هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین A2detector شناسایی کاربران دارای چند حساب کاربری
[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین:A2detector

[تصویر:  user.png] نویسنده: Edson Ordaz

[تصویر:  user.png] ترجمه:HOssE!N-B

[تصویر:  d.png] معرفی: 7th May 2011

آخرین بروزرسانی:2nd July 2011

نسخه:1.2

[تصویر:  info.png] عملکرد: با استفاده از این پلاگین میتوانید کاربرانی که با استفاده از یک آی پی چند حساب کاربری ساخته اند را بیابید .

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست شد .

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   A2detector.zip (اندازه: 49.37 KB / تعداد دفعات دریافت: 402)

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطMSTF (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۹:۱۱:۱۲ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۹:۱۴:۵۴ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۹:۴۶:۱۳ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۱۱:۵۱:۴۶ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۱/۱/۲۳، ۰۱:۵۳:۲۶ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۱/۲۳، ۰۵:۰۰:۵۵ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۱۱:۰۶:۵۶ صبح) ، king92 (۱۳۹۱/۱/۲۶، ۰۳:۲۹:۰۷ صبح) ، khp (۱۳۹۱/۴/۱۲، ۱۴:۱۱:۲۰ عصر) ، amin2904 (۱۳۹۱/۴/۱۳، ۰۱:۱۴:۱۷ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۴/۱۳، ۰۱:۳۷:۴۱ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۶/۲۷، ۱۲:۰۸:۳۰ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۹، ۰۳:۲۷:۳۵ صبح) ، virus-hs (۱۳۹۲/۲/۱۵، ۱۲:۵۴:۵۷ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۱۱/۲۴، ۰۱:۴۶:۰۳ صبح) ، ♥M♥ (۱۳۹۳/۵/۱۲، ۱۹:۲۲:۳۹ عصر) ، cℓσυ∂ вσу (۱۳۹۳/۷/۲۱، ۱۹:۲۸:۲۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۴/۱/۹، ۱۳:۰۲:۴۶ عصر)
بسیار عالی ...
ممنون
پاسخ
داداش من یه سیستم قرعه کشی میخوام که فقط اعضای سایت توش عضو بشن بعد خودش قرعه کشی کنه و برنده ها رو اعلام کنه این سیستمی که گذاشتی این کارو میکنه

جامعترین پرتال خبری تفریحی ایرانی
http://www.sibmoz.ir
پاسخ
ممنون حسين جان خيلي عاليه
وقتي فعال ميكنم مشكلي نداره وفعال ميشه ولي بالاي انجمن اين اخطار را ميده:
Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated; If you would like to pass it by reference, modify the declaration of [runtime function name](). If you would like to enable call-time pass-by-reference, you can set allow_call_time_pass_reference to true in your INI file in C:\wamp\www\f\inc\plugins\A2detector.php on line 142

دليلش چيه؟
پاسخ
نقل‌قول: داداش من یه سیستم قرعه کشی میخوام که فقط اعضای سایت توش عضو بشن بعد خودش قرعه کشی کنه و برنده ها رو اعلام کنه این سیستمی که گذاشتی این کارو میکنه
خب شما میتونید از سیستم نظر سنجی که در خود مای بی بی است استفاده کنید !

در هنگام موضوع جدید نظر سنجی را ایجاد کنید یا از پلاگین هم میتونید استفاده کنید.

نقل‌قول: ممنون حسین جان خیلی عالیه
وقتی فعال میكنم مشكلی نداره وفعال میشه ولی بالای انجمن این اخطار را میده:
Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated; If you would like to pass it by reference, modify the declaration of [runtime function name](). If you would like to enable call-time pass-by-reference, you can set allow_call_time_pass_reference to true in your INI file in C:\wamp\www\f\inc\plugins\A2detector
.php on line 142
سلام
پلاگین رو یک بار غیر فعال و دوباره کپی کن و فعالش کن من دوباره تست کردم مشکلی نداشت .
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
 سپاس شده توسطreza536 (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۰۷:۳۶:۵۵ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۹/۱۰/۲، ۱۴:۰۷:۰۷ عصر)
سلام من آپ میکنم اصلا نمیاد تو قسمت پلاگینا.مگه نباید تو روت آپ کرد؟آیا؟Big Grin
پاسخ
نقل‌قول: سلام من آپ میکنم اصلا نمیاد تو قسمت پلاگینا.مگه نباید تو روت آپ کرد؟آیا؟
فایل A2detector را در قسمت پلاگین ها آپ کنید
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۱/۴/۱۲، ۱۴:۱۱:۴۴ عصر) ، GH@$EM (۱۳۹۱/۴/۱۳، ۰۱:۱۸:۱۴ صبح) ، amin2904 (۱۳۹۱/۴/۱۳، ۰۱:۲۰:۴۳ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۹/۱۰/۲، ۱۴:۰۷:۱۲ عصر)
یکی دیگه هم موجود شناسایی چند کاربر
فرقش با اون یکی که اقا محمد رضا گذاشتن چیه؟
همچنین از طریق کوکی میتونه شناسایی کنه؟

آخه یک بار کاربری عضو شه تو سایت ما تا 72 ساعت با اون ای پی نمیشه عضو شد.

اگر از طریق کش مرورگر کاربر بتونه تشخیص بده عالیه... این خیلی مطمئن تره تا ای پی

ای پی ممکنه بخاطر تشابه ای پی هم باشه
پاسخ
سلام

غیر از صفحه ای که در تنظیمات جهت ارسال پیام خصوصی است، آیا قسمتی برای نشان دادن کاربران مولتی یوزر وجود دارد؟
پاسخ
من یه سوال دارم , ممکنه دو تا کربر مجزا از روی یک سیستم به سایت لاگین کنن و هر دو مسدود میشن؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان