هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] آموزش ارتقا و بروزرسانی قالب بعد از ارتقا ورژن مای بی بی
درود

همانطور که در اطلاعیه معرفی نسخه 1.6 اعلام شد. شما می توانید با ابزار از پیش تعیین شده تغییراتی که باید در نسخه جدید روی قالب های خود اعمال کنید بیابید.

برای این کار بعد از تبدیل به نسخه 1.6 به مسیر زیر بروید:
قالب ها و پوسته ها > قالب ها > تب "یافتن قالب های به روز رسانی شده"
بعد از این کار شما لیست قالب های خود را می بینید که شما زیر مجموعه هایی از آن ها است که نیاز به تغییر دارد.
برای تغییر به نکات زیر توجه کنید.:

به تصویر قرار داده شده در زیر دقت کنید.

[تصویر:  1321591311.jpg]

با کلیک روی مورد شماره 2 صفحه ای به شما نمایش داده می شود که شامل کد ها آن قسمت از قالب می باشد.

[تصویر:  1373964525.jpg]

در این بین کد هایی به رنگ قرمز و کد هایی رنگ سبز نمایش داده شده اند.

بعد از کلیک روی گزینه شماره 2 و یافتن تفاوت ها، با توجه به تصویر نخست روی گزینه 1 کلیک کنید.

پیروز باشید Heart

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطXAXI (۱۳۸۹/۵/۱۲، ۱۶:۵۳:۰۶ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۱۲، ۱۶:۵۵:۰۰ عصر) ، badpad (۱۳۸۹/۵/۱۲، ۱۶:۵۶:۰۸ عصر) ، abdollah (۱۳۸۹/۵/۱۲، ۱۷:۰۱:۱۲ عصر) ، tekrare_royaha (۱۳۸۹/۵/۱۲، ۱۷:۰۶:۲۰ عصر) ، Mobile (۱۳۸۹/۵/۱۲، ۱۷:۵۲:۵۲ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۵/۱۲، ۱۷:۵۶:۱۶ عصر) ، VBIran.Ir (۱۳۸۹/۵/۱۲، ۱۷:۵۶:۴۱ عصر) ، محمدی (۱۳۸۹/۵/۲۹، ۱۴:۱۸:۱۴ عصر) ، MicRoLinK (۱۳۸۹/۶/۷، ۱۱:۲۹:۰۷ صبح) ، milad_0261 (۱۳۸۹/۶/۱۰، ۱۵:۳۰:۵۴ عصر) ، ParsehWorld (۱۳۸۹/۶/۱۷، ۱۱:۰۱:۴۰ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۱۵:۳۶:۵۶ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۱۴:۳۱:۰۷ عصر) ، bahram (۱۳۸۹/۱۱/۲۳، ۱۹:۳۵:۳۴ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۰۹:۱۹:۱۴ صبح) ، DJMOKHTAR (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۳:۲۴:۰۷ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۳/۲۱، ۱۲:۵۴:۳۲ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۵/۲۴، ۱۵:۱۶:۴۸ عصر) ، umzst (۱۳۹۰/۶/۱۱، ۲۰:۲۳:۲۱ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۸/۷، ۲۰:۲۴:۳۸ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۸/۲۹، ۰۶:۰۲:۲۲ صبح) ، dvdposti (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۱:۰۷:۴۱ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۲:۲۳:۰۱ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۸/۵/۲۲، ۲۳:۵۲:۲۹ عصر)
سلام Smile
راهی نیست که قالب های ورژن 1.4 رو روی 1.6 نصب کنیم؟؟ Undecided
پاسخ
شدنش میشه وقت لازم هست.
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۰۹:۲۰:۱۰ صبح) ، DJMOKHTAR (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۳:۲۴:۱۲ عصر)
سلام
بعد که روی ویرایش کامل کلیک کردیم کدهای با رنگ قرمز رو پاک کنیم؟
پاسخ
اره کدهای سبز رو جای قرمز بزارBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطAryan (۱۳۸۹/۶/۳۱، ۱۲:۰۸:۵۴ عصر) ، dionysius (۱۳۸۹/۸/۴، ۱۶:۲۴:۱۳ عصر)
میشه بیشتر توضیح بدید من هرکاری می کنم نمی تونمHuh
پاسخ
کسی نمی دونه؟Sad
کد های سبز را جای قرمز میذارم ولیSad
پاسخ
Smile

کدهای قرمز رو حذف کنید و سبز ها رو جایگزین کنید.اگر فقط کد قرمز رو دیدید پس بنابراین فقط قرمز ها حذف شوند اگر سبز هم موجود بود در قسمتی که داخل گزارش تفاوت قرار گرفته در همان قسمت اما در ویرایش کامل اضافه کنید.

موفق باشید Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۰/۹، ۱۷:۵۹:۰۵ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۰۹:۲۰:۰۱ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۰:۳۱:۱۰ صبح)
چون امکان داره بعد از ارتقا موقع ویرایش کدها رو بهم بریزید یا زیاد وقتتون رو بگیره از روشی که خود من خیلی وقته برای ارتقا قالب استفاده میکنم استفاده کنید:

1- در قسمت ویرایش کامل تمام کدها را حذف و ذخیره کنید

2- حالا گزینه گزارش تفاوت را بزنید

3- تمام کدهایی که نشان میدهد به رنگ سبز است بطور کامل آنرا کپی کنید و مجدد ویرایش کامل را بزنید در اونجا پیست و ذخیره کنید. به همین سادگی بدون کوچکترین اشتباه و کمترین زمان ممکن قالب را ارتقا خواهید داد و نیازی هم به ویرایش جزیی کدها نیست Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطjafari52 (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۷:۳۹:۲۰ عصر) ، miladtitan (۱۳۹۰/۲/۲۷، ۲۲:۳۰:۱۱ عصر) ، yahova (۱۳۹۰/۶/۹، ۱۶:۱۲:۵۴ عصر) ، umzst (۱۳۹۰/۶/۱۱، ۲۰:۲۳:۱۶ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۸/۶، ۱۸:۴۵:۱۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۲:۲۳:۵۹ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۱/۸/۲، ۱۲:۲۵:۴۱ عصر) ، ahmad1371 (۱۳۹۱/۱۰/۸، ۱۴:۰۲:۳۸ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۳:۲۱:۲۷ عصر)DJMOKHTAR نوشته است: چون امکان داره بعد از ارتقا موقع ویرایش کدها رو بهم بریزید یا زیاد وقتتون رو بگیره از روشی که خود من خیلی وقته برای ارتقا قالب استفاده میکنم استفاده کنید:

1- در قسمت ویرایش کامل تمام کدها را حذف و ذخیره کنید

2- حالا گزینه گزارش تفاوت را بزنید

3- تمام کدهایی که نشان میدهد به رنگ سبز است بطور کامل آنرا کپی کنید و مجدد ویرایش کامل را بزنید در اونجا پیست و ذخیره کنید. به همین سادگی بدون کوچکترین اشتباه و کمترین زمان ممکن قالب را ارتقا خواهید داد و نیازی هم به ویرایش جزیی کدها نیست Big Grin

از گمراهیتون ممنون

اینکار را نکنید اشتباه است
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] آموزش ویژه ارتقا به 1.6 Pars 57 46,069 ۱۳۹۲/۹/۲۷، ۱۹:۳۹:۴۷ عصر
آخرین ارسال: gtna

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان