مرجع پارسی MyBB
انتشار نسخه‌ی 1.8.0 MyBB - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مرجع پارسی MyBB (https://community.mybbiran.com)
+-- انجمن: نسخه MyBB 1.8 (https://community.mybbiran.com/forum-149.html)
+--- انجمن: دریافت MyBB 1.8 و پارسی ساز آن (https://community.mybbiran.com/forum-150.html)
+--- موضوع: انتشار نسخه‌ی 1.8.0 MyBB (/thread-16771.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - firstboy000 - ۱۳۹۳/۶/۲۸

(۱۳۹۳/۶/۲۷، ۲۳:۲۶:۵۶ عصر)tenesi نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۲۶، ۱۵:۴۱:۵۳ عصر)firstboy000 نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۲۶، ۱۴:۱۲:۵۱ عصر)tenesi نوشته است: سلام
بعد از به روز رسانی ، برخی فیلدهایی که موقع ثبت نام اجباری بود و مشخص کرده بودم که برای سایر اعضاء نمایش داده نشه ، الان واسه همه نمایش داده میشه !!! چیکارش کنم؟
متوجه نشدم.اگر برای گروه خاصی غیر فعال بوده و برای گروه خاصی فعال قطعا با پلاگین بوده.
اگر که توی پروفایل منظورتونه کافیه گزینه پنهان بودنش رو فعال کنید که اونم فقط برای مدیر ارشد و مدیر کل فکر کنم نشونش میده.
 من موقع ثبت نام چند تا فیلد تعریف کردم مثل شماره موبایل ، نام و نام خانوادگی و چند تا چیز دیگه. و جز قوانین تالار گذاشتم که این اطلاعات رو هیچ کس جز مدیران نمی بینه ! حالا بعد از به روز رسانی همه کاربرها به به تمام این اطلاعات سایر کاربرها دسترسی دارند. شماره موبایل هاشون ، اسم و فامیلشون ....
خلاصه خیلی خراب کاری شده !
تنظیمات هم بررسی کردم. همانطور ، مانند قبل و به ظاهر درست است. پنهانه. مربوط به گروه خاصی هم نیست. شامل تمام کاربرها میشه.
چیکار کنم حالا؟

تست شد. درسته این به نظر یه باگ میاد اما اینطور نیست.

زیرش تکمیلش میکنه.دقت کنید که «گروه‌های مجاز به مشاهده» رو روی انتخاب گروه قرار بدید و فقط خودتون که مدیر کل هستید رو انتخاب کنید.مشکل حل میشه.

(۱۳۹۳/۶/۲۸، ۲۱:۴۴:۰۵ عصر)reptal نوشته است: تشکر از زحمات همه اساتید
یه سوال قدمی رو بازم می پرسم : از نسخه قدیمی 1.6.5 میشه مستقیم به 1.8 ارتقا داد؟
2- برای ارتقا از همون روش قبلی باید عمل کنیم : http://community.mybbiran.com/thread-60.html?highlight=%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%82%D8%A7

بله مستقیما میتونید ارتقا بدید اما بکاپ حتما حتما فراموش نشه.

خیر. آموزش جدید با این نسخه قرار داده شده.
http://community.mybbiran.com/forum-152.html

(۱۳۹۳/۶/۲۷، ۱۲:۵۷:۴۶ عصر)Farhoodi نوشته است: درود

این مشکل چرا در قالب پنل مدیریت وجود دارد ؟

فونت هاتون به نظر درشت میاد.از زوم نبودن مرور گر مطمئن باشید.

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - puyol - ۱۳۹۳/۶/۲۹

با سلام

متاسفانه من سایتم چند وقته پیش هک شد و هرکاری هم می کنم دوباره ظاهرا هک میشه و عده ای گفتن فایلی تو فایل های مای بی بی هست که باید پاک بشه و اگه پیدا نشه باید کلا دوباره بریزم مای بی بی رو.
نسخه من 1.6.9 هست

می خواستم ببینم راهی هست که نسخه 1.8 رو نصب کنم و همه فایل های قبلی رو پاک کنم؟؟؟؟

یجوری که انگار فایل های مای بی بی و تمام پوشه ها دوباره ریخته بشه، اما اطلاعات دیتابیس دست نخوره و محتویات پست ها و فروم تغییر پیدا نکنه.

ممنون میشم جواب بدید

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - Pars - ۱۳۹۳/۶/۲۹

(۱۳۹۳/۶/۲۹، ۰۳:۳۴:۰۸ صبح)puyol نوشته است: با سلام

متاسفانه من سایتم چند وقته پیش هک شد و هرکاری هم می کنم دوباره ظاهرا هک میشه و عده ای گفتن فایلی تو فایل های مای بی بی هست که باید پاک بشه و اگه پیدا نشه باید کلا دوباره بریزم مای بی بی رو.
نسخه من 1.6.9 هست

می خواستم ببینم راهی هست که نسخه 1.8 رو نصب کنم و همه فایل های قبلی رو پاک کنم؟؟؟؟

یجوری که انگار فایل های مای بی بی و تمام پوشه ها دوباره ریخته بشه، اما اطلاعات دیتابیس دست نخوره و محتویات پست ها و فروم تغییر پیدا نکنه.

ممنون میشم جواب بدید

درود

می توانید
اما
به سه قسمت نیاز دارید
1- پوشه آپلود پیوست ها
2- فایل ستینگ که دربردارنده تنظیمات ادمین شماست
3- فایل کانفیگ که دربردارنده تنظیمات دسترسی مای بی بی به هاست شماست.

البته ممکن است فایلی که میفرمایید ویروسی است در پوشه آپلود ها نیز باشد در هر صورت بهتر است پوشه را دانلود کرده و آن را با انتی ویروس اسکن کنید.
پیشنهاد من آنتی ویروس Emsisoft است.

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - tenesi - ۱۳۹۳/۶/۲۹

سلام
در قسمت "کنترل پنل مدیر کل " و صفحه "خانه" و کادر "کاربرها" تعداد 2 کاربر در انتظار فعال سازی هستند ! در حالی که اینطور نیست ! و هربار که روی آن کلیک می کنم پیام زیر نمایش داده می شود :

با معیار‌های انتخابی هیچ کاربری یافت نشد. لطفاً معیار‌های جستجوی خود را تدرست کنید و دوباره تلاش نمایید.

مشکل از کجاست؟ راه حل چیست؟
راستی الان دیدم که کلمه "درست" را نوشتید "تدرست" !

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - Pars - ۱۳۹۳/۶/۲۹

(۱۳۹۳/۶/۲۹، ۱۲:۲۵:۲۸ عصر)tenesi نوشته است: سلام
در قسمت "کنترل پنل مدیر کل " و صفحه "خانه" و کادر "کاربرها" تعداد 2 کاربر در انتظار فعال سازی هستند ! در حالی که اینطور نیست ! و هربار که روی آن کلیک می کنم پیام زیر نمایش داده می شود :

با معیار‌های انتخابی هیچ کاربری یافت نشد. لطفاً معیار‌های جستجوی خود را تدرست کنید و دوباره تلاش نمایید.

مشکل از کجاست؟ راه حل چیست؟
راستی الان دیدم که کلمه "درست" را نوشتید "تدرست" !

درود

از ابزار تعمیر و نگهداری ، از قسمت بازشماری ها استفاده کنید.

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - tenesi - ۱۳۹۳/۶/۳۰

(۱۳۹۳/۶/۲۹، ۱۲:۵۷:۴۴ عصر)Pars نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۲۹، ۱۲:۲۵:۲۸ عصر)tenesi نوشته است: سلام

درود

از ابزار تعمیر و نگهداری ، از قسمت بازشماری ها استفاده کنید.

این کار را کردم.جواب نداد !
اما خودم راه حل را پیدا کردم : مدیریت کش ها --> بازسازی کش awaitingactivation

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - anvaryy - ۱۳۹۳/۶/۳۰

سلام دوستان چند سوال خیلی مهم دارم لطفاً به سرعت و دقیق جوابم را بدهید 
1: قسمت ثبت نام انجمن هر کاری میکنم درست نمیشه و هی میگه شما اسپم هستی؟ 
2: شکلکها که اصلا فعال نیستند هم در پاسخ و هم در پاسخ سریع؟
3: تاریخ انجمن کلا تغییر کرده فارسی و انگلیسی و علامتهای ریاضی و... کلا تغییر کرده؟
4: گزینه اعتباردهی که اصلا نمی آید؟
5: گزینه سپاس را فعال کردم ولی وقتی سپاس میکنی افزوده میشه ولی در پایین نمایش داده نمیشه؟
6:اون گزینه های پایین ارسال که نوشته شده به ترتیب از راست به چپ ( ایمیل،....تا، گزارش) باید همه اینها در کادر سفیدی یا همون مربع سفید با همراه شکلشون باید در آن مربع باشند که مال من نه شکل نه اون مربع را داره؟
لطفا به صورت دقیق به این سوالات نگاه و جوابش را بدهید.
خیلی ممنون

RE: انتشار نسخه‌ی 1.8 MyBB - firstboy000 - ۱۳۹۳/۶/۳۱

(۱۳۹۳/۶/۳۰، ۲۱:۱۱:۵۸ عصر)anvaryy نوشته است: سلام دوستان چند سوال خیلی مهم دارم لطفاً به سرعت و دقیق جوابم را بدهید 
1: قسمت ثبت نام انجمن هر کاری میکنم درست نمیشه و هی میگه شما اسپم هستی؟ 
2: شکلکها که اصلا فعال نیستند هم در پاسخ و هم در پاسخ سریع؟
3: تاریخ انجمن کلا تغییر کرده پارسی و انگلیسی و علامتهای ریاضی و... کلا تغییر کرده؟
4: گزینه اعتباردهی که اصلا نمی آید؟
5: گزینه سپاس را فعال کردم ولی وقتی سپاس میکنی افزوده میشه ولی در پایین نمایش داده نمیشه؟
6:اون گزینه های پایین ارسال که نوشته شده به ترتیب از راست به چپ ( ایمیل،....تا، گزارش) باید همه اینها در کادر سفیدی یا همون مربع سفید با همراه شکلشون باید در آن مربع باشند که مال من نه شکل نه اون مربع را داره؟
لطفا به صورت دقیق به این سوالات نگاه و جوابش را بدهید.
خیلی ممنون

برای بار صدم میپرسم.آیا از پلاگین های مخصوص 1.8 استفاده مینمایید؟
و آیا این تاپیک را به صورت کامل خوانده اید؟

تمام این ها پاسخ داده شده در این تاپیک و تاپیک های دیگر.برای مشکل سپاس به تاپیک خود پلاگین سپاس مراجعه و اعلام کنید.