هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین سپاس Thanks
سلام

غیر از آدمین توی فرومم کسی نمیتونه زیر پستی تشکر بزنه ، اصلا ایکونش نیست !

باید چی کار کنم؟
ادرس سایت رو در امضا یا در پروفایل قرار دهید
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
 سپاس شده توسطastas (۱۳۹۰/۸/۹، ۲۰:۴۰:۵۵ عصر)
(۱۳۹۰/۸/۹، ۲۰:۰۴:۵۵ عصر)Behr☺uz نوشته است: ادرس سایت رو در امضا یا در پروفایل قرار دهید

در پروفایل قرار دادم ،

ممنون میشم اگر پاسخ بدین.
دکمه تشکر در سایت شما وجود دارد و کاملا صحیح عمل میکند
موفق باشیدHeart
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
 سپاس شده توسطastas (۱۳۹۰/۸/۹، ۲۲:۳۷:۰۸ عصر)
بالاخره فایلهای ایمیج رو تک تک آپ کردم درست شد Tongue
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۸/۱۳، ۱۳:۳۹:۵۴ عصر)
سلام

پلاگین سپاس رو نصب کردم ولی عکس گرافیکی با قالبم همخوانی نداره کمکم کنید ؟

بزرگترین مرجع دانشجویان کامپیوتری
خب عکس گرافیکی شو پیدا کن
یا بسازش عزیز که با قالبت هم خونی داشته باشه
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

من بعد از ارتقا به اخرین نسخه , به مشکل سرعت برخورد کردم و انجمن بعد از گذشت یک روز به طور کامل قفل کرد و چند دقیقه زمان لازم بود که فقط یک صفحه پروفایل باز شود ... اما به محض غیر فعال کردن و حذف پلاگین , سرعت درست میشود . خواهشا دوستان بگویند که مشکل از چی هست ؟؟ Huh
ضمنا 100 بار فایل های گوناگون و در ورژن های مختلف را جایگزین کردم و مشکل حل نشد و همین طور کدها مربوطه در قالب , منظورم فایل پلاگین و جاوا هست ... بازسازی و شمارش را هم کامل و بدون خطا انجام میدهم .
در سایت مادر و به نویسنده هم مطح کردم که جواب سکوت دادند Dodgy واقعا گیج شدم ,چون تمام کارهایی که باید انجام بشه را انجام داده ام و درست نشده که نشده
[تصویر:  a368b364f24d0b1337d2e69b336d3dd5.png]
www.MyGeneral.ir
سلام

این پلاگین بر روی mybb 1.6.5 کار نمی کند (بعد از بروز رسانی انجمن دیگر خبری از تشکر ها نیست و نشان نمی دهد با اینکه پلاگین فعال است و کد ها سر جایشان! )
در کل این پلاگین با مای بی بی 1.6 مشکلاتی هم دارد لطفا پلاگین بهتری معرفی کنید و در صورت امکان نحوه import کردن تشکر های کاربران در این پلاگین به پلاگین معرفی شده را نیز ذکر کنید.

متشکرم
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۹/۸، ۰۶:۱۹:۲۶ صبح) ، armin3000 (۱۳۹۱/۳/۱۴، ۰۷:۳۵:۴۱ صبح)
همین امروز ورژن 3.9.1 اومد گفتم اطلاع بدم که دوستان دیگه تو دردسر نیافتن، این هم تاپیکش: http://community.mybb.com/thread-64179.html

گفته که اگر شما ورژن 3.9 رو نصب دارید تنها کافیه فایل "inc/plugins/thx.php" رو آپلود کنید.

موفق باشید
 سپاس شده توسطmajid1605 (۱۳۹۰/۹/۷، ۱۶:۳۹:۳۰ عصر) ، hamid18 (۱۳۹۰/۹/۸، ۰۵:۲۶:۵۲ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۹/۸، ۰۶:۱۹:۲۴ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان