مرجع پارسی MyBB
انتشار نسخه‌ی 1.8.0 MyBB - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مرجع پارسی MyBB (https://community.mybbiran.com)
+-- انجمن: نسخه MyBB 1.8 (https://community.mybbiran.com/forum-149.html)
+--- انجمن: دریافت MyBB 1.8 و پارسی ساز آن (https://community.mybbiran.com/forum-150.html)
+--- موضوع: انتشار نسخه‌ی 1.8.0 MyBB (/thread-16771.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - reza.t.gh - ۱۳۹۳/۷/۶

انجمن رو بستم پلاگینهارو هم از جنرال ستینگ غیر فعال کردم اما این مشکل بوجود اومد

درمورد نسخه هاست هم 1.8 رو روی یه فلدر دیگه توی هاست نصب کردم مشکل نداشت

Fatal error: Call to undefined method pluginSystem::run_hooks_by_ref() in /home1/hamechik/public_html/forum/admin/modules/newpoints/module_meta.php on line 49

متن ارور که بعد از حذف این فایل یکی دیگه رو ایراد میگیره.

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - firstboy000 - ۱۳۹۳/۷/۶

(۱۳۹۳/۷/۶، ۱۵:۱۹:۲۸ عصر)reza.t.gh نوشته است: انجمن رو بستم پلاگینهارو هم از جنرال ستینگ غیر فعال کردم اما این مشکل بوجود اومد
به صورت دستی باید انجام میدادید. و تا حد امکان هم حذف میکردید.

(۱۳۹۳/۷/۶، ۱۵:۲۰:۴۳ عصر)reza.t.gh نوشته است: درمورد نسخه هاست هم 1.8 رو روی یه فلدر دیگه توی هاست نصب کردم مشکل نداشت
توی نصب معمولا مشکلی نداره اما توی بروز رسانی مشکلاتش زیاده.

(۱۳۹۳/۷/۶، ۱۵:۳۴:۳۱ عصر)reza.t.gh نوشته است: Fatal error: Call to undefined method pluginSystem::run_hooks_by_ref() in /home1/hamechik/public_html/forum/admin/modules/newpoints/module_meta.php on line 49

متن ارور که بعد از حذف این فایل یکی دیگه رو ایراد میگیره.

سیستم امتیازت هم همونطور که میبینید فعال بوده(بخاطر همینه که اون غیر فعال سازی تنظیماتی بدرد نمیخوره و روی بعضیا مثل این اثر نمیذاره) بعد از بروز رسانی ارور ناسازگاریش رو شده.

پیشنهاد میکنم ریکاور کنید ودوباره تست کنید و پلاگین هایی مثل بازی خونه رو حذف و بقیه چیزایی که هست حتما غیر فعال کنید.
بعد از بروز رسانی هم اونایی که حذف نکردید رو با آپلود کردن نسخه سازگار با 1.8 پلاگین، سازگارش کنید و سپس فعال کنید.

همه چیز باید اصولی پیش بره.

دوست خوبم ارورهای موجود رو گرفتم تا جایی که از ایندکس ادمین ایراد گرفت!!!!!!

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - mahtaa - ۱۳۹۳/۷/۷

سلام به همه دوستان
من بعد از ارتقا سه تا مشکل دارم یکی اینکه به جای اینکه در انجمن تصاویر نمایش داده بشه اینطور نمایش داده میش
کد:
[تصویر:http://www.forum.mahtaa.com/images/smilies/smile2013/04.gif]
مساله بعدی اینکه ویرایشگر خود مای بی بی نمایش داده نمیشه  و من از ویرایشگر دیگه استفاده میکنم البته بگم با غیر فعال کردنش هم هیچ تغییری انجام نمیشه و کماکان عکس ها اینطوری هستند
.
مساله بعدی اینکه وقتی پلاگین آمار پیشرفته رو رفرش میکنم به جای اینکه بخش آمار رفرش بشه کل انجمن رفرش میشه. 
ممنونم از وقتی که میزارین

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - firstboy000 - ۱۳۹۳/۷/۷

(۱۳۹۳/۷/۷، ۰۱:۳۹:۰۴ صبح)mahtaa نوشته است: سلام به همه دوستان
من بعد از ارتقا سه تا مشکل دارم یکی اینکه به جای اینکه در انجمن تصاویر نمایش داده بشه اینطور نمایش داده میش

کد:
[تصویر:http://www.forum.mahtaa.com/images/smilies/smile2013/04.gif]
مساله بعدی اینکه ویرایشگر خود مای بی بی نمایش داده نمیشه  و من از ویرایشگر دیگه استفاده میکنم البته بگم با غیر فعال کردنش هم هیچ تغییری انجام نمیشه و کماکان عکس ها اینطوری هستند
.
مساله بعدی اینکه وقتی پلاگین آمار پیشرفته رو رفرش میکنم به جای اینکه بخش آمار رفرش بشه کل انجمن رفرش میشه. 
ممنونم از وقتی که میزارین
1- قبلا گفته شده بود سرچ کنید
کنترل پنل کاربری > ویرایش تنظیمات > نمایش تصاویر در ارسال ها رو تیک بزنید و ذخیره کنید.

2- تمام پلاگین های 1.6 رو خواهشا حذف کنید و اگر درست نشد قالب های تغییر یافته رو به نسخه اولیه بازگردانی کنید

3- غیر فعال و حذف و سپس فعال کنید.اگر که برطرف نشد توی تاپیک خودش اعلام کنید.

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - mahtaa - ۱۳۹۳/۷/۸

سلام مجدد.
پلاگین prostate با اپدیت درست شد و مشکل نمایش تصویر با راهنمایی شما درست شد.
مشکل بعدی گزینه نقل قول هست که بعد از زدنش به جای اینکه نقل قول ایجاد بشه مثلا اینطوری میشه
کد php:
{"message":"[quote='user' pid='127227' dateline='1412022396']\n[color=#336699][size=x-large][b]\u0645\u062d\u062a\u0627 \u062c\u0648\u0646\u06cc \u062f\u0645\u062a \u06af\u0631\u0645.[\/b][\/size][\/color]\r\n\r\n\r\n[color=#336699][size=x-large][b]\u06cc\u0627\u0627\u0627\u0641\u062a\u0645\u0634 ..\/.[\/b][\/size][\/color] :4a5132:\n[\/quote]\n\n"
 و مساله بعدی اینکه کماکان ویرایشگر مای بی بی ظاهر نمیشه
مرسی از شما

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - emir.yanliz - ۱۳۹۳/۷/۸

درود
من  به خاطر حجم بالای دیتابیس( حدودا یک گیگ) هنگام بروز رسانی با مشکل مواجه میشم

یکی از مدیران پیشنهاد کردن  سایت رو روی لوکال اپگرید کنم و لی متاسفانه همین مشکل تو لوکال هم وجود داشت( مشکل اپلود حجم تو phpmyadmin) که با اموزش های توی نت هم برا بالا بردن زبان time oute افزایش حجم اپلودی به جایی نرسید

ممنون میشم دوستانی که تو این زمینه اطلاعاتی دارن به اشتراک بذارن

با سپاس

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - reptal - ۱۳۹۳/۷/۱۱

میخام ارتقا بدم
اولش بدون هیچ مشکلی نصب میشه ولی نمی تونم وارد کنترل پنل مدیریت بشم و کل قالبم که به ریخته
موقع ورود به پنل مدیریت میگه پسورد یا کدامنیتی غلطه
راهی وجود داره بتونم پسورد و کد امنیتی را عوض کنم
نه اصلا" اشکال نمی گیره فقط وارد نمیشه چون یه بار وارد شد روی لینک پوسته ها که کلیک کردم خارج شد و دیگه وارد نشد
[تصویر:  14900228359780711086.jpg]