هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی تغییر حالت نمایش مشخصات کاربر در MYBB 1.6
سلام و خسته نباشید.

سوالی داشتم:

چطور میتوان حالت نمایش مشخصات مثل تعداد تشکر ها و... از این حالتی که بالا قرار گرفته (مثل این سایت) به شکل زیر تغییر داد و برد سمت راست؟ آیا باید قالب ویرایش شود یا از کنترل پنل باید تغییراتی داد؟ یا پلاگین خاصی دارد؟ میخوام مثل زیر باشه ممنون از شما.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(۱۳۸۹/۹/۷، ۲۱:۴۵:۴۸ عصر)DJMOKHTAR نوشته است: سلام و خسته نباشید.

سوالی داشتم:

چطور میتوان حالت نمایش مشخصات مثل تعداد تشکر ها و... از این حالتی که بالا قرار گرفته (مثل این سایت) به شکل زیر تغییر داد و برد سمت راست؟ آیا باید قالب ویرایش شود یا از کنترل پنل باید تغییراتی داد؟ یا پلاگین خاصی دارد؟ میخوام مثل زیر باشه ممنون از شما.

جستجو شود
پست بیت
Shy
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۷، ۲۳:۰۳:۰۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۸، ۰۰:۲۸:۲۸ صبح)
سلام

من از تیم mybbiran واقعا تشکر میکنم . گشتم و پیدا کردم متاسفانه چون تا کنون با اصطلاح پست بیت آشنا نبودم نمیدونستم باید دنبال چه چیزی در انجمن بگردم با تشکر از شما. دوستانی که این مشکل دارند به لینک زیر مراجعه کنند:Smile

http://community.mybbiran.com/thread-90.html
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۸، ۰۰:۲۸:۲۶ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۹/۸، ۱۷:۵۱:۳۶ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۷، ۲۳:۵۳:۱۳ عصر)DJMOKHTAR نوشته است: سلام

من از تیم mybbiran واقعا تشکر میکنم . گشتم و پیدا کردم متاسفانه چون تا کنون با اصطلاح پست بیت آشنا نبودم نمیدونستم باید دنبال چه چیزی در انجمن بگردم با تشکر از شما. دوستانی که این مشکل دارند به لینک زیر مراجعه کنند:Smile

http://community.mybbiran.com/thread-90.html
درود
خوشحالم

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۸، ۰۱:۲۹:۲۸ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۰۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان