هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{آموزش} قرار دادن "موزیک من" در پروفایل (اختصاصی PnuForums)
Music 
سلام بر دوستداران و همیاران MybbIran Heart

این آموزش رو به افتخار 30,000 کاربره شدن جامعه مجازی دانشگاه پیام نور براتون قرار میدم (قابل استفاده در تمامی نسخه های MyBB)

یادآور میشم که این کار بسیار ساده تر و راحتتر از روشهای قبلی میباشد که بنده خیلی وقت بود میخواستم بذارم اما منتظر یه موقعیت مناسب بودم، امیدوارم که لذت ببرید Wink

[تصویر:  info.png] عملکرد: ایجاد قسمتی برای پخش موزیک دلخواه کاربران در پروفایل

[تصویر:  user.png] آموزش توسط: نوید شریفی www.PnuForums.ir

[تصویر:  wrench.png] طریقه ایجاد:

1. ابتدا به کنترل پنل مدیریت »»» پیکربندی »»» فیلدهای اختیاری رفته و گزینه اضافه کردن فیلد جدید را زده و طبق تنظیمات زیر عمل کنید:

عنوان: موزیک من
توضیح کوتاه: لطفا آدرس موزیک MP3 خود را در این قسمت وارد نمایید
نوع فیلد: جعبه متن
بیشترین طول: 150 (حالا هرچی که خودتون دوست دارید اما این بهتره)
طول فیلد: 0
اختیارات قابلیت انتخاب: (خالی باشد)
ترتیب نمایش: اختیاری (هر عددی میتونید بذارید اما 0 بهتره)
نیاز است؟: بله
قابل ویرایش توسط کاربر باشد؟: بله
در پروفایل مخفی باشد؟: بله

2. به قسمت قالب ها »»» قالب مورد نظر »»» member_profile ««« Member Templates رفته و کد زیر را بعد از {$header} اضافه نمایید. (کسانی که از پلاگین طراحی پروفایل استفاده میکنن کد رو بعد از <div id="profile-container"> قرار بدن):

کد php:
<table border="0" cellspacing="1" cellpadding="4" class="tborder">
<
tr>
<
td class="thead" colspan=""><strong><font color="yellow">موزیک من :</font></strong></td>
</
tr>
<
tr>
<
td class="trow1">
<
br><center><object type="application/x-shockwave-flash" data="Player Address" width="100" height="50" hspace="0" align="center" >
   <
param name="movie" value="Player Address">
   <
param name="wmode" value="transparent">
   <
param name="FlashVars" value="src={$userfields['fidX']}&amp;autoload=yes&amp;autostart=no&amp;repeat=yes">
</
object></center><br>
</
td>
</
tr>
</
table

+ در کد بالا بجای X در fidX شماره فیلدی رو که ایجاد کردین قرار بدین (راهنمایی بیشتر)

+ در کد بالا بجای Player Address ها آدرس آپلود شده پلیر را قرا دهید (دانلود پلیر)

+ کاربران برای تنظیم موزیک دلخواه خود باید به قسمت "ویرایش مشخصات" مراجعه نمایند.

[تصویر:  photos.png] نمونه:

پروفایل کاربر
بخش تنظیمات کاربر

موفق باشید...
[تصویر:  1293436101.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۱۶:۴۱:۳۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۱۷:۰۸:۳۶ عصر) ، goldten (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۱۸:۳۹:۳۵ عصر) ، peymanpbl (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۱۹:۱۱:۵۷ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۲۰:۵۴:۰۵ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۰۱:۱۰:۳۳ صبح) ، samet98 (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۰۱:۳۷:۴۶ صبح) ، BSE (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۰۱:۴۴:۰۱ صبح) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۰۹:۴۸:۴۲ صبح) ، jafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۰:۲۸:۲۰ صبح) ، sattarforum (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۱:۳۴:۰۵ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۴:۰۱:۰۴ عصر) ، ahmadb (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۲۱:۴۷:۰۵ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۰۰:۵۱:۱۶ صبح) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۰۹:۲۵:۳۷ صبح) ، mehrad (۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۰۰:۱۱:۰۳ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۱۷:۲۸:۳۷ عصر) ، Mehryar (۱۳۸۹/۱۰/۲۶، ۱۴:۴۴:۵۹ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۱۱/۱۶، ۱۶:۴۳:۱۸ عصر) ، mrt (۱۳۸۹/۱۱/۲۳، ۱۴:۰۵:۲۴ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۱/۱۲، ۰۱:۳۴:۲۶ صبح) ، Master. (۱۳۹۰/۲/۷، ۰۷:۲۶:۴۲ صبح) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۴:۰۱:۳۸ عصر) ، moohiol (۱۳۹۰/۶/۷، ۲۳:۳۵:۱۶ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۹/۱، ۰۴:۰۵:۱۵ صبح) ، heshi (۱۳۹۰/۹/۱، ۰۵:۲۲:۵۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۶:۳۶:۰۶ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۸:۵۷:۲۷ صبح) ، K@Z3M (۱۳۹۱/۲/۲۵، ۰۰:۱۵:۵۲ صبح) ، aaaaaaaayay (۱۳۹۱/۳/۴، ۰۷:۳۸:۱۷ صبح) ، Meysam T3 (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۳:۵۳:۰۲ صبح) ، kingsolomon (۱۳۹۱/۳/۱۸، ۱۴:۳۶:۰۰ عصر) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۴/۱، ۰۷:۵۲:۱۴ صبح) ، wolf144grz1 (۱۳۹۱/۴/۲، ۱۰:۰۳:۰۸ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۵/۳۱، ۱۰:۳۹:۳۵ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۶/۲۰، ۰۸:۵۴:۳۷ صبح) ، mehrjonoob (۱۳۹۱/۶/۲۷، ۱۱:۲۲:۰۸ صبح) ، karan (۱۳۹۱/۹/۵، ۱۸:۳۷:۴۱ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۱:۵۲:۰۷ صبح) ، gentelman (۱۳۹۲/۸/۱۷، ۲۳:۴۰:۱۰ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۱۱/۲، ۱۶:۰۴:۴۸ عصر) ، aminaa (۱۳۹۳/۳/۱۸، ۲۰:۳۷:۲۰ عصر) ، yavar (۱۳۹۳/۴/۹، ۰۴:۱۷:۴۷ صبح) ، darti (۱۳۹۳/۱۲/۲۲، ۱۷:۳۰:۳۷ عصر)
آموزش و نکات بیشتر:

کد php:
<table border="0" cellspacing="1" cellpadding="4" class="tborder">
<
tr>
<
td class="thead" colspan=""><strong><font color="yellow">موزیک من :</font></strong></td>
</
tr>
<
tr>
<
td class="trow1">
<
br><center><object type="application/x-shockwave-flash" data="Player Address" width="100" height="50" hspace="0" align="center" >
   <
param name="movie" value="Player Address">
   <
param name="wmode" value="transparent">
   <
param name="FlashVars" value="src={$userfields['fidX']}&amp;autoload=yes&amp;autostart=no&amp;repeat=yes">
</
object></center><br>
</
td>
</
tr>
</
table

در کد بالا width="100" طول (یا همون چیزی که کاربران به اشتباه "عرض" میخونن) پلیر میباشد

در کد بالا height="50" ارتفاع پلیر میباشد

با کم و زیاد کردن اعداد بالا طبیعتا میتوانید طول و ارتفاع نمایش پلبر رو با پلیر دلخواهتون تنظیم کنید

در کد بالا autostart=no یعنی اینکه موزیک بصورت خودکار و به محض وارد شدن به پروفایل اجرا نشود که بسیار کار خوب و حرفه ای میباشد اما اگر میخواهید بطور خودکار شروع به پخش موزیک کند گزینه no را به yes تبدیل کنید

در کد بالا repeat=yes یعنی اینکه هروقت موزیک تموم شد بازهم از ابتدا پخش شود، با تبدیل yes به no میتوانید اینکار را انکار نمایید

موفق باشید... Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطsamet98 (۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۲۳:۳۸:۰۴ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۱۱/۱۶، ۱۶:۴۳:۱۵ عصر) ، goldten (۱۳۸۹/۱۲/۱۳، ۱۷:۲۸:۱۰ عصر) ، salehkhan (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۰۵:۰۶:۱۳ صبح) ، heshi (۱۳۹۰/۹/۱، ۰۵:۲۳:۲۷ صبح) ، Dropixal (۱۳۹۱/۲/۲۷، ۰۰:۵۸:۱۴ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۱:۵۰:۵۱ صبح) ، yavar (۱۳۹۳/۴/۹، ۰۴:۱۷:۴۵ صبح)
پسر تو فوق العاده ایHeart
میگم من از روش قبلی واسه موزیک استفاده کردم اما این روش بنظر خیلی بهتر میاد اگه بخوام با این جایگزین کنم مشکلی پیش نمیاد؟
پاسخ
سلام دوست عزیز، شما نظر لطفتونه، ما شاگرد اساتید حاضر در انجمن هستیم Heart

کاربران باید دوباره بخش موزیک خودشون رو تنظیم کنن، یعنی باید آدرس موزیک قبلی خودشون رو توی تنظیمات موزیک من قرار بدن Idea
پاسخ
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۲۱:۰۰:۴۳ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۰۹:۴۳:۲۳ صبح) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۴:۰۲:۰۰ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۲:۰۰:۱۱ عصر)
[تصویر:  zde1p54h88qwex2oyo00.jpg]

این پلیر هم بد نیست بزارید از خود اصلیش قشنگ ترهUndecided

دانلود پلیر با فرمت فلش
پاسخ
 سپاس شده توسطWebmaster (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۲:۳۴:۴۳ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۵:۲۰:۲۵ عصر) ، ahmadb (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۲۱:۴۷:۱۰ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۱/۲، ۰۷:۵۱:۲۵ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۱:۵۱:۵۹ صبح)
من می خواستم این برنامه رو اینجا بذارم دیدم دوست خوبمون زحمتش کشیده و گذاشته البته چیزی که من میخواستم بذارم واسه پروفایل اعضا نیست بلکه در کنار اطلاعات اعضا در پستهاست که آموزششو اینجا می ذارم

ابتدا طبق آموزشی که وبمستر عزیز گذاشته فیلد اختیاریتونو درست کنین
بعد این پلیر رو دانلود کنید و در هاستتون آپلود کنید. (دانلود)
سپس به قسمت post bit template -->postbit بروید و گزینه زیر رو پیدا کنید.

نقل‌قول: {$post['user_details']}

و بعد از این گزینه کدهای زیر رو وارد کنید:

نقل‌قول: <font color="blue"">موزیک من:</font><center>
<object type="application/x-shockwave-flash" data="Player Address?mp3={$post['fidX']}&autostart=0&showtime=1" width="65" height="20">
<param name="wmode" value="transparent" />
<param name="movie" value="Player Address?mp3={$post['fidX']}&autostart=0&showtime=1" />
</object><center>

بقیه اش توضیحاتی هستش که وبمستر عزیز گذاشتن:

+ در کد بالا بجای X در fidX شماره فیلدی رو که ایجاد کردین قرار بدین

+ در کد بالا بجای Player Address ها آدرس آپلود شده پلیر را قرا دهید

+ کاربران برای تنظیم موزیک دلخواه خود باید به قسمت "ویرایش مشخصات" مراجعه نمایند.

[تصویر:  d0y2y1lts4xykxht6dni.jpg]
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
 سپاس شده توسطWebmaster (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۲:۳۴:۱۴ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۵:۲۰:۲۸ عصر) ، ahmadb (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۲۱:۴۷:۱۵ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۲۲:۰۸:۴۴ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۰۶:۰۲:۲۷ صبح) ، Masoudsh (۱۳۸۹/۱۰/۲۵، ۱۹:۱۳:۵۱ عصر) ، Master. (۱۳۹۰/۲/۷، ۰۷:۲۷:۵۱ صبح) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۴:۰۲:۱۷ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۱، ۰۹:۰۴:۳۱ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۷:۱۹:۳۲ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۱:۵۱:۵۵ صبح)
sattarforum عزیز بسیار زیبا بود، ممنون Heart

jafari52 عزیز احسنت، عالی بود، سپاس Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطjafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۲:۳۶:۲۵ عصر) ، sattarforum (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۲:۴۴:۰۷ عصر) ، Masoudsh (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۲۱:۱۹:۵۷ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۲:۲۸:۵۱ عصر)jafari52 نوشته است: من می خواستم این برنامه رو اینجا بذارم دیدم دوست خوبمون زحمتش کشیده و گذاشته البته چیزی که من میخواستم بذارم واسه پروفایل اعضا نیست بلکه در کنار اطلاعات اعضا در پستهاست که آموزششو اینجا می ذارم

ابتدا طبق آموزشی که وبمستر عزیز گذاشته فیلد اختیاریتونو درست کنین
بعد این پلیر رو دانلود کنید و در هاستتون آپلود کنید. (دانلود)
سپس به قسمت post bit template -->postbit بروید و گزینه زیر رو پیدا کنید.

نقل‌قول: {$post['user_details']}

و بعد از این گزینه کدهای زیر رو وارد کنید:

نقل‌قول: <font color="blue"">موزیک من:</font><center>
<object type="application/x-shockwave-flash" data="Player Address?mp3={$post['fidX']}&autostart=0&showtime=1" width="65" height="20">
<param name="wmode" value="transparent" />
<param name="movie" value="Player Address?mp3={$post['fidX']}&autostart=0&showtime=1" />
</object><center>

بقیه اش توضیحاتی هستش که وبمستر عزیز گذاشتن:

+ در کد بالا بجای X در fidX شماره فیلدی رو که ایجاد کردین قرار بدین

[تصویر:  d0y2y1lts4xykxht6dni.jpg]

http://community.mybbiran.com/thread-3259.html

پاسخ
 سپاس شده توسطWebmaster (۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۰۱:۰۸:۱۱ صبح) ، jafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۲۰:۴۰:۳۲ عصر) ، m4hd1r (۱۳۸۹/۱۲/۱۹، ۲۰:۲۳:۱۷ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۱:۵۱:۵۰ صبح)
من دقیقا همین کارا رو کردم ولی تغیری بوجود نیمود
گزینه ی موزیک من امده حتی تو ویرایش پروفایل هم هست
ولی نه اهنگی پخش میشه نه پلیری هست

ادرس انجمن من
http://forum.ghahvesara.com

ممنون میشم کمکم کنید من خیلی وقته دنبال موزیک انلاینم
پاسخ
 سپاس شده توسطfrylnrind (۱۳۹۱/۲/۸، ۰۴:۱۱:۳۵ صبح)
سلام دوست عزیز

1. در انجمن شما در قسمت ویرایش مشخصات وقتی روی گزینه موزیک من وایسادم آدرس یه موزیک رو به من نشون داد، البته این مشکلی در کار ایجاد نمیکنه اما باید بجاش توضیحاتی راجبه گذاشتن آدرس موزیک بذارید!

[تصویر:  1294949961.png]

2. در مورد نشون ندادن پلیر و عملکرد در پروفایل شما اصلا به نکات بنده توجه نکردید که:

+ کد را قبل از استفاده حتما در "نت پد" کپی کنید و سپس در قالب قرار دهید

شما دوتا Player Address توی کدها دارید، ابتدا باید فایل پلیر رو از حالت فشرده دربیارین تا به فرمت swf دربیاد، بعد آپلود کنید وتوی کد جایگزاری کنید نه خود فایل فشرده رو!

[تصویر:  1294933727.png]

موفق باشد... Heart
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن بنر کنار هم Pars 62 68,148 ۱۳۹۳/۱۲/۱۹، ۱۲:۰۷:۳۱ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
Thumbs Up آموزش قرار دادن تبلیغات در کنار هدر Amin Yaghubi 10 10,470 ۱۳۹۳/۷/۱۶، ۱۸:۱۵:۰۶ عصر
  آموزش کامل قرار دادن آخرین ارسالهای mybb در وردپرس zohair 168 149,415 ۱۳۹۳/۴/۸، ۱۴:۵۳:۳۵ عصر
  آموزش جامع قرار دادن دکمه بانک برای ادیتور Ckeditor salehkhan 3 3,645 ۱۳۹۳/۳/۱، ۱۲:۲۹:۳۰ عصر
آخرین ارسال: amir1
Thumbs Up آموزش قرار دادن آمار آلکسا در فوتر Amin Yaghubi 4 3,722 ۱۳۹۳/۱/۲۱، ۲۰:۴۶:۱۰ عصر
آخرین ارسال: avacs
Wink [برای 1.6] آموزش قرار دادن پلیر (موزیک) در پست بیت AR@KST@R 15 16,330 ۱۳۹۲/۸/۱۹، ۰۱:۴۳:۲۱ صبح
آخرین ارسال: Pars
  آموزش قرار دادن ورود سریع h0mayun 14 13,006 ۱۳۹۱/۳/۱۲، ۰۱:۳۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: mhy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان