مرجع پارسی MyBB
آموزش قرار دادن آخرین ارسال های MyBB براى تمامى سيستم ها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مرجع پارسی MyBB (https://community.mybbiran.com)
+-- انجمن: متفرقه (https://community.mybbiran.com/forum-52.html)
+--- انجمن: آموزش های متفرقه (https://community.mybbiran.com/forum-33.html)
+--- موضوع: آموزش قرار دادن آخرین ارسال های MyBB براى تمامى سيستم ها (/thread-7308.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: آموزش قرار دادن آخرین ارسال های MyBB براى تمامى سیستم ها - behvarz - ۱۳۹۱/۵/۶

وقتی در یه صفحه جدید این کد رو میذارم
فقط همین کد رو نشون میده
وآخرین ارسالیها رو نشون نمیده

RE: آموزش قرار دادن آخرین ارسال های MyBB براى تمامى سیستم ها - alimasumi - ۱۳۹۱/۶/۵

من این کارا رو کردم چجوری باید تو صفحه اول وردپرس واردش کنم ؟
چه کدی رو باید تو قالب قرار بدم

RE: آموزش قرار دادن آخرین ارسال های MyBB براى تمامى سيستم ها - samal - ۱۳۹۱/۶/۲۶

سلام
اموزش کامل و روان بود دستتون درد نکنه
ولی من هم یه مشکل کوچک دارم اینکه عنوان / تاریخ و ... در جای مناسب خود نیستند طبق عکس پیوست شده
چجوری درستش کنم
با سپاس
[تصویر:  36245580493732643966.png]
---------------------------------
در جواب دوست قبلی :
برای وردپرس در فایل
index.php
این کد را در جای مناسب قراردهید
<iframe align="center" marginWidth="3" marginHeight="3" src="wp-content/themes/YOUR THEM/lastpost/last.php" width="100%" scrolling="no" height="260" border="0" target="_top" frameborder="0"></iframe>

YOUR THEM اسم قالب شماست باید عوض شه و به نام قالب یا پوشه قالب تغییر داده شه
اگر میخواین فقط در صفحه اول نمایش داده بشه

به شکل زیر وارد کنید
<?
if (is_home() && strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], "/page/") === false) {
?>
<iframe align="center" marginWidth="3" marginHeight="3" src="wp-content/themes/YOUR THEM/lastpost/last.php" width="100%" scrolling="no" height="260" border="0" target="_top" frameborder="0"></iframe>
<?

RE: آموزش قرار دادن آخرین ارسال های MyBB براى تمامى سیستم ها - HOssE!N-B - ۱۳۹۱/۶/۲۷

کد ها را درست قرار دهید مشکلی در کد ها وجود ندارد کد ها را قبل از استفاده در قالب و ... ابتدا در نود پد کپی کنید سپس در ...

RE: آموزش قرار دادن آخرین ارسال های MyBB براى تمامى سيستم ها - salehkhan - ۱۳۹۱/۷/۱

(۱۳۹۱/۶/۲۶، ۲۳:۲۷:۱۸ عصر)samal نوشته است: سلام
اموزش کامل و روان بود دستتون درد نکنه
ولی من هم یه مشکل کوچک دارم اینکه عنوان / تاریخ و ... در جای مناسب خود نیستند طبق عکس پیوست شده
چجوری درستش کنم
با سپاس
[تصویر:  36245580493732643966.png]

این کدها را حذف کن مشکلت حل میشه

کد php:
<table id="webalfa-lastpost">
        <
tr class="MTForumfirst">
            <
td class="MTForumtitle">عنوان</td>
            <
td class="MTForumanswer">پاسخ</td>
            <
td class="MTForumview">بازديد</td>
            <
td class="MTForumlast">توسط</td>
</
tr>
</
table

RE: آموزش قرار دادن آخرین ارسال های MyBB براى تمامى سیستم ها - hamidkag - ۱۳۹۱/۷/۱

آقا تو رو خدا میشه برای آخرین کاربرهای انجمن هم یه افزونه این شکلی بسازید؟HeartHeartHeartAngel
با تشکرTongue

RE: آموزش قرار دادن آخرین ارسال های MyBB براى تمامى سیستم ها - hamidkag - ۱۳۹۱/۷/۲۲

چطور میشه همین افزونه رو به صورت اسکرول دار کرد که نصفش نره زیر؟ExclamationHuhConfused

RE: آموزش قرار دادن آخرین ارسال های MyBB براى تمامى سیستم ها - sheitoonak - ۱۳۹۱/۷/۲۲

در ابتدا یك استایل براى خروجى مطالب طراحى میكنیم و نام آنرا last.css میگذاریم .

این last.css کجا باید درست کنم؟Huh

RE: آموزش قرار دادن آخرین ارسال های MyBB براى تمامى سیستم ها - sheitoonak - ۱۳۹۱/۷/۲۲

HuhHuhHuh

ای بابا باید خودمون انگار دست به کار شیم
کسی نیست یه کمکی به ما کنه؟