هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] بــانــکــ 1.9
ایکاش برای ادیتورهایی مثل rin هم توسعش میدادید چون این ادیتورم جزو ادیتورای پر دانلود هستش و هنوز در حال توسعه و اپدیت هستش

https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=657

متشکر
پاسخ
ببخشید یسوال :

شما داخل این افزونه اپشنی برای اطلاع رسانی پیامکی به کاربر و مدیر قرار دادید برای زمانی که موجودیش اضافه میشه و ...

سوالم اینجاست خب اون کاربر کجا باید از قبل شماره موبایلش وارد کنه تا براش پیامک بیاد؟!!!
پاسخ
(۱۴۰۰/۷/۲۷، ۲۳:۵۹:۳۴ عصر)farshid142 نوشته است: ببخشید یسوال :

شما داخل این افزونه اپشنی برای اطلاع رسانی پیامکی به کاربر و مدیر قرار دادید برای زمانی که موجودیش اضافه میشه و ...

سوالم اینجاست خب اون کاربر کجا باید از قبل شماره موبایلش وارد کنه تا براش پیامک بیاد؟!!!
سلام،

صفحه‌ی ۳۰ فایل راهنمای پلاگین را مطالعه کنید.

اگر در کنترل پنل نمایش داده نمی‌شود، مسیر زیر را دنبال کنید:

کنترل‌پنل مدیرکل »» قالب‌ها و پوسته‌ها »» قالب‌ها »» قالب مورد نظر »» User Control Panel Templates »» قالب usercp_options 

خط زیر را بیابید:

کد php:
{$canbeinvisible

و به شکل زیر تغییر دهید:

کد php:
{$canbeinvisible}
{
$bank_field

پاسخ
 سپاس شده توسطfarshid142 (۱۴۰۰/۷/۲۸، ۱۰:۲۱:۰۱ صبح) ، firstboy000 (۱۴۰۰/۷/۲۹، ۱۶:۴۸:۵۷ عصر)
زمانی که از بخش مشاهده و ویرایش کاربر یک کاربر سرچ میکنیم و روی حذف تراکنش میزنیم این ارور میده و حذف نمیشه

Generated in 37 ms with 9 queries. Memory Usage: 6 MB

Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
پاسخ
وقتی پلاگین رو دارم اپلود میخوام یه سری فایل هارو میگه از قبل موجود هست و اجازه میخواد که جایگزین کنه ، ایا اجازه بدم؟

ممکنه ی سری فایل هایی باشه که من تغییرات توش داده باشم یا پلاگین های دیگه توش تغییرات داده باشند ، اونوقت مشکل پی نمیاره؟
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
از پلاگین ویرایشگر سریع پیشرفته پلاس استفاده میکنم.
ولی دکمه به ادیتور اضافه نشده.
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
پاسخ
(۱۴۰۰/۱۰/۲۷، ۱۴:۳۷:۳۱ عصر)MISTER نوشته است: وقتی پلاگین رو دارم اپلود میخوام یه سری فایل هارو میگه از قبل موجود هست و اجازه میخواد که جایگزین کنه ، ایا اجازه بدم؟

ممکنه ی سری فایل هایی باشه که من تغییرات توش داده باشم یا پلاگین های دیگه توش تغییرات داده باشند ، اونوقت مشکل پی نمیاره؟

با سلام،

به جز فولدر lib که مربوط به فایل‌های nusoap است و همچنین پلاگین pluginlibrary، فایل دیگری وجود ندارد که جایگزین فایل‌های قبلی شود. سایر تغییرات در هسته، به‌صورت خودکار توسط پلاگین انجام شده و تغییرات قبلی را حفظ می‌کند. بنابراین جای نگرانی وجود ندارد.

(۱۴۰۰/۱۰/۲۷، ۱۴:۵۶:۲۲ عصر)MISTER نوشته است: از پلاگین ویرایشگر سریع پیشرفته پلاس استفاده میکنم.
ولی دکمه به ادیتور اضافه نشده.

پلاگین بر روی همین نسخه از ویرایش‌گر تست شده و عمل می‌کند.
ممکن است به‌دلیل اعمال تغییرات در قالب ویرایش‌گر این اتفاق رخ داده باشد.
قالب codebuttons پوسته‌ی خود را ویرایش کرده و خط زیر را بیابید:

کد php:

و به‌صورت زیر تغییر دهید:
کد php:
quote|payment

پاسخ
 سپاس شده توسطMISTER (۱۴۰۰/۱۰/۲۷، ۲۱:۵۳:۵۷ عصر)
به صورت دستی اضافه کردم با یک پلاگین ..

نکته بعدی اینجاست که تسویه حساب در پنل کاربری نیست ..
با اینکه تنظیماتش فعاله
پاسخ
کلا دکمه پرداخت رو میزنم اون صفحه ای که باید درگاه رو انتخاب کنم نمیاد ، صفحه سفید میاد بجاش...
نمیدونم مشکل کجاست
پاسخ
(۱۴۰۰/۱۰/۲۷، ۲۳:۳۳:۴۳ عصر)MISTER نوشته است: کلا دکمه پرداخت رو میزنم اون صفحه ای که باید درگاه رو انتخاب کنم نمیاد ، صفحه سفید میاد بجاش...
نمیدونم مشکل کجاست
مطمئن شوید فولدر lib در مسیر اصلی انجمن وجود داشته باشد و از PHP 7.X به بعد استفاده کنید.

اگر مشکل برطرف نشد، در صورت تمایل دسترسی هاست و MyBB را ارسال کنید.

(۱۴۰۰/۱۰/۲۷، ۲۱:۵۴:۳۰ عصر)MISTER نوشته است: به صورت دستی اضافه کردم با یک پلاگین ..

نکته بعدی اینجاست که تسویه حساب در پنل کاربری نیست ..
با اینکه تنظیماتش فعاله

در صفحه‌ی 28 فایل راهنما ذکر شده است که:

در صورتی که میزان موجودی حاصل از فروش کاربر به حداقل میزان موجودی تعیین شده برسد، این گزینه برای کاربر نمایش داده خواهد شد.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان