هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notification برای تشکر و نقل و اعتبار بصورت ajax
خیلی از کاربر های اینجا با فیس بوک کار کردند و می دونند یه لذت خاصی داره وقتی وارد فیس بوک میشوی و اون بالا می بینی چند تا پیغام اومده و کلی از پست ها لایک خورده و اون عکس کره زمین قزمز شده و مثلا بقلش نوشته 15 .
سیستم تشکر مثل لایک خوردن توی فیس بوک می مونه با این تفاوت که کاربرا خیلی از مواقع بر نمی گردند و سر نمی زنند و از این موضوع با خبر نمی شوندکه چند تا تشکر ازشون شده .
اگر می شد یه سیستمی پیاده کرد که مثل فیس بوک تشکر ها و نقل قولها یا اعتبار ها رو بصورت ajax برای کاربرا نمایش می داد خیلی عالی بود . همچنین میشه سیستم پیغام خصوصی رو هم با این ادغام کرد.

.png   notif.png (اندازه: 1.77 KB / تعداد دفعات دریافت: 149)
من فکر می کنم بیشتر از هر سیستم دیگری می تونه باعث تشویق کاربرا به فعالیت بشه خیلی بهتر از سیستم های مدال و ....
و مطمئن ام اگر این توی مای بی بی فعال بشه VB به سرعت تقلید می کنه
اونهایی که فکر می کنند این سیستم مفید هست یا تشکر بزنند یا اینجا یه پست بنویسند تا ببینیم چند چندیم
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۴:۳۵:۰۹ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۵:۱۱:۳۹ عصر) ، roode (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۵:۲۴:۴۷ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۶:۴۴:۴۸ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۷:۰۶:۴۴ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۷:۴۵:۰۴ عصر) ، amin_blog (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۲۱:۳۲:۰۶ عصر) ، MOKIA (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۲۲:۴۱:۱۹ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۳:۰۰:۳۲ عصر) ، zeoos328 (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۸:۰۵:۵۷ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۱۴:۰۰:۰۶ عصر) ، mohammad.h (۱۳۹۲/۶/۱۳، ۱۷:۳۵:۵۳ عصر) ، majid01 (۱۳۹۲/۷/۳، ۱۲:۳۰:۳۶ عصر) ، MISTER (۱۳۹۶/۵/۲۸، ۰۱:۱۸:۵۳ صبح)
اگه دوستان پلاگین ساز درست کنن عالی میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۵:۱۱:۴۳ عصر) ، 5382723 (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۱۰:۱۷:۱۳ صبح)
VB برای اعتبارها ، پیام های بازدید کننده و پیام خصوصی همچین چیزی داره.حالا اگه مای بی بی اینو با امکانات بیشتری بسازه خیلی عالی میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۵:۳۶:۲۱ عصر)
(۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۵:۱۱:۱۸ عصر)hosebr نوشته است: VB برای اعتبارها ، پیام های بازدید کننده و پیام خصوصی همچین چیزی داره.حالا اگه مای بی بی اینو با امکانات بیشتری بسازه خیلی عالی میشه.

نمی دونستم VB یه همچین چیزی داره . امیدوار اینجا یه دونه کامل ترش رو راه اندازی کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۳:۳۶:۴۱ عصر)
خوب و جالبه
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۳:۳۶:۳۶ عصر)
کاش همچین چیزایی رو تو هسته قرار میدادن
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۳:۳۵:۵۷ عصر)
پیشنهاد خوبیه ایشالا که عملی شه.
پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۳:۳۶:۳۱ عصر)
پیشنهاد خوبیه.

برای پیام خصوصی که میشه به همین شکل در آورد.

تو یکی از پوسته های سایتم نمی دونم اسمش چی بود به این شکل دیدم. که تعداد پیام ها رو روی آیکون پیام خصوصی نشون میده.

در کل گروهی میشه انجامش داد. به امید شکست vb
تالار دانشجویی کیان پرتال
kianportal.com

پروژه های من:
چت باکس ( تمام شد. درحال تست )
پینگر اتومات ( تمام شد. درحال تست )
بازگشت به بالا ( بدون ازکار افتادن آجاکس ) (تمام شد. در حال تست)
اجبار روبوت ها ( در حال کار )
پاسخ
 سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۰۰:۳۱:۴۴ صبح) ، hosebr (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۳:۳۶:۲۳ عصر)
حالا که اکثر کاربرا با نظر من موافق هستند فکر می کنم باید یه فکر اساسی برای طراحی این پلاگین بشه که همکاری جناب pars رو هم می طلبه . امیدوارم بزودی بتونیم این پلاگین رو نصب کنیم
پاسخ
دوستانی که از این پلاگین استقبال کردند.
فکر می کنید چه گزینه هایی در این پلاگین قرار بگیره مناسب هست؟
مثلا می تونیم مثل فیس بزاریم یکی مخصوص پیغام خصوصی. یکی مخصوص تشکر و اعتبار . شاید یکی هم برای در خواست دوستی که زیاد کاربرد نداره.
اما من پیشنهاد ام اینه :
1. مخصوص پیام خصوصی
2.تشکر و اعتبار
3. ارسالهای جدید

این مجموعه با شکلی که توی پست اول گذاشتم ، می تونه دقیقا بیاد و جایگزین عبارت " پیام های خصوصی (خوانده نشده 0 ، مجموع 14)" بشه. این طرح رو همین جوری فوری زدم

[تصویر:  attachment.php?aid=4288]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطcarrow (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۱۴:۴۹:۵۶ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۱۵:۰۵:۴۴ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۷/۹، ۰۸:۵۱:۴۶ صبح) ، siavashdvb (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۲۰:۱۲:۴۹ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۱۴، ۰۹:۳۵:۴۴ صبح) ، majid01 (۱۳۹۲/۷/۳، ۱۲:۳۲:۰۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان