هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور ميتونم تاپيكهايي كه به اشتباه حذف كردم رو بازيابي كنم؟ (بكاپ از ديتابيس دارم)
سلام دوستان
من داشتم اسپم ها رو از داخل سايتم پاك ميكردم نميدونم چي شده تاپيكهاي همون موضوع هم پاك شد ولي بكاپ از ديتابيس قبلا از داخل هاست گرفته شده - ميخواستم ببنم راهي هست كه فقط همون مطالب رو بازيابي كنم يا بايد كلا همون ديتابيس قبلي رو بزنم؟ چون ديتابيس ماله قبله نميخواستم اونو بزنم فقط مخيوام اگه راهي هست مطالب رو انتقال بدم
راهنمايي كنيد ممنون ميشم
با سپاس
پاسخ
سلام

اين جدول رابازگرداني كنيد

mybb_threads

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطK@Z3M (۱۳۹۲/۱۰/۴، ۱۳:۵۷:۰۰ عصر) ، amirpcp30 (۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۱۲:۲۹:۴۱ عصر)
(۱۳۹۲/۱۰/۳، ۱۲:۰۴:۳۴ عصر)amirpcp30 نوشته است: سلام دوستان
من داشتم اسپم ها رو از داخل سایتم پاك میكردم نمیدونم چی شده تاپیكهای همون موضوع هم پاك شد ولی بكاپ از دیتابیس قبلا از داخل هاست گرفته شده - میخواستم ببنم راهی هست كه فقط همون مطالب رو بازیابی كنم یا باید كلا همون دیتابیس قبلی رو بزنم؟ چون دیتابیس ماله قبله نمیخواستم اونو بزنم فقط مخیوام اگه راهی هست مطالب رو انتقال بدم
راهنمایی كنید ممنون میشم
با سپاس

خیر راهی نیست که فقط موضوع مورد نظر را بازیابی کنید . باید فقط mybb_threads را بازیابی کنید که همه ی موضوع ها به حالت قبل از حذف در می آیند .
پاسخ
 سپاس شده توسطamirpcp30 (۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۱۲:۲۹:۴۴ عصر)
سلام
ممنون دوستان
من از mybb_threads بکاپ گرفتم چطوری میتونم ریستور کنم؟ چون داخل مدیریتش چیزی ندیدم
با سپاس
amirpcp30, از January 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
(۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۱۲:۱۱:۵۹ عصر)amirpcp30 نوشته است: سلام
ممنون دوستان
من از mybb_threads بکاپ گرفتم چطوری میتونم ریستور کنم؟ چون داخل مدیریتش چیزی ندیدم
با سپاس
سلام
باید از داخل phpmyadmin تیبل mybb_threads رو حذف کنید , بعد mybb_threads قبلی را ایمپورت کنید .

بک آپ کلی از دیتابس هم یادتون نره .
پاسخ
 سپاس شده توسطamirpcp30 (۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۱۳:۰۷:۳۴ عصر)
بازم سلام
خیلی ممنون دوست عزیز
من بکاپ کلیه دیتابیس رو گفتم پشتیبانی هاستینگ برام برگردونه و الان که برگشته میخوام تاپیک هامو بکاپ بگیرم بعد دوباره بکاپ جدید رو ریستور کنند که مطالبم رو پاک کرده بودم بعد بیام مطالبم رو اونجا ریستور کنم که در این مدت کاربری ثبت نام کرده یا تنظیماتی انجام دادم از دست نداده باشم
حالا میخوام از همون تاپیک ها بکاپ بگیرم که بعد ریستور کنم - برای بکاپ از داخل خود مای بی بی گرفتم میخواستم ببینم کافی هست یا phpmyadmin هم چنین چیزی داره؟ دیدم میشد از همون تاپیکهایی که پاک شده هم بکاپ گرفت به جای بکاپ کلیه تمام تاپیک ها اما برای ریستور چیزی ندیدم راهنمایی کنید ممنون میشم
با سپاس
amirpcp30, از January 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
باید با استفاده از phpmyadmin از تیبل مورد نظر بک آپ بگیرید و در در دیتابس ایمپورت کنید .

در صورتی که در این باره اطلاعی ندارید میتوانید تیبل مورد نظر را به هاستینگ خود بدهید و موضوع را توضیح دهید تا برای شما انجام دهند Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطamirpcp30 (۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۱۴:۵۶:۵۸ عصر)
مطمئنید باید threads رو ایمپورت کنه؟

mybb_threads فقط عنوان، استارتر و تعداد پست و نمایش و ... رو نشون میده! یعنی اطلاعاتی در مورد تاپیک
در حالی که پستهای داخل تاپیک تو جدول mybb_posts هستن
پس این دو جدول با هم باید ایمپورت بشن
پاسخ
 سپاس شده توسطamirpcp30 (۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۲۰:۰۵:۳۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۱۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۲۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۳۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان