هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جمع آموری ایمیل کاربران
می خوام تمام ایمیل های اعضای انجمنو جمع آوری کنم راهی وجود داره؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۱، ۲۱:۲۰:۰۸ عصر)
(۱۳۹۱/۹/۱، ۱۷:۴۲:۲۸ عصر)peyman12 نوشته است: می خوام تمام ایمیل های اعضای انجمنو جمع آوری کنم راهی وجود داره؟

آره یک آموزش در این خصوص بود.

الان دقیق یادم نیست و خودم هم جستجو کردم پیدا نکردم، ولی آموزشش هست.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۱، ۲۱:۲۰:۰۴ عصر)
پلاگین داره خدمت شما:

پلاگین دریافت ایمیل کاربر ها Download Emails
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۱، ۲۱:۱۰:۴۷ عصر)
اون پلاگین مشکل داشت، فکر کنم از جدول mybb_users توی دیتابیس بتونین اکسپورت کنین
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطmahpishoni (۱۳۹۱/۹/۱، ۲۱:۲۰:۱۸ عصر)
نه نیاز به جدول هم نبود، آقای زنگنه یک کدی نوشته بودند و با فرمت php بود که توی هاست آپلود می شد و با فراخوانی اون، تمامی ایمیل ها در یک فایل txt ارایه می شد.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۱، ۲۳:۴۷:۲۲ عصر)
آقای زنگنه رو از کجا می تونیم پیدا کنیم؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۱، ۱۷:۴۲:۲۸ عصر)peyman12 نوشته است: می خوام تمام ایمیل های اعضای انجمنو جمع آوری کنم راهی وجود داره؟

(۱۳۹۱/۹/۱، ۲۲:۲۱:۰۵ عصر)geo نوشته است: نه نیاز به جدول هم نبود، آقای زنگنه یک کدی نوشته بودند و با فرمت php بود که توی هاست آپلود می شد و با فراخوانی اون، تمامی ایمیل ها در یک فایل txt ارایه می شد.

(۱۳۹۱/۹/۲، ۰۰:۳۳:۱۰ صبح)peyman12 نوشته است: آقای زنگنه رو از کجا می تونیم پیدا کنیم؟

توی فایل های خودم گشتم، یک فایلی پیدا کردم، فکر کنم اینجوری بود :

کدهای زیر را توی یک فایل متنی بریزید و save as کنید با فرمت php. و اسمش را بزارید email-get.php ، سپس این فایل را در روت (پوشه ای که

انجمن را در آن نصب کرده اید) بریزید و فایل را فراخوانی کنید در آدرس مرورگرتان، مثلا :

mysite.com/email-get.php

بعد از دریافت ایمیل ها، باید فایل فوق را حذف یا تغییر نام به اسمی دیگر دهید تا از دسترس دیگران خارج باشد.
کد php:
<?php

/*
 * Username & Email Printer
 * By Dylan Myers
 */

define("IN_MYBB"1);
require_once 
"./global.php";
set_time_limit(0);

$users $db->simple_select("users""*");

echo(
"<pre>");
while (
$user $db->fetch_array($users))
{
    echo(
$user['email']."<br>");
}
echo(
"</pre>");

?>
پاسخ
 سپاس شده توسطpeyman12 (۱۳۹۱/۹/۲، ۰۰:۵۱:۰۴ صبح) ، abdollatif (۱۳۹۱/۹/۲، ۰۰:۵۷:۳۷ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۹/۲، ۱۱:۰۴:۰۱ صبح) ، sco1385 (۱۳۹۱/۹/۲، ۱۴:۴۹:۰۳ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۲، ۱۶:۵۸:۰۳ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۹/۳، ۰۲:۴۵:۴۴ صبح)
با سلام

من از این روش استفاده کردم خیلی عالی بود ، حتی میتوانیم به جای کلمه ایمیل مثلا بگذاریم website که کلیه وب سیاتهای ثبت شده توسط کاربران را نمایش میدهد

حالا راهی دارد که وقتی ایمیل یا یوزر نیم یا وب سیات را نشان میدهد ، مشخص کند برای چه کاربری است ؟

یا مثلا آی پی را که فراخوانی میکنیم مشخص کند برای چه کاربری است ؟

اگر اینگونه شود خیلی خوب است و نیازی به گشتن پی در پی در کنترل پنل نیست
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۳، ۰۸:۱۴:۳۶ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۹/۲۰، ۰۱:۵۲:۰۶ صبح)
(۱۳۹۱/۹/۳، ۰۱:۳۳:۴۹ صبح)milad1364 نوشته است: با سلام

من از این روش استفاده کردم خیلی عالی بود ، حتی میتوانیم به جای کلمه ایمیل مثلا بگذاریم website که کلیه وب سیاتهای ثبت شده توسط کاربران را نمایش میدهد

حالا راهی دارد که وقتی ایمیل یا یوزر نیم یا وب سیات را نشان میدهد ، مشخص کند برای چه کاربری است ؟

یا مثلا آی پی را که فراخوانی میکنیم مشخص کند برای چه کاربری است ؟

اگر اینگونه شود خیلی خوب است و نیازی به گشتن پی در پی در کنترل پنل نیست

سلام

برای اینکه مشخص کنید که نام کاربری متناظر ایمیل ها چیست، کد زیر را استفاده نمایید :

کد php:
<?php

/*
 * Username & Email Printer
 * By Dylan Myers
 */

define("IN_MYBB"1);
require_once 
"./global.php";
set_time_limit(0);

$users $db->simple_select("users""*");

echo(
"<pre>");
while (
$user $db->fetch_array($users))
{
        echo(
$user['username']."     ".$user['email']."<br>");
}
echo(
"</pre>");

?>

http://community.mybb.com/thread-50421-p...#pid418001
پاسخ
 سپاس شده توسطlab (۱۳۹۱/۹/۲۰، ۰۸:۴۸:۴۷ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۴/۵/۲، ۱۰:۵۵:۴۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۴۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۰۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۳۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان