هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد بک آپ از انجمن
(۱۳۹۰/۵/۱، ۰۰:۱۸:۳۳ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۰/۵/۱، ۰۰:۰۷:۲۱ صبح)BATI نوشته است: به روش بالا که import هست انجام دادم نشد و یه ارور عجیبی میداد
شما مطمعنی میشه؟؟؟؟؟

من در ارسالم گزارش کردم!
نقل‌قول: نکته: قبل از پشتیبان گیری یک بار همه ی جدول ها را Repair و سپس Optimize کنید سپس اقدام به پشتیبان گیری کنید تا مشکلی برای فایل وجود نداشته باشد.

معمولاً بک آپ هایی که از روش بالا گرفته نمی شوند هنگام وارد کردن با خطا رو به رو می شوند.
نکته 2: بهتر است از phpmyadmin بک آپ بگیرید تا کنترل پنل مدیر کل.

سلام

اینکه می فرمایید که قبل از بکاپ اول جدول ها تعمیر بشه و بعد بهینه ، منظورتون گزینه آخر که در عکس زیر زرد کردم روی yes باشه ؟

یا باید از طریق منوی کناری که کادر قرمز داره اینکار را کرد ؟

[تصویر:  fb3r41d8kk1wcecbl2ea.jpg]

2 تا سوال دیگه هم دارم ، ممنون میشم جواب بدبد :

1- یک گزینه بکاپ هم هست در سی پنل ، آیا فایل این بکاپ مثل همون بکاپی هست که از phpadmin از طریق export کردن می گیریم ؟

و اینکه اون قسمت زرد رنگ را روی home directory باشه ؟

[تصویر:  e8zgb2sq4pq3k75brmn7.jpg]

[تصویر:  bw8bqy5exj58nvs0tq5.jpg][

[تصویر:  lmgwdv6tx7x69rxky0td.jpg]

2- یکی از دوستان گفتند که باید هر از گاهی شاخه آپلود را هم دانلود کنید ، آیا اینکار نیاز هست یا هاست های پولی خودشون این بکاپ گیری را منظم انجام می دهند و در موقع نیاز این بکاپ را دراختیار ما می ذارن ؟

با تشکر

پاسخ
واسه بکاپ گرفتن به phpMyadmin برین کل جداول رو انتخاب کنید و از منوی پایین صفحه repair کنین. دوباره انتخاب کنین و optimize کنین بعد از طریق تب export بکاپ بگیرین. آموزش بکاپ گرفتن هم هست میتونین سرچ کنین و پیدا کنین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۵/۸، ۰۰:۰۶:۲۰ صبح)
(۱۳۹۰/۵/۷، ۲۱:۳۰:۳۷ عصر)Cancer9003 نوشته است: واسه بکاپ گرفتن به phpMyadmin برین کل جداول رو انتخاب کنید و از منوی پایین صفحه repair کنین. دوباره انتخاب کنین و optimize کنین بعد از طریق تب export بکاپ بگیرین. آموزش بکاپ گرفتن هم هست میتونین سرچ کنین و پیدا کنین

اتفاقا چندتا تاپیکی که در مورد بکاپ بود را خونده بودم و مثل آموزش تصویری که جناب پارس گذاشته بودن گرفته بودم.

ولی چون توی این تاپیک دیدم اسم بهینه کردن اومده ، به ذهنم نرسید که توی همون صفحه اصلی phpadmin باید این کار انجام بشه

و چون منوی اینکار کرکره ای بود به چشم نمیومد و فکر کردم منظور گزینه بهینه کردن در تنظیمات مدیر سایت است.

تشکر از راهنماییتون.

***************************************************************************************

اینم عکسش برای سایر دوستان :

[تصویر:  l6agvg9qqg3m75qrl0.jpg]
پاسخ
سلام خدمت اساتید محترم
من یه سوالی داشتم ممنون میشم کمک کنید
راهی هست بک آپی که میخوایم از طریق phpMyadmin بگیریم رو به جای اینکه مستقیم دانلود کنیم اول تو یکی از پوشه ها تو روت هاستمون بریزیم بعد از طریق لینک دانلودش کنیم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
.:انجمن ویوا موزیک:.
forum.vivamusic.ir
پاسخ
متاسفانه افقط سوال مطرح میشه وبرای جواب باید به دعا و نیایش متوسل شدBig Grin
پاسخ
واسه من بکاپ اب بالا نمیاد Huh

[تصویر:  q36x6gimedhsu95qhj4n.png]
پاسخ
با سلام

من برای نصب نسخه ی کامل و جدید مای بی بی یعنی 1.6.5 کل نسخه قبلی رو از هاست پاک و جدید رو نصب کردم قبلش از قدیمی بکاپ داشتم که زیپ بود البته از دیتابس بعد اومدم انجمن دوستی اشاره کرد که پاک کنم همه ی گزینه ها رو از دیتابس و بعد فایل پشتیبان رو از طرق ایمپورت وارد کنم همه این کارا رو کردم این ارور زیر رو میده باید چیکار کنم؟لطفا کمکم کنید

اگه میشه یه آموزش هم بدین آیا باید گزینه ای رو تیک میزدم یا اینکه باید قبلیو خالی میکردم ممنون
[code]
-- -- Dumping data for table `mybb_adminoptions` -- INSERT INTO `mybb_adminoptions` (`uid`, `cpstyle`, `codepress`, `notes`, `permissions`, `defaultviews`, `loginattempts`, `loginlockoutexpiry`) VALUES (0, '', 1, '', 'a:5:{s:6:"config";a:17:{s:3:"tab";s:1:"0";s:8:"settings";s:1:"0";s:7:"banning";s:1:"0";s:14:"profile_fields";s:1:"0";s:7
:"smilies";s:1:"0";s:8:"badwords";s:1:"0";s:6:"mycode";s:1:"0";s:9:"languages";s:1:"0";s:10
:"post_icons";s:1:"0";s:14:"help_documents";s:1:"0";s:7:"plugins";s:1:"0";s:16:"attach
ment_types";s:1:"0";s:9:"mod_tools";s:1:"0";s:7:"spiders";s:1:"0";s:9:"calendars
";s:1:"0";s:7:"warning";s:1:"0";s:15:"thread_prefixes";s:1:"0";}s:5:"forum";a:6:{s:3:"tab";s:1:"0";s:10:"management";s:1:"0";s:13:"announcements";s:1:"0";s:16:"moderation_queue";s:1[/code
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۰۵:۱۵:۴۴ صبح)kineh نوشته است: واسه من بکاپ اب بالا نمیاد Huh

[تصویر:  q36x6gimedhsu95qhj4n.png]

سلام

راه حل این ارور چیست ؟

فرضا 3 تا دیتابیس داریم .موقعی که بکاپ یکی از دیتابی ها را می خواهیم ایمپورت کنیم، باید اول دیتابیس مورد نظر قبلی پاک گردد و دوباره با همان نام ساخته شود و بعد ایمپورت کرد فایل sql را ؟

یا نیازی به ساخت مجدد دیتابیس نیست و بعد از واردن شدن به آن، گزینه ایمپورت را می زنیم ؟

( اگر دیتابیس جدید ساخته نشه، اروری که در 2 پست بالا گذاشته شده، نشان داده میشه)

Heart
پاسخ
منم مشکل کاربر بالایی رو دارم باید چیکار کنم ؟
[تصویر:  Forum%28Ad%29.jpg]
پاسخ
بک اپ رو به صورت فایل زیپ روی همون دیتابیس ابمپورت کنید ( نشد گزینه اپدیت رو امتحان کنید )
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان