هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محدود کردن زمان ویرایش
سلام

دوستان چطوری میتونم زمان ویرایش پست های کاربران رو محدود کنم؟

یعنی الان یه کاربری یه ارسال رو میزاره تو انجمن، تا 24 ساعت بعدش میتونه ارسالش رو ویرایش کنه. و بعد از اون دیگه نتونه ویرایش کنه ارسالش رو
چه کنم؟
پاسخ
کسی نمیدونه؟
پاسخ
فکر نکنم چنین قابلیتی باشه که یه محدودیت زمانی رو داد
پاسخ
مطمئنا وجود داره چون دیدم ولی نمیدونم چطوری میشه تنظیمش کرد...

کمک کنید بچه ها؟
پاسخ
 سپاس شده توسطحسین پور (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۲۲:۲۴:۳۱ عصر)
درود

عزیزان من هم مطمئن هستم چنین امکانی وجود داره چون حتی در یکی از انجمن هایی که عضوش بودم این امکان وجود داشت که زمان ویرایش رو محدود کنی ....(کاربر نمی دونست بعد از بیست دقیقه پستش رو ویرایش کنه)

من هم بشدت به چنین امکانی نیازمند هستم یعنی راهی نداره اصلا؟؟
پاسخ
من این سوال رو 1/12/89 پرسیدم و کسی جواب نداد! به هر حال... بهتره چیزی نگم!

برای این منظور در پیکربندی، در Posting گزینه Edit Time Limit برابر صفر هست که به معنی زمان بی نهایت هست! زمان رو بر حسب دقیقه بهش بدید تا این امکان راه بیفته!
پاسخ
 سپاس شده توسطحسین پور (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۲۲:۳۳:۴۱ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۰۹:۲۹ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۰۴:۲۹:۴۵ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۹:۴۳:۲۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۹:۵۸:۱۵ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۴/۲۰، ۱۴:۴۱:۰۰ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱۰/۳، ۲۱:۵۲:۲۴ عصر) ، kamran0080 (۱۳۹۲/۵/۲۹، ۰۱:۳۳:۰۴ صبح)
درود و سپاس دوست عزیز

این امکان رو فعال کردم، ممنون از اطلاع رسانی شما..

امیدوارم در راه خیری که در پیش داری که همانا "کمک و اطلاع رسانی به بیماران مبتلاء به "ام اس" هست همیشه موفق و پیروز باشی
پاسخ
 سپاس شده توسطbehnam9856 (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۲۲:۳۹:۰۱ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۰۹:۵۷ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۰۴:۲۹:۵۵ صبح) ، pesare1404 (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۹:۰۱:۳۷ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۰۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۵۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۲۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان