:۳۳ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۶/۳۱، ۲۱:۵۵:۳۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۳/۶/۳۱، ۲۱:۵۷:۵۱ عصر) ، M A H D I (۱۳۹۳/۶/۳۱، ۲۳:۵۹:۴۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۸:۴۸:۵۸ صبح) ، akpar (۱۳۹۳/۸/۱۳، ۲۰:۰۷:۳۴ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۳/۸/۲۳، ۲۳:۲۴:۵۳ عصر) ، sir_rahim (۱۳۹۴/۳/۳۱، ۱۱:۳۵:۲۳ صبح) ، petrose (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۲۱:۵۷:۲۸ عصر) ، skyforce (۱۳۹۹/۱۱/۲۸، ۱۴:۱۳:۳۵ عصر)
یک قابلیت کاربردی برای بسیاری از انجمن ها به خصوص آنهایی سرورشون با ارسال ایمیل مشکل داره یا آنهایی که مخاطب انجمنشون عموما دارای ایمیل نمی باشند.
Heart

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطR. Najafi (۱۳۹۳/۶/۲۹، ۱۱:۴۳:۳۰ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۳/۶/۳۱، ۲۱:۵۹:۱۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۸:۴۸:۴۷ صبح) ، petrose (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۲۱:۵۷:۳۹ عصر) ، mrghaedi (۱۳۹۵/۱۲/۲۹، ۱۲:۵۲:۰۲ عصر)
این پلاگین به صورت رایگان پیامک هارو میفرسته ؟
یا بعد از خرید پلاگین برای ارسال پیامک انبوه یا پیامک فعال سازی هم باید مبلغی رو پرداخت کنیم ؟
پاسخ
اگه بخواید از طریق اینترنت پیامک بفرستید نیاز دارید به یک پنل ارسال پیامک
برای اینکه از طریق سایتتون (انجمنتون) خودکار پیامک بفرستید نیاز دارید به یک پلاگین که متصل بشه به پنل پیامکتون

اگه خودتون قبلا پنل پیامک خرید کرده باشید کافیه با هزینه 15 هزار تومن پلاگین رو خرید کنید و وصل کنید به پنل پیامکتون
اگه پنل ندارید با هزینه 25 تومان میتونید هم پلاگین و هم پنل رو خرید کنید

و البته، برای ارسال هر پیامک هزینه هم دریافت میشه که این هزینه برای هر پیامک از 85 ریال  شروع میشه تا حدود 120 ریال
برای دریافت اطلاعات بیشتر پیام خصوصی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۳/۶/۳۱، ۲۱:۵۹:۲۳ عصر) ، petrose (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۲۱:۵۷:۴۴ عصر)
سلام
بعد از ارسال کد فعال سازی در صورتی که نیاز به ارسال مجدد کد فعال سازی باشد این ارور را میدهد
شماره وارد شده معتبر نیست!
برای برخی از شماره ها این ارور را می دهد
نسخه انجمن 1.8
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
با سلام من خودم وب سرویس دارم آیا نمی شود پلاگین رو بزارین تا از وب سرویس خودمون استفاده کنیم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطpetrose (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۲۱:۵۷:۴۹ عصر)
(۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۱:۰۳:۵۷ صبح)iranshahrsaz نوشته است: سلام
بعد از ارسال کد فعال سازی در صورتی که نیاز به ارسال مجدد کد فعال سازی باشد این ارور را میدهد
نسخه انجمن 1.8

لطفا یک یوزر و پسوورد که همچنین مشکلی داره برای من ارسال کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطpetrose (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۲۱:۵۷:۵۴ عصر)
(۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۲:۲۶:۲۹ صبح)jaber نوشته است: با سلام من خودم وب سرویس دارم آیا نمی شود پلاگین رو بزارین تا از وب سرویس خودمون استفاده کنیم ؟

نیاز به تغییرات جزئی در تابع ارسال دارد، بعد از خرید آدرس وب سرویس رو برای من بفرستید تا تغییرات مورد نیاز رو بدم
پاسخ
 سپاس شده توسطpetrose (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۲۱:۵۸:۰۷ عصر)
(۱۳۹۳/۷/۲۷، ۱۹:۰۷:۵۰ عصر)GreyWolf نوشته است:
(۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۱:۰۳:۵۷ صبح)iranshahrsaz نوشته است: سلام
نسخه انجمن 1.8

لطفا یک یوزر و پسوورد که همچنین مشکلی داره برای من ارسال کنید

تشکر از شما
در حال حاضر این مشکل وجود ندارد
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطpetrose (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۲۱:۵۸:۰۳ عصر)
لطفا نحوه خرید رو ارسال کنید
آیا امکان داره بغیر از فعال سازی موارد دیگه ای هم پیامک بشه؟
مثلا پیغام های جدید و ...؟ البته با گزینش کاربر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان