هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین تصویر تولد در پروفایل کاربر Image Birthday 1.1
(۱۳۸۹/۱۱/۶، ۰۱:۰۶:۲۵ صبح)behnam9856 نوشته است: دوست عزیز منظور من اینه که چطوری پلاگین تاریخ شمسی رو با تولد همگام کنیم؟ که هر دو فعال باشند

بعضی از پلاگ این ها با هم دیگه مشکل دارند فکر نکنم راهی باشه باید یکیشون رو غیر فعال کنید.

موفق باشید.
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۲، ۱۷:۳۵:۴۸ عصر)behnam9856 نوشته است: من این رو نصب کردم و جواب داد...
پلاگین تاریخ شمسی رو که نصب کردم، این تصویر تولد کلن از کار افتاد! چه کار باید بکنم؟

ممنونم

مشکلش حل شد!

حالا هر دو پلاگین با هم کار میکنند... کار نشد نداره!!!!
پاسخ
چطوري تونستي اين كارو كني؟
بهنام اول بهم بگو پلاگين تاريخ شمسي رو كجا بايد بردارم كه خيلي لازم دارم و بعد راهنمايي كن اين دو تا رو چطور ست كردي با هم. تشكر از لطفت
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
تاريخ جلالي رو سرچ كنيد
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
به زودی اموزشش رو میزارم که با هم مچ کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱/۲۷، ۰۱:۴۱:۲۲ صبح) ، ahora7 (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۰۰:۲۴:۵۹ صبح)
(۱۳۹۰/۱/۲۷، ۰۱:۳۷:۳۱ صبح)behnam9856 نوشته است: به زودی اموزشش رو میزارم که با هم مچ کنید

آقا بهنام هروقت آموزشش رو گذاشتي استفاده ميكنيم. لطف كن اقدام كن واسه آموزشش
تشكر
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
آموزش هماهنگ سازی تاریخ جلالی با پلاگین تصویر تولد
http://community.mybbiran.com/thread-5068.html
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۹:۰۱:۰۴ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۵/۵، ۱۸:۵۱:۱۳ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۲۱:۴۳:۳۱ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۱/۸/۳، ۱۵:۳۳:۰۳ عصر) ، f125tk (۱۳۹۲/۲/۱۹، ۱۳:۰۴:۴۸ عصر)
هنگام فعالی سازی در هدر سایت ارور نشون میده.
تبادل لینک رایگان جهت افزایش رتبه سایت

اولین سایت و انجمن مانیتورینگ سایتهای کلیکی ایرانی
پاسخ
میشه تو ارسال هاتون توضیح بدید که چی رو کجا باید نصب کرد؟Huh
خوب من الان گیج شدم تازه کارم هستمUndecided
پاسخ
به هاست که دسترسی دارید:
وارد بخشی که انجمن رو نصب کردید بشید
سپس با توجه به اسم فلدرهایی که توی فایل دانلود هست توی هاستتون اون فلدرها رو پیدا کنید و فایلهای دانلودی رو توی هاست اپلود کنید.اموزشها رو مطالعه کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۳۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۰۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین تصویر ارسال کننده اصلی Original Poster Image Pars 0 2,959 ۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۶:۱۶:۲۲ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان