هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل حیاتی با آپلود و دانلود پیوست ها در انجمن
از چه لحاظ مشکل داره؟
من بازش نکردم فقط دانلود کردم
Only two things are infinite, the universe and human stupidity
Albert Einstein

website: onlinewebtool.com

پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۷:۵۱:۲۶ عصر)h0mayun نوشته است: از چه لحاظ مشکل داره؟
من بازش نکردم فقط دانلود کردم

عزیزم دانلود میشه، باز نمیشه
جالبتر شد، فایل های عکس آپلود شده هم مشکلدار شده Sad ولی آواتارها سالمه
واقعا هیچ کس نمیدونه مشکل چیه؟
پاسخ
بیچاره شدم Confused
من هاست رو عوض کردم و به این مشکل برخوردم. همه چیز راحت آپلود میشه اما بعد از اپلود شدن هرکسی فایل رو بگیره Corrupt شده. هر فرمتی هم که باشه فرقی نداره.
دسترسی پوشه Upload هم 777 درست هست.
Max upload رو هم از طریق هاست و با تغییر php.ini روی 6MB گذاشتم. با یه فایل PDF کم حجم 1.25MB تست کردم.
ZIP-PDF-RAR هر سه Corrupt شدن.
چهر اه حلی به ذهنتون میرسه؟ روی هاست قبلی مشکلی نداشتم و همه چیز رو کپی کردم اینجا و تغییرات لازم رو دادم. فایلها توی پوشه Upload ارسال میشن. اما دیگه خراب شده.
پاسخ
دوستان درود : من هم همین مشکل رو دارم ترو خدا کمک کنید . Sad
پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۶، ۱۹:۲۹:۲۴ عصر)armin3000 نوشته است: بیچاره شدم Confused
من هاست رو عوض کردم و به این مشکل برخوردم. همه چیز راحت آپلود میشه اما بعد از اپلود شدن هرکسی فایل رو بگیره Corrupt شده. هر فرمتی هم که باشه فرقی نداره.
دسترسی پوشه Upload هم 777 درست هست.
Max upload رو هم از طریق هاست و با تغییر php.ini روی 6MB گذاشتم. با یه فایل PDF کم حجم 1.25MB تست کردم.
ZIP-PDF-RAR هر سه Corrupt شدن.
چهر اه حلی به ذهنتون میرسه؟ روی هاست قبلی مشکلی نداشتم و همه چیز رو کپی کردم اینجا و تغییرات لازم رو دادم. فایلها توی پوشه Upload ارسال میشن. اما دیگه خراب شده.

سلام

این فایل php.ini کجا هست، من هر چی نگاه می کنم پیداش نمی کنم.( در هاست های اشتراکی هم وجود داره ؟)

برای تغییر Max Upload از کجا باید اقدام کرد ؟ ( دست فروشنده هاست هست ؟)

[تصویر:  893azt6x2gi7r9harh6.jpg]
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۱۱، ۱۴:۲۷:۳۱ عصر)geo نوشته است: سلام

این فایل php.ini کجا هست، من هر چی نگاه می کنم پیداش نمی کنم.( در هاست های اشتراکی هم وجود داره ؟)

اگه باشه تو Root هست . اگر هاست اشتراکی واقعا معتبر داشته باشی بله دسترسی فایل php.ini بهت میدن و از اونجا میتونی خیلی تغییرات بدی مثل حجم اپلود و...

اکثر هاست های اشتراکی ایرانی دسترسی به php.ini نمیدن و باید به خودشون تیکت بزنی تا تغییری برات انجام دهند

من خودم دارم ماهی حدود 40000 تومان پول یک هاست اشتراکی ( انگلیسی) میدم یعنی چیزی در حد VPS دارم پولشو میدم. ولی خب هم خیالت از بابت پشتیبانی و کانفیگ و امنیت سرور راحته و هم دسترسی به php.ini و... دادن:

[تصویر:  vbu.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۱/۱۲، ۰۱:۱۳:۲۰ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۱۱، ۱۶:۴۱:۱۸ عصر)Farhoodi نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۱/۱۱، ۱۴:۲۷:۳۱ عصر)geo نوشته است: سلام

اگه باشه تو Root هست . اگر هاست اشتراکی واقعا معتبر داشته باشی بله دسترسی فایل php.ini بهت میدن و از اونجا میتونی خیلی تغییرات بدی مثل حجم اپلود و...

اکثر هاست های اشتراکی ایرانی دسترسی به php.ini نمیدن و باید به خودشون تیکت بزنی تا تغییری برات انجام دهند

من خودم دارم ماهی حدود 40000 تومان پول یک هاست اشتراکی ( انگلیسی) میدم یعنی چیزی در حد VPS دارم پولشو میدم. ولی خب هم خیالت از بابت پشتیبانی و کانفیگ و امنیت سرور راحته و هم دسترسی به php.ini و... دادن:

[تصویر:  vbu.png]

جالبه به هاست که دیروز گفتم، می گفت :

برای پنل دایرکت ادمین 10 مگ و برای سی پنل نامحدود گذاشتیم.

بعد برداشتن گذاشتن 2 مگ.
پاسخ
سلام
دوستان سایت من هم همین مشکل را داره ...
لطفاً یک راهکار مناسب بدید...
سرور سایت ما در ایران هست و دسترسی به همه فایل ها را داریم ولی جوابی نگرفتیم ...
راهکار چیه ؟Huh
پاسخ
کسی راه حلی برای این موضوع نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ Sad
پاسخ
دوستان راهنمایی کنید. من هم به همین مشکل برخوردم. خیلی حیاتیه. تمام پلاگین ها رو هم غیرفعال کردم. دسترسی همه پوشه ها هم سالم و درسته.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل دانلود نشدن فایل پیوست mostafa_it 2 2,102 ۱۳۹۲/۱۰/۶، ۱۵:۳۳:۵۴ عصر
آخرین ارسال: mostafa_it
  بسیار حیاتی: مشکل خراب شدن فایلهای پیوست و عدم نمایش بندانگشتی ها armin3000 4 3,106 ۱۳۹۲/۷/۱۴، ۱۲:۱۳:۳۱ عصر
آخرین ارسال: armin3000
  آپلود شدن پیوست ها بر روی هاست دانلود nice-paradise 1 1,385 ۱۳۹۲/۴/۱، ۱۶:۲۶:۰۸ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  مشکل آپلود نشدن فایل پیوست spy4spy 2 2,935 ۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۰۱:۵۴:۳۰ صبح
آخرین ارسال: Behr☺uz
  مشکل کامل دانلود نشدن فایل پیوست DJMOKHTAR 2 3,426 ۱۳۹۱/۹/۲، ۱۲:۱۷:۴۶ عصر
آخرین ارسال: armin3000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان