هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کار با FileZilla Client (نرم افزار FTP)
من هرچی توی سایت گشتم یه آموزش در مورد نرم افزار FileZilla Client پیدا نکردم واسه همسن گفتم یه آموزش ابتدایی ازش بزارم تا کاربرانی که تازه وارد دنیای نت شدن مجبور نشن واسه نصب هر پلاگین یا قالب به هاست مراجعه کنن.
نرم افزار FileZilla Client یه نرم افزار رایگان واسه کار با FTP هستش که می تونید اونو از سایت اصلیش دانلود کنید.
http://filezilla-project.org/download.php

با استفاده از این نرم افزار ما به راحتی می تونیم فایلهامون رو بدون مراجعه به هاست و کنترل پنل به هر پوشه ایی که می خوایم انتقال بدیم .
برای اینکار نرم افزار رو از ادرس بالا دانلود و نص کنید .حجم نرم افزار کمتر از 5 مگابایته.

بعد ا ز نصب و اجرا پنجره ایی به شکل زیر باز میشه
[تصویر:  cc42m3jk84gltzzgavn.png]
در قسمت قرمز رنگ اطلاعات FTP رو وارد می کنیم .
بعد از وارد کردن او اطلاعات روی دکمه Quickconnect کلیک کنید بعد از چند ثانیه وارد هاست می شید و پوشه های اونو می بینید .
این عکسی که گذاشتم مربوط به یه هاست رایگانه ولی در هاست های تجاری اون پوشه های زیادی وجود داره که هرکدوم واسه یه کاری به کار برده میشن که ما فقط با پوشه Public_html کار داریم
[تصویر:  msil8c21pxi2fcf6ygek.png]

از اینجا به بعد دیگه مثل کار کردن با پوشه های ویندوز می مونه توی قسمت سبز به صورت درختی و در قسمت زرد به صورت معمولی می تونیم پوشه ها رو ببینیم و برای آپلود هر فایل می تونیم یا فایل رو با درگ کردن یا با کپی و Paste کردن اونو به پوشه مربوط انتقال بدیم

[تصویر:  53p3a91th3k3q9wf5b58.png]

یه قابلیت دیگه هم داره اینه که ما می تونیم ادرس پوشه ها رو به صورت bookmark ذخیره کنیم تا هر موقع خواستیم سریعتر به پوشه مربوط بریم .
فرض کنید می خواید بعد از باز کردن نرم افزار سریع برید توی پوشه Image کافیه اول وارد پوشه بشیم و از منوی bookmark گزینه Add bookmaek رو بزنیم و در پنجره باز شده اسمش رو بنویسیم و ok کنیم .

این فقط یه آموزش ابتدایه که گذاشتم فرصت کنم کاملترش می کنم .دوستان دیگه هم اگه مطلبی میدونن همینجا قرار بدن تا سایر دوستان استفاده کنن
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۴:۰۶:۵۷ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۴:۱۶:۲۴ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۶/۳۰، ۰۰:۵۳:۳۹ صبح) ، aminblog76 (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۱۲:۱۸:۳۱ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۱/۵/۱۳، ۱۴:۳۷:۲۱ عصر)
این به صورت فیلمش هست هم برای هاست رایگان و هم غیر رایگان

http://p30net.net/showthread.php?tid=91
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۶/۳۰، ۰۰:۵۴:۵۵ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۰/۶/۳۰، ۰۱:۴۱:۴۴ صبح) ، aminblog76 (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۱۲:۱۸:۲۷ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۱/۵/۱۳، ۱۴:۳۷:۲۸ عصر)
میزبان یا هاست رو چی بنویسیم؟نام سایت هاستمون؟
پاسخ
داخل cpanel شما قسمت ftp همون جا که ftp acount میسازی یه فیلم اموزشی داره اون رو ببین.تا فردا بچه ها بهت بگن متوجه نمیشی اون رو ببین مشکلت حل میشهHeart.
Heart
پاسخ
من پلسک دارم
پاسخ
دوستان هرچی میزنم میگه خطا در اتصال به سرور

Host:> www.yourdomain.com

Username:> Username

Password:> Password

Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۵۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۲۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان