هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.6] پوسته زیبای Ascent Theme
سلام

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: Ascent Theme
[تصویر:  user.png] تهیه کننده: kavin
[تصویر:  user.png] ترجمه: Mt Edition
[تصویر:  d.png] معرفی: 14th February 2012
آخرین بروزرسانی: 21st March 2012

توجه:در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

هر مشکلی داشت بگید درست کنم

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Ascent.zip (اندازه: 439.45 KB / تعداد دفعات دریافت: 2,241)
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۱۱:۰۶:۱۱ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۱۱:۰۸:۲۰ صبح) ، MSTF (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۱۱:۰۹:۰۶ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۱۱:۱۳:۰۶ صبح) ، رضا (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۱۲:۱۰:۲۵ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۱۲:۳۶:۰۷ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۱۲:۵۵:۴۹ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۱۴:۴۲:۴۷ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۱:۵۰:۵۴ صبح) ، tabhasan (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۷:۲۵:۰۷ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۸:۰۱:۵۵ صبح) ، Sarmadi (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۸:۲۷:۰۹ صبح) ، ofpersia (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۵۱:۳۲ عصر) ، reza536 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۳:۴۱:۴۲ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۷:۴۲:۵۷ صبح) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۱:۱۶:۰۶ صبح) ، Tahoma (۱۳۹۱/۱/۱۹، ۰۳:۵۲:۲۷ صبح) ، roosta88 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۶:۲۸:۵۰ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۱۷:۴۸:۲۱ عصر) ، shnoit (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۰۷:۴۳:۳۹ صبح) ، zarbat (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۸:۴۹:۴۶ صبح) ، Toot (۱۳۹۱/۱/۲۹، ۱۲:۳۹:۲۶ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۱/۲/۶، ۱۰:۳۸:۲۴ صبح) ، Omid.P (۱۳۹۱/۲/۸، ۰۰:۴۶:۴۷ صبح) ، hosseintrail (۱۳۹۱/۲/۸، ۰۳:۱۵:۵۱ صبح) ، kiannml (۱۳۹۱/۲/۱۱، ۱۳:۲۰:۵۰ عصر) ، oktay (۱۳۹۱/۲/۲۴، ۰۲:۲۵:۴۰ صبح) ، golforosh (۱۳۹۱/۳/۳۱، ۰۵:۲۷:۰۷ صبح) ، iman2025 (۱۳۹۱/۳/۳۱، ۰۷:۲۱:۲۸ صبح) ، only-only (۱۳۹۱/۴/۱۰، ۰۸:۰۰:۳۶ صبح) ، mahtaa (۱۳۹۱/۴/۲۰، ۰۶:۳۰:۲۷ صبح) ، anihosti (۱۳۹۱/۵/۸، ۱۱:۵۱:۱۸ صبح) ، sab-zero (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۸:۰۹:۴۳ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۶، ۰۹:۰۵:۲۵ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۱/۷/۶، ۰۹:۳۷:۱۰ صبح) ، falaknaz (۱۳۹۱/۷/۱۲، ۰۱:۵۴:۵۹ صبح) ، - LORD - (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۰۸:۰۲:۱۰ صبح) ، mostafa98 (۱۳۹۱/۹/۱۶، ۰۱:۴۶:۰۳ صبح) ، mohammad_oppa (۱۳۹۱/۹/۲۹، ۰۲:۳۹:۲۷ صبح) ، Shahim (۱۳۹۱/۱۲/۱۴، ۱۴:۳۹:۳۰ عصر) ، pixto7 (۱۳۹۱/۱۲/۱۶، ۱۲:۴۳:۱۹ عصر) ، ironline (۱۳۹۲/۱/۱، ۰۰:۳۶:۱۱ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۵:۰۳:۵۲ عصر) ، dchb (۱۳۹۲/۱/۱۶، ۱۴:۱۲:۱۴ عصر) ، monster (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۱۸:۳۰:۲۷ عصر) ، Mactavish (۱۳۹۲/۲/۳۰، ۰۷:۵۹:۲۲ صبح) ، Hojjat70 (۱۳۹۲/۲/۳۰، ۰۹:۰۴:۵۶ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۲/۳/۲۴، ۱۵:۱۶:۲۰ عصر) ، kingpayam (۱۳۹۲/۴/۱۵، ۱۲:۰۴:۰۰ عصر) ، 3asopas (۱۳۹۲/۴/۱۵، ۱۲:۵۶:۵۱ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۴/۱۵، ۲۱:۲۰:۱۹ عصر) ، armanb (۱۳۹۲/۵/۱۲، ۱۶:۱۰:۲۳ عصر) ، javadkhof (۱۳۹۲/۶/۴، ۱۲:۴۶:۱۷ عصر) ، amin12 (۱۳۹۲/۶/۶، ۰۰:۳۶:۱۹ صبح)
پوسته خیلی قشنگه اما بهتر نبود از دکمه های دیگه استفاده میکردی Smile
مثلا [تصویر:  attachment.php?aid=273]
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۱۱:۱۳:۴۵ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۲۲:۱۸ عصر) ، mansourbaks (۱۳۹۱/۲/۳، ۰۳:۵۹:۳۵ صبح) ، neysian (۱۳۹۱/۹/۲۵، ۰۱:۳۷:۰۲ صبح)
هرکی دوست داره می تونه خودش تغییر بده کافیه پوشه پرشین عکس هاشو عوض کنه
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۱۱:۱۵:۳۱ صبح) ، FFF (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۲۳:۳۲:۳۳ عصر)
پوسته زیبایی هست ولی برای من قسمت ادیتورش ناقص میاد و آیکونهای قسمت ادیتور گذاشت مطلب جدید باز نمیشه
وب سایت من: ایران تک
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۸:۳۲:۴۸ صبح)
بله درسته من فراموش کردم فایل js را هم تو فایل ضمیمه بزارم تا یک رب دیگه درستش می کنم
پاسخ
 سپاس شده توسطtabhasan (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۰۷:۲۳:۰۸ صبح) ، FFF (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۲۳:۳۲:۴۸ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۰۸:۰۲:۵۳ صبح)
اصلاح شد
پاسخ
 سپاس شده توسطtabhasan (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۰۷:۲۳:۱۶ صبح) ، FFF (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۲۳:۳۲:۵۲ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۰۸:۰۲:۵۸ صبح)
درود بر شما...
یکی کمکم کنه... خسته شدم از بس با فرومم ور رفتم...Sad
سوال اولم اینه که باید اول فروم رو پارسی کنم بعد اقدام به نصب پوسته؟
دوم اینکه چطوری پارسیش کنم؟ بهترین لینک آموزش رو میخوام...اگه ممکنه.
سپاسگذارم.

(۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۸:۳۶:۱۱ صبح)Mt edition نوشته است: بله درسته من فراموش کردم فایل js را هم تو فایل ضمیمه بزارم تا یک رب دیگه درستش می کنم

درود بر شما...
یعنی پوسته رو با لینک بالا بگیرم حاوی همون فایل js هست؟و کامله؟

پاسخ
برای پارسی سازی فروم نیازی نیست شما پارسی سازی انجام دهید. فقط کافیست پارسی ساز را در انجمن خود اپلود و از قسمت General Configuration در کنترول پنل مدیر آنرا انتخاب کنید. قسمت default language.

بعد از اپلود پارسی ساز قالب را نصب و فعال کنید! همین.

انجمن دریافت پارسی ساز
http://community.mybbiran.com/forum-88.html
پاسخ
 سپاس شده توسطofpersia (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۳:۲۲:۳۸ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۶، ۰۹:۰۶:۱۶ صبح)
پارسی سازها نسخه های مختلفی دارن... با فرومم باید نسخه مشابهی داشته باشن؟
یه سوال دیگه اینکه آیا باید هنگام نصب پوسته فقط فایل xml ر در پوشه اصلی آپلود کنم؟
پاسخ
باید نسخه خود انجمنتون رو دانلود و اپ کنید
اونو نباید اپلود رو هاست کنید
غیر از اون پوشه ایمیچ هم داره اونم باید با همون نام اپ لود کنید اموزش نصب پوسته را مطالعه کنیدHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطofpersia (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۰:۲۹:۴۶ صبح) ، mr.donyaei (۱۳۹۱/۲/۶، ۰۴:۱۸:۲۵ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان