مرجع پارسی MyBB
فیلتر شدن اکثر درگاه های پلاگین بانک - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مرجع پارسی MyBB (https://community.mybbiran.com)
+-- انجمن: ارتباط با شما (https://community.mybbiran.com/forum-44.html)
+--- انجمن: درخواست های شما (https://community.mybbiran.com/forum-54.html)
+---- انجمن: سایر درخواست ها (https://community.mybbiran.com/forum-57.html)
+---- موضوع: فیلتر شدن اکثر درگاه های پلاگین بانک (/thread-19274.html)

صفحه‌ها: 1 2

فیلتر شدن اکثر درگاه های پلاگین بانک - hosseinsharbati - ۱۳۹۵/۲/۱۴

با سلام
اکثر شرکت های ارائه دهنده درگاه بانکی فیلتر شدن.فقط زرین پال فعلا فعاله که اونم بگیر نگیر داره قطعی هاش زیاده.
درخواست دارم به این پلاگین بانکتون درگاه های جدیدی اضافه کنید لطفا

RE: فی ل تر شدن اکثر درگاه های پلاگین بانک - motorola30 - ۱۳۹۵/۲/۱۴

(۱۳۹۵/۲/۱۴، ۱۳:۱۴:۵۲ عصر)hosseinsharbati نوشته است: با سلام
اکثر شرکت های ارائه دهنده درگاه بانکی فی ل تر شدن.فقط زرین پال فعلا فعاله که اونم بگیر نگیر داره قطعی هاش زیاده.
درخواست دارم به این پلاگین بانکتون درگاه های جدیدی اضافه کنید لطفا

درود
دقیقا نام ببرید کدوم درگاه های بانکی فیلتر شدن ؟
و
درگاه بانک 1.8 هیچ مشکلی نداره و پرداخت آنلاین توسط 8 درگاه پرداخت: بانک ملّت - بانک سامان - پرداخت امن بانک پاسارگاد - ParsPal - Payline - Paypal - Zarinpal - JahanPay انجام میشه !

RE: فی ل تر شدن اکثر درگاه های پلاگین بانک - hosseinsharbati - ۱۳۹۵/۲/۱۴

جهان پی
پارس پال
پی لاین
پی پال

دسته جمع مرخص شدن فقط زرین پال مونده. که قطع و وصلیش زیاده.

RE: فی ل تر شدن اکثر درگاه های پلاگین بانک - motorola30 - ۱۳۹۵/۲/۱۴

(۱۳۹۵/۲/۱۴، ۱۹:۴۶:۱۲ عصر)hosseinsharbati نوشته است: جهان پی
پارس پال
پی لاین
پی پال

دوست عزیز

الان رویه سایت خودم بانک ملت ، جهان پی ، زرین پال ، پی لاین تست کردم و مشکلی نداشت !

به احتمال زیاد از IP اینترنت شما باشه

پلاگین مشکلی نداره و با سایت ارائه دهنده درگاه در ارتباط باشید

موفق باشید 

RE: فی ل تر شدن اکثر درگاه های پلاگین بانک - hosseinsharbati - ۱۳۹۵/۲/۱۶

(۱۳۹۵/۲/۱۴، ۲۰:۳۷:۲۳ عصر)motorola30 نوشته است:
(۱۳۹۵/۲/۱۴، ۱۹:۴۶:۱۲ عصر)hosseinsharbati نوشته است: جهان پی
پارس پال
پی لاین
پی پال

دوست عزیز

الان رویه سایت خودم بانک ملت ، جهان پی ، زرین پال ، پی لاین تست کردم و مشکلی نداشت !

به احتمال زیاد از IP اینترنت شما باشه

پلاگین مشکلی نداره و با سایت ارائه دهنده درگاه در ارتباط باشید

موفق باشید 

دوست عزیز من نگفتم پلاگین مشکلی داره گفتم اگر ممکنه درگاه های جدیدی اضافه بشه به پلاگین ظاهرا شما از اخبار فیلتر شدن برخی از درگاه ها مطلع نیستید

فیلتر شدن تمامی وب سایت درگاه‌های پرداخت اینترنتی
وب سایت بیشتر از ده ها  درگاه پرداخت اینترنتی از جمله محبوب ترین درگاه های اینترنتی جهان پی و پی‌لاین هم در لیست فیلتر شده گان قرار داشتند هنوز دلیلی برای فیلتر شدن این وب سایت ها اعلام نشده است اما اخبار و شنیده ها حاکی از استفاده کاربران برای فروش فیلتر شکن ها از این درگاه ها بوده است که موجب فیلتر شدن این وب سایت ها شده است 
این اتفاق در آخرین روزهای  سال ۱۳۹۴ باعث بروز مشکلات فروانی برای وب سایت های فروشگاهی خواهد شد که از این نوع درگاه ها استفاده می کنند  هم اکنون سایت‌های محبوب و مشهوری در ایران از جمله زرین پال، درگاه پرداخت فعال و سایت‌های جهان پی، پی‌لاین و پارس لاین فیلتر شده اند.
شرکت جهان پی در کانال تلگرامی خود اعلام کرد :  با سلام، همان طور که مستحضر هستید به دلایل نامعلومی اکثر وب سایت های شرکت های پرداخت از دسترس خارج شده است.جهت جلوگیری از بروز مشکلات مالی و با توجه به نیاز شما به موجودی پنل، حساب کاربری صرفا از آدرس زیر در دسترس می باشد.با توجه به دستور دریافتی کلیه محتوای متنی وب سایت غیر فعال و پالایش شده است.
http://pay.jahanpay.ir
همچنین شرکت جهان پی دلیل فیلتر شدن این وب سایت ها را اینطور شرح داد.
کاربران جهان پی در عید ۹۳ شاهد اختلالاتی بر روی درگاه ها بودند درگاه هایی که به دلیل خودخواهی شرکت مذکور، زیر اتک شدید قرار گرفته و سایت برای مدتی نیز از دسترس خارج شده بود. رقیب توخالی دقیقا ظهر همان روز  و با توجه به بحث های که در فروم WHT صورت گرفته بود، با مدیر جهان پی تماس و اعلام کردند لیستی از کاربران سایت های جهان پی، پی لاین و پارس پال را جمع کرده و به مراجع قضایی گزارش یا خود به عنوان مدعی العموم شکایت خواهند کرد بگذریم که ایشان حرف هایی می زند که….
در همان روز ها برای جلوگیری از مشکلات بروت فروس مجبور به پیاده سازی، لاگین  دو مرحله ای شدیم  و مشکل تقریبا برای مدتی حل شد.

دقیقا مشکلات اصلی از همین روزا شروع شد چند ماه بعد مسدودی موقت حساب های برخی شرکت ها همکار، تهدیدات ایمیلی و در نهایت فیلتر درگاه های پرداخت در آخرین روزهای سال ۹۴
آشکارا مشخص است سرعت رشد درگاه های فوق،به حدی بود که رقیب مذکور برای جذب کاربر دست به دامان کارمزد صفر درصد و تسویه آنی شد.

این احتمال میرود که فیلتر شدن این وب سایت ها ادامه داشته باشد و این مشکل تا مدتی در کار این شرکت ها اختلال ایجاد کند.
کانال تلگرام زرین پال در پستی حملات دی‌داس انجام شده روی سرور‌هایش را از طرف «رقبایی که قانونی فیلتر شدند» دانست.

لطفا به ادرس درگاه ها برید متوجه میشید من چی میگم. ( البته بجز بانک ملت و زرین پال بقیه مرخص شدن ) لطفا به ادرس های سایتشون مراجعه کنید.

RE: فی ل تر شدن اکثر درگاه های پلاگین بانک - motorola30 - ۱۳۹۵/۲/۱۶

درود

بله در جریان فی لت ر درگاه ها هستم ، ولی پس از یک هفته لینک جایگزین اکثر درگاه ها تغییر کرد
ولی ظاهرا دوباره مشکل پیدا کرده 
در حال پیگیری هستم

شما هم درست میگید ،چند روز پیش که تست کردم فی لت ر ش ک نم روشن بوده و متوجه نشدم ببخشید

خودم از درگاه بانک ملت استفاده میکنم و تا الان مشکلی ندیدم
بهتره درگاه بانک ملت ، ملی ، پاسارگاد و سامان ثبت نام کنید تا این درگاه ها درست بشن

(۱۳۹۵/۲/۱۶، ۱۲:۰۱:۱۳ عصر)motorola30 نوشته است: درود

بله در جریان فی لت ر درگاه ها هستم ، ولی پس از یک هفته لینک جایگزین اکثر درگاه ها تغییر کرد
ولی ظاهرا دوباره مشکل پیدا کرده 
در حال پیگیری هستم

شما هم درست میگید ،چند روز پیش که تست کردم فی لت ر ش ک نم روشن بوده و متوجه نشدم ببخشید

خودم از درگاه بانک ملت استفاده میکنم و تا الان مشکلی ندیدم
بهتره درگاه بانک ملت ، ملی ، پاسارگاد و سامان ثبت نام کنید تا این درگاه ها درست بشن

برای دریافت درگاه های بانک ها نیاز به e نماد هست که من نمیتونم بگیرم.شرایط خاصی داره.
نمیتونین به پلاگین درگاه های دیگه ای اضافه کنین؟ مثل درگاه شتابها که بنظرم درگاه خوبی باشه

درود

قبلا که من نماد اعتماد گرفتم خیلی شرایطتش راحت بود 
درگاه جهان پی با لینک زیر درست میشه و بقیه هم در حال پیگیری هستم

آدرس Client :
http://www.jahanpay.org/webservice?wsdl

آدرس Pay Invoice :
http://www.jahanpay.org/pay_invoice/

سپاس مهندس درست شد
فقط یه مشکل باقی میمونه چطوری تسویه حساب کنیم؟ سایت جهان پی که فیلتره؟!
درگاه های دیگه ای اضافه نمیکنین؟ مثل شتابها؟

(۱۳۹۵/۲/۱۶، ۱۳:۲۹:۵۲ عصر)hosseinsharbati نوشته است: سپاس مهندس درست شد
فقط یه مشکل باقی میمونه چطوری تسویه حساب کنیم؟ سایت جهان پی که فی ل تره؟!
درگاه های دیگه ای اضافه نمیکنین؟ مثل شتابها؟

خواهش

فعلا مدیران درگاه های که فی لت ر شدن هیچ راهی برای رفع فی لت ر پیدا نکردن ، ولی اگه دسترسی به فی لت رشکن دارید میتونید تسویه حساب کنید

البته درگاه جهان پی تنظیمات تسویه حساب خودکار رو داره و کافیه فعالش کنید

نه من نمیتونم درگاه اضافه کنم ، فقط نویسنده پلاگین میتونن
اگه درگاهی هست که هنوز فیلتر نشده حتما پلاگین آسان پرداخت داره و میتونه کارتو راه بندازه