هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بعداز ارتقاءلطفاراهنمایی کنید
دوستان عزیز سلام

من هم بلاخره تونستم ارتقا بدم اما مشکلات کوچیکی داشتم گفتم یه تایپیک ایجاد کنم و اونا رو مطرح کنم

مشکلم اینه که پاسخ سریع پیشرفته به شکل زیر نمایش داده میشه

[تصویر:  djw6hz0c5imkr18opnu.png]

پلاگین رو فعال و غیر فعال هم کردم اما درست نشد Huh

مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
سلام دوستان مشکل قبل با جایگزینی فایل های ادیتور درست شد اما الان متوجه شدم پلاگین هم اندازه کردن تصویر با انجمن کار نمیکنه (هم اندازه کردن تصویر با انجمن (2.3) ) دوباره هم آپلود کردم نشد آیا باید منتظر موند تا نسخه جدیدش منتشر شه یا با تغییرات میشه درستش کرد ؟؟؟
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۲۲، ۱۰:۰۱:۱۰ صبح)hossein72 نوشته است: دوستان عزیز کس دیگه ای نیست کمک کنه ؟؟؟؟ این روش که دوستمون مجید گفتن کار ساز نبود چون من قالب را بروز رسانی کردم و مشکل به وجود آمدهHuh

قسمت پروفایل این پوسته اختصاصی است . بنابراین هنگام به‌روز‌رسانی قالب‌ها طبیعتاً اخطار می‌دهد که پوسته با نسخه‌ی اصلی تفاوت دارد.
شما دو راه دارید:
1-اگر خروجی از پوسته دارید٬ کد قالب‌های پروفایل قبلی را وارد کنید.
2- بخش پروفایل پوسته را به حالت اصلی تبدیل کنید (البته بخش پروفایل به شکل ساده پیش‌فرض MyBB تبدیل می‌شود).
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۲، ۱۰:۱۵:۲۹ صبح)
درود دوستان من یه سری مشکلاتی بعد از آپگرید داشتم که آقا محمد خیلی هاشو حل کرد

اما چند روزه یه مشکلات کوچیکی توی انجمن دارم

اول اینکه وقتی میخوام از پوفایلی شخصی (یافتن تمامی موضوع‌ها — یافتن تمامی ارسال‌ها) موضوع های ارسالی اش را بیارم صفحه اینطوری نشون میدهHuh
قسمت هاییی که دورش فلشه رو ببینید به چه شکل شده

[تصویر:  ki2x06855yotg6dhvz2u.jpg]

مشکل بعدیم اینه که وقتی به موضوعی امتیاز میدم متن (امتیاز شما با این موضوع اضافه گردید ) به روی موضوع میره اما قبلا اینطوری نبود میرفت بالای همون ستاره ها
[تصویر:  zr3kovooz4yxkeacjp9.jpg]

و مشکل آخر اینکه یه تگی توی کنترل پنل کاربری افتاده که هر کاری میکنم نمیرهHuh
[تصویر:  tvfq01uvuftx6hprar2o.jpg]

این مشکلات بعد از بروز رسانی قالب به وجود آمده که تازه متوجه شدم و فایل قالب رو نداشتم مگر نه مزاحم دوستان نمیشدم

ممنون میشم در این موارد هم کمکم کنیدHeart

مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
واسه مشكلي كه در تصوير اول نشون دادي:

قالب ها » قالب مورد نظرت » Forum Display Templates » قالب forumdisplay_inlinemoderation_selectall

يا بازگرداني به نسخه اصلي كن يا به صورت زير دو تا colspan برابر 8 بهش اضافه كن.

کد:
<tr id="selectAllrow" class="hiddenrow">
    <td colspan="8" class="selectall">{$lang->page_selected} <a href="#" onclick='inlineModeration.selectAll();'>{$lang->select_all}</a></td>
</tr>
<tr id="allSelectedrow" class="hiddenrow">
    <td colspan="8" class="selectall">{$lang->all_selected} <a href="#" onclick='inlineModeration.clearChecked();'>{$lang->clear_selection}</a></td>
</tr>

بعد چك كن ببين كلاس زير :

کد:
.hiddenrow {
    display: none;
}

تو global.css قالبت هست يا نه . اگر نبود به انتهاش اضافه كن.
اين كد جهت نشون ندادن اون قسمت هست.

مشكلي هم كه توي تصوير آخر هست به قالب usercp_usercp احتمالاً‌ برميگرده. يه دور چك كن ببين كدي وسط كد ديگه نيومده باشه.. يا اين اضافه زده نشده باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۳:۳۷:۳۴ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۳:۴۳:۳۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۳:۴۴:۳۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۰۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۰۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۳۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان