هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک شدن کاربران حتی مدیر انجمن
(۱۳۹۰/۹/۳۰، ۰۶:۳۱:۲۵ صبح)arianik نوشته است: ثبت نام کنین . بعد از طریق هاست به جدول مربوط به یوزر ها برید و گروه کاربری خودتونو از 1 به 4 تغییر بدین .
میشه واضح تر بگین
اخه از قسمت phpyadmin زاید سر در نمیارم
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۳۰، ۰۶:۵۴:۴۵ صبح)M48D1 نوشته است: پست اول همین تاپیک

http://community.mybbiran.com/thread-6614.html

کامل توضیح نداده Sad
پاسخ
میشه بفرمایین توضیح کامل یعنی چی؟ بدم یه کتاب 1000 صفحه ای برای آموزش چاپ کنن؟Dodgy
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۳۰، ۱۲:۳۳:۱۴ عصر) ، kineh (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۱۳:۵۲:۱۶ عصر)
(۱۳۹۰/۹/۳۰، ۱۰:۲۰:۵۲ صبح)Cancer9003 نوشته است: میشه بفرمایین توضیح کامل یعنی چی؟ بدم یه کتاب 1000 صفحه ای برای آموزش چاپ کنن؟Dodgy

خوب فقط گفتین برم تو هاست از قسمت user group
دیکه نگفتین جیکار کنم Rolleyes
پاسخ
شما ارسال 12 رو خوندین؟ لینک رو باز کردین ببینین چی هست؟
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۱۳:۵۲:۱۲ عصر)
(۱۳۹۰/۹/۳۰، ۱۶:۳۵:۴۵ عصر)Cancer9003 نوشته است: شما ارسال 12 رو خوندین؟ لینک رو باز کردین ببینین چی هست؟

اره دیدم ولی هیچ ربطی به این که خودمو تو انجمن مدیر کنم نداجت Undecided
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۳۰، ۱۷:۱۳:۱۰ عصر)kineh نوشته است:
(۱۳۹۰/۹/۳۰، ۱۶:۳۵:۴۵ عصر)Cancer9003 نوشته است: شما ارسال 12 رو خوندین؟ لینک رو باز کردین ببینین چی هست؟

اره دیدم ولی هیچ ربطی به این که خودمو تو انجمن مدیر کنم نداجت Undecided

ببینید دوست عزیز

الان کاملا قابل درک هست که شما بعلت استرس ناشی از پاک شدن کاربران و نیز عدم دسترسی خودتان بعنوان مدیر نتونید دقت لازم رو داشته باشید
پست اول اون تاپیکی که مدیران محترم شما رو هدایت کردند کاملا راه حل رو به شما نشون داده اما نه بصورت مستقیم
در اصل و بقول معروف به شما روش ماهیگیری دائمی رو تحویل داده داده نه فقط یک ماهی رو

درهرحال طبق آموزشهای اونجا عرض میکنم:

شما پس از این اتفاق قاعدتا بعنوان یک کاربر ساده رفتید توی سایت خودتون عضو شدید. درسته ؟
اگر نشدید برید عضو بشید

بعد از این مرحله ، شما باید به پنل مدیریت هاستتون مراجعه کنید (مثلا cpanel یا directadmin)
در اونجا برنامه ی phpmyadmin رو انتخاب کنید و واردش بشید

در phpmyadmin شما باید وارد دیتابیسی بشید که مای بی بی روی آن نصب است
(اگر در هنگام نصب مای بی بی ، پیشوند جداول دیتابیس رو پاک نکرده باشید، الان میتونید این دیتابیسی که در خط بالا گفتم رو با پیشوند _mybb پیدا کنید، یعنی یک سری جدول می بینید که اول اسم همشون نوشته_mybb)
خب بین اینها یک تیبل هست به نام mybb_users که در همون تاپیک عکسش رو زده

در این مرحله وارد تیبل mybb_users میشید، عکس پایین رو ببینید ، در ستون شماره 1 که همان ستون uid هست شما میتونید شناسه ی کاربری هر کاربر رو مشاهده کنید (uid=user id) (درعکس زیر با دایره مشخص کردمش) !!
خب حالا شما از ستون کناریش ببینید یوزرنیمی که شما بتازگی و بعنوان یک کاربر ساده باهاش ثبت نام کردید رو پیدا کنید

حالا که پیدا کردید روی گزینه edit یا online edit کلیک کنید و uid تون رو به 1 تغییر بدید و save کنید
این عدد 1 فقط به مدیرکل تعلق داره و شما با این کار تونستید خودتون رو مدیرکل بکنید

از برنامه بیاید بیرون و برید وارد مای بی بی بشید و از امکاناتش که با زحمات مدیران اینجا دوچندان شده، لذت ببرید
تمام

این هم عکس:
[تصویر:  ak2gzw4uuwr6un32r44e.jpg]
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۱۳:۵۱:۲۶ عصر)
ممنون از اموزش خوبتون
ولی به خدا مثل همین اموزش انجام دادم و uid رو از 107 به 1 تبدیل کردم اما هنوز مدیر نشدم Huh
اگه میشه به یکی دسترسی بدم چک کنین شاید مشکل از جای دیگه باش
پاسخ
باید کاربر 107 رو ویرایش کنید و gid رو 4 قرار بدین

پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۰/۱۰/۲، ۱۳:۰۷:۴۹ عصر)
(۱۳۹۰/۱۰/۲، ۱۲:۳۴:۵۲ عصر)Cancer9003 نوشته است: باید کاربر 107 رو ویرایش کنید و gid رو 4 قرار بدین

gid کجاست Tongueگشتم نبود نگردم Huhنیست
کسی نیست دسترسی هاست بهش بدم مشکلمو حل کنه به خدا الان 2 هفتست گرفتارم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان