هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش تبدیل دکمه های مای بی بی به CSS
مشکل موضوع جدید توی forumdisplay_newthread بود
مملی ممنون

اما دکمه نقل قول چندگانه از کار افتاده و حالت جاوااسکریپت رو از دست داده اینو چطور حل کنم

کد php:
<a href="javascript:Thread.multiQuote({$post['pid']});" style="display: none;"id="multiquote_link_{$post['pid']}><span class="myButton" alt="{$lang->postbit_multiquote}title="{$lang->postbit_multiquote}id="multiquote_{$post['pid']}>نقل قول همه </span></a
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۱۶، ۱۷:۴۰:۵۷ عصر)majid1605 نوشته است: مشکل موضوع جدید توی forumdisplay_newthread بود
مملی ممنون

اما دکمه نقل قول چندگانه از کار افتاده و حالت جاوااسکریپت رو از دست داده اینو چطور حل کنم

کد php:
<a href="javascript:Thread.multiQuote({$post['pid']});" style="display: none;"id="multiquote_link_{$post['pid']}><span class="myButton" alt="{$lang->postbit_multiquote}title="{$lang->postbit_multiquote}id="multiquote_{$post['pid']}>نقل قول همه </span></a

HuhHuhHuh
مای بی بی هر چند وقت یه بار واسه من از کار میفته باید با vp بازش کنمBig Grin

پاسخ
دوستان وقت کردید یه جواب نصفه و نیمه هم اینجا بدیدBig Grin
پاسخ
مشکل ای پی سرورت هست!
پاسخ
چرا دکمه تشکر اینجوری نیست این دوتا دارن از فایل اسکریپت استفاده می کنند واسه همین به نظرم باید توی فایل اسکریپت هم تغییر ایجاد بشه که من بلد نیست یعنی انجام دادم ولی نشد.احتمالاً اشتباه اینکار رو انجام دادمBig Grin
پاسخ
HuhHuhHuhHuh
پاسخ
براي دكمه نقل قول چند گانه :

قالب ها » قالب مورد نظر ‌‌» Post Bit Templates » قالب postbit_multiquote

به صورت زير تغيير بده.

کد php:
<a href="javascript:Thread.multiQuote({$post['pid']});" style="display: none;"id="multiquote_link_{$post['pid']}><span class="myButton" alt="{$lang->postbit_multiquote}title="{$lang->postbit_multiquote}id="multiquote_{$post['pid']}>انتخاب نقل قول</span></a

<
script type="text/javascript">
//<!--

$('multiquote_link_{$post['pid']}').style.display '';
// -->
</script

سپس فايل jscripts/thread.js رو با يه نرم افزار مناسب باز كن.

انكودينگ فايل رو به UTF-8 without BOM تغيير بده.

كد :

کد php:
element.src element.src.replace("postbit_multiquote.gif""postbit_multiquote_on.gif"); 

رو پيدا كن و به :

کد php:
element.innerHTML "عدم انتخاب نقل قول"

تغيير بده .

سپس كد :

کد php:
        if(is_new == true)
        {

element.src element.src.replace("postbit_multiquote.gif""postbit_multiquote_on.gif");

new_post_ids[new_post_ids.length] = pid;
        }
        else
        {

element.src element.src.replace("postbit_multiquote_on.gif""postbit_multiquote.gif");
        } 

رو پيدا كن و به :

کد php:
        if(is_new == true)
        {

element.innerHTML "عدم انتخاب نقل قول";

new_post_ids[new_post_ids.length] = pid;
        }
        else
        {

element.innerHTML "انتخاب نقل قول";
        } 

تغيير بده.
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid1605 (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۱۹:۴۹:۴۸ عصر) ، Srbija (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۱۹:۵۷:۱۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۰:۴۴:۰۲ صبح) ، majid01 (۱۳۹۱/۷/۷، ۱۳:۰۲:۰۲ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۲/۱/۱۵، ۱۲:۳۷:۵۱ عصر)
من تونستم دکمه سپاس رو css کنم اما مشکلی که داره صفحه رو باید رفرش کنی تا نوشتش عوض بشه
پاسخ
سلام و خسته نباشید.
من یه مشکلی که دارم اینه که وقتی تغییر رو انجام میدم تنها یه نوشته میاد و کادر دور نوشته نمیاد
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
[تصویر:  photos.png] نمونه: http://www.img4up.com/up2/00206632106195500394.jpg
پاسخ
تغییرات رو درست انجام نمیدین. کلاس رو باید قرار بدین ولی ندادین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطmahtaa (۱۳۹۱/۴/۳۰، ۰۳:۲۵:۳۰ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان