مرجع پارسی MyBB
آموزش ارتقای MyBB به نسخه های بالاتر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مرجع پارسی MyBB (https://community.mybbiran.com)
+-- انجمن: آرشیو (https://community.mybbiran.com/forum-128.html)
+--- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی (https://community.mybbiran.com/forum-129.html)
+---- انجمن: مای بی بی نسخه 1.6 (https://community.mybbiran.com/forum-83.html)
+----- انجمن: آموزش ها (https://community.mybbiran.com/forum-84.html)
+------ انجمن: آموزش های نصب و ارتقا (https://community.mybbiran.com/forum-110.html)
+------ موضوع: آموزش ارتقای MyBB به نسخه های بالاتر (/thread-60.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: آموزش ارتقای MyBB به نسخه های بالاتر - Salma - ۱۳۹۱/۲/۷

(۱۳۹۱/۲/۷، ۰۳:۵۶:۲۲ صبح)Salma نوشته است:
(۱۳۹۱/۲/۶، ۱۸:۲۷:۰۲ عصر)Salma نوشته است: سلام
خسته نباشی
من دقیقا اینو نمیفهمم
1.2 and later
1.4 and later
یعنی چی؟؟؟
Huh
ممنون

با سلام مجدد

تمام مراحل رو انجام دادم تا 1.6.6 رو به 1607 تغییر بدم

در پایان نوشت

تبریک! نسخه‌ی MyBB شما با موفقیت به نسخه‌ی 1.6.6 به‌روز شد.

نصب‌کننده هم‌اکنون بسته شده است. برای باز کردن٬ آن فایل 'lock' را از مسیر نصب حذف کنید.

تو پنل مدیریتم نوشته
شما در حال استفاده از نسخه MyBB 1.6.6 می‌باشید در حالی که آخرین نسخه ارائه شده آن MyBB 1.6.7 (1607) می‌باشد.

چرا؟؟
HuhHuh
SadSadSad

از برادران و کاربران گرامی مای بی بی
کسی راه حلی نداره
نمیدونید مشکل کجاست

یعنی انقدر مشکل من هاده؟؟
الان برا ایدز هم دارو اومده!!
یعنی مشکل ما از ایدز هم بدتره که کسی نمیدونه؟؟

RE: آموزش ارتقای MyBB به نسخه های بالاتر - amin_blog - ۱۳۹۱/۲/۱۲

سلام.
آیا امکانش هست که از 1.6.3 بصورت مستقیم به 1.6.7 ارتقا داد؟اگه میشه چطور؟ مرسی

ارتقا از 1.6.4 به 1.6.7 انجام دادم، نشد - ahora7 - ۱۳۹۱/۲/۱۳

درود بر شما عزیزان. بده ارتقا از 1.6.4 به 1.6.7 انجام دادم اما هنوز وقتی توی مدیریت انجمنم بررسی نسخه رو میزنم میگه انجمنم 1.6.4 هست. کاردیگه ای هست که باید انجام بدم؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید.
Huh

فقط یه سوال دارم. آیا باید اون بسته ی "فایلهای تغییر یافته" 1607_changed_files را هم آپلود کنم؟ بنده فقط بسته Persian Language For MyBB 1.6.7 را آپلود کردم که یه پوشه uploads داخلش بود.

RE: ارتقا از 1.6.4 به 1.6.7 انجام دادم، نشد - kineh - ۱۳۹۱/۲/۱۴

(۱۳۹۱/۲/۱۲، ۱۳:۲۸:۰۷ عصر)amin_blog نوشته است: سلام.
آیا امکانش هست که از 1.6.3 بصورت مستقیم به 1.6.7 ارتقا داد؟اگه میشه چطور؟ مرسی
بفرمایید از این لینک استفاده کنید Heart
http://community.mybbiran.com/thread-60.html

(۱۳۹۱/۲/۱۳، ۲۲:۲۷:۲۴ عصر)ahora7 نوشته است: درود بر شما عزیزان. بده ارتقا از 1.6.4 به 1.6.7 انجام دادم اما هنوز وقتی توی مدیریت انجمنم بررسی نسخه رو میزنم میگه انجمنم 1.6.4 هست. کاردیگه ای هست که باید انجام بدم؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید.
Huh

فقط یه سوال دارم. آیا باید اون بسته ی "فایلهای تغییر یافته" 1607_changed_files را هم آپلود کنم؟ بنده فقط بسته Persian Language For MyBB 1.6.7 را آپلود کردم که یه پوشه uploads داخلش بود.
بله دوست از باید فایلهای پوشه 1607_changed_files نیز اپلود شود Heart

RE: ارتقا از 1.6.4 به 1.6.7 انجام دادم، نشد - ahora7 - ۱۳۹۱/۲/۱۴

بله دوست از باید فایلهای پوشه 1607_changed_files نیز اپلود شود Heart
[/quote]

ببخشید باز میپرسم. باید قبل از آپگرید کپی شوند یا بعد از آپگرید؟ یا هیج فرقی نداره؟

??? Huh

RE: آموزش ارتقای MyBB به نسخه های بالاتر - soltaneghalbha - ۱۳۹۱/۲/۱۵

با سلام

من در حال ارتقاء ماي بي بي هستم،كه اخطار زير داد

[تصویر:  0ith1j10e8zjpqifjcq1.png]

منتظر راهنمايي دوستان هستم

با تشكر

RE: آموزش ارتقای MyBB به نسخه های بالاتر - mmmahdavi - ۱۳۹۱/۲/۱۶

سلام
مشکل من بعد از ارتقا بالا نیامدن سایت و این کد می باشد
کد php:
array(3) { [0]=> array(4) { ["file"]=> string(53"/home/kisarir/public_html/forum/inc/class_plugins.php" ["line"]=> int(101) ["function"]=> string(14"imeiJalaliDate" ["args"]=> array(1) { [0]=> &string(3"5-5" } } [1]=> array(7) { ["file"]=> string(49"/home/kisarir/public_html/forum/inc/functions.php" ["line"]=> int(393) ["function"]=> string(9"run_hooks" ["class"]=> string(12"pluginSystem" ["type"]=> string(2"->" ["object"]=> object(pluginSystem)#7 (2) { ["hooks"]=> array(1) { ["my_date"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["imeiJalaliDate"]=> array(2) { ["function"]=> string(14) "imeiJalaliDate" ["file"]=> string(0) "" } } } } ["current_hook"]=> string(7) "my_date" } ["args"]=> array(2) { [0]=> &string(7) "my_date" [1]=> &string(3) "5-5" } } [2]=> array(4) { ["file"]=> string(41) "/home/kisarir/public_html/forum/index.php" ["line"]=> int(188) ["function"]=> string(7) "my_date" ["args"]=> array(4) { [0]=> &string(3) "j-n" [1]=> &int(1336222392) [2]=> &string(0) "" [3]=> &int(0) } } } Error! Can't fetch debug_backtrace() arguments. It is a bug in your PHP handler or an Exception in JalaliDate Plugin. Please Upgrade your PHP and/or Send above detailes to plugin vendor. 

البته فکرکنم مربوط به پلاگشنها میشه
در ضمن تمامی پلاگین ها رو غیر فعال کردم

RE: آموزش ارتقای MyBB به نسخه های بالاتر - HOssE!N-B - ۱۳۹۱/۲/۱۶

نقل‌قول: با سلام

من در حال ارتقاء مای بی بی هستم،كه اخطار زیر داد

منتظر راهنمایی دوستان هستم

با تشكر
پوشه اینستال را مجددا آپلود نمایید (install) سپس سعی مجدد نمایید .
نقل‌قول: سلام
کد php:
array(3) { [0]=> array(4) { ["file"]=> string(53) "/home/kisarir/public_html/forum/inc/class_plugins.php" ["line"]=> int(101) ["function"]=> string(14) "imeiJalaliDate" ["args"]=> array(1) { [0]=> &string(3) "5-5" } } [1]=> array(7) { ["file"]=> string(49) "/home/kisarir/public_html/forum/inc/functions.php" ["line"]=> int(393) ["function"]=> string(9) "run_hooks" ["class"]=> string(12) "pluginSystem" ["type"]=> string(2) "->" ["object"]=> object(pluginSystem)#7 (2) { ["hooks"]=> array(1) { ["my_date"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["imeiJalaliDate"]=> array(2) { ["function"]=> string(14) "imeiJalaliDate" ["file"]=> string(0) "" } } } } ["current_hook"]=> string(7) "my_date" } ["args"]=> array(2) { [0]=> &string(7) "my_date" [1]=> &string(3) "5-5" } } [2]=> array(4) { ["file"]=> string(41) "/home/kisarir/public_html/forum/index.php" ["line"]=> int(188) ["function"]=> string(7) "my_date" ["args"]=> array(4) { [0]=> &string(3) "j-n" [1]=> &int(1336222392) [2]=> &string(0) "" [3]=> &int(0) } } } Error! Can't fetch debug_backtrace() arguments. It is a bug in your PHP handler or an Exception in JalaliDate Plugin. Please Upgrade your PHP and/or Send above detailes to plugin vendor.

پلاگین تاریخ جلالی imeiJalaliDate را از هاست خود پاک کنید .

RE: آموزش ارتقای MyBB به نسخه های بالاتر - mmmahdavi - ۱۳۹۱/۲/۱۶

(۱۳۹۱/۲/۱۶، ۰۷:۱۹:۱۵ صبح)hossein72 نوشته است:
نقل‌قول: با سلام

من در حال ارتقاء مای بی بی هستم،كه اخطار زیر داد

منتظر راهنمایی دوستان هستم

با تشكر
پوشه اینستال را مجددا آپلود نمایید (install) سپس سعی مجدد نمایید .
نقل‌قول: سلام
کد php:
array(3) { [0]=> array(4) { ["file"]=> string(53) "/home/kisarir/public_html/forum/inc/class_plugins.php" ["line"]=> int(101) ["function"]=> string(14) "imeiJalaliDate" ["args"]=> array(1) { [0]=> &string(3) "5-5" } } [1]=> array(7) { ["file"]=> string(49) "/home/kisarir/public_html/forum/inc/functions.php" ["line"]=> int(393) ["function"]=> string(9) "run_hooks" ["class"]=> string(12) "pluginSystem" ["type"]=> string(2) "->" ["object"]=> object(pluginSystem)#7 (2) { ["hooks"]=> array(1) { ["my_date"]=> array(1) { [10]=> array(1) { ["imeiJalaliDate"]=> array(2) { ["function"]=> string(14) "imeiJalaliDate" ["file"]=> string(0) "" } } } } ["current_hook"]=> string(7) "my_date" } ["args"]=> array(2) { [0]=> &string(7) "my_date" [1]=> &string(3) "5-5" } } [2]=> array(4) { ["file"]=> string(41) "/home/kisarir/public_html/forum/index.php" ["line"]=> int(188) ["function"]=> string(7) "my_date" ["args"]=> array(4) { [0]=> &string(3) "j-n" [1]=> &int(1336222392) [2]=> &string(0) "" [3]=> &int(0) } } } Error! Can't fetch debug_backtrace() arguments. It is a bug in your PHP handler or an Exception in JalaliDate Plugin. Please Upgrade your PHP and/or Send above detailes to plugin vendor.

پلاگین تاریخ جلالی imeiJalaliDate را از هاست خود پاک کنید .

پس بجای تاریخ جلالی از چی استفاده کنم

RE: آموزش ارتقای MyBB به نسخه های بالاتر - ahora7 - ۱۳۹۱/۲/۱۷

بنده هم دقیقا مشکل این دوستمون رو پیدا کردم. به محض فعال کردن تاریخ جلالی انجمنم به هم ریخت و کدهای بالا رو داد.
این سوال رو بنده هم دارم. پس بجای تاریخ جلالی از چی استفاده کنیم؟؟؟؟ExclamationExclamation