هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پوسته واکنش گرا ی من - MyResponsive
(۱۳۹۸/۸/۱۱، ۲۲:۵۷:۱۴ عصر)energymosbat نوشته است: سلام
وقت بخیر،  

من این پوسته رو روی لوکال فعال کردم. ولی وقتی می خوام توی تنظمیات رنگ رو تغییر بدم با خطا مواجه می شم که ضمیمه کردم.

ممنون می شم اگر کسی می تونه راهنمایی کنه.
پیوست زیر رو امتحان کنید لطفا و نتیجه رو اطلاع بدید

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   MyResponsive 0.4 mybb1821 MultiColor.zip (اندازه: 29.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 4)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
سلام من این قالب رو نصب کردم فقط متوجه نشدم فایل های عکسش رو کجا باید کپی کنم ؟ نوشته بودید تو پوشه Imagins اما تو فایل های سایت من چندین پوشه ایمینج وجود داره که دقیقا نمیدونم تو کدومشون باید بریزم ؟
و اینکه بعد از ریختن این قالب نوشته ها از چپ به راست شدن
پاسخ
قالب headr دقیقا کجاست
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۰/۲۹، ۰۶:۳۰:۳۲ صبح)alireza96af نوشته است: قالب headr دقیقا کجاست
کنترل پنل مدیریت-قالب ها و پوسته ها-قالب ها-قالب مورد پوسته مورد نظر-سپس قالب header

(۱۳۹۸/۱۰/۲۹، ۰۶:۱۲:۱۸ صبح)alireza96af نوشته است: سلام من این قالب رو نصب کردم فقط متوجه نشدم فایل های عکسش رو کجا باید کپی کنم ؟ نوشته بودید تو پوشه Imagins اما تو فایل های سایت من چندین پوشه ایمینج وجود داره که دقیقا نمیدونم تو کدومشون باید بریزم ؟
و اینکه بعد از ریختن این قالب نوشته ها از چپ به راست شدن
تو هاست-شاخه ای که فایل های انجمنت هست-پوشه images- توی پوشه images عکس های این پوسته رو آپلود کن.
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطalireza96af (۱۳۹۸/۱۰/۳۰، ۰۳:۴۲:۲۱ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۳:۴۶:۵۸ صبح)
با تشکر از شما در هنگام انتخاب رنگ به این ارور برمیخورم
  • گروه رنگ تعیین شده‌ی "BLUE_RED=آبی قرمز" دارای عنوان حاوی حروف نامعتبر است و یا در فرمت تعیین شده صدق نمی‌کند. فقط می‌توان از اعداد و حروف در نام‌گذاری استفاده کرد و با استفاده از عبارت '=' آن‌ها را از هم تفکیک کرد.

• گروه رنگ تعیین شده‌ی "DarkenPink=یاسی" دارای عنوان حاوی حروف نامعتبر است و یا در فرمت تعیین شده صدق نمی‌کند. فقط می‌توان از اعداد و حروف در نام‌گذاری استفاده کرد و با استفاده از عبارت '=' آن‌ها را از هم تفکیک کرد.

• گروه رنگ تعیین شده‌ی "Green=سبز" دارای عنوان حاوی حروف نامعتبر است و یا در فرمت تعیین شده صدق نمی‌کند. فقط می‌توان از اعداد و حروف در نام‌گذاری استفاده کرد و با استفاده از عبارت '=' آن‌ها را از هم تفکیک کرد.

• گروه رنگ تعیین شده‌ی "LightGreen=سبز کمرنگ" دارای عنوان حاوی حروف نامعتبر است و یا در فرمت تعیین شده صدق نمی‌کند. فقط می‌توان از اعداد و حروف در نام‌گذاری استفاده کرد و با استفاده از عبارت '=' آن‌ها را از هم تفکیک کرد.
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۰/۳۰، ۰۳:۵۷:۴۴ صبح)alireza96af نوشته است: با تشکر از شما در هنگام انتخاب رنگ به این ارور برمیخورم
  • گروه رنگ تعیین شده‌ی "BLUE_RED=آبی قرمز" دارای عنوان حاوی حروف نامعتبر است و یا در فرمت تعیین شده صدق نمی‌کند. فقط می‌توان از اعداد و حروف در نام‌گذاری استفاده کرد و با استفاده از عبارت '=' آن‌ها را از هم تفکیک کرد.

• گروه رنگ تعیین شده‌ی "DarkenPink=یاسی" دارای عنوان حاوی حروف نامعتبر است و یا در فرمت تعیین شده صدق نمی‌کند. فقط می‌توان از اعداد و حروف در نام‌گذاری استفاده کرد و با استفاده از عبارت '=' آن‌ها را از هم تفکیک کرد.

• گروه رنگ تعیین شده‌ی "Green=سبز" دارای عنوان حاوی حروف نامعتبر است و یا در فرمت تعیین شده صدق نمی‌کند. فقط می‌توان از اعداد و حروف در نام‌گذاری استفاده کرد و با استفاده از عبارت '=' آن‌ها را از هم تفکیک کرد.

• گروه رنگ تعیین شده‌ی "LightGreen=سبز کمرنگ" دارای عنوان حاوی حروف نامعتبر است و یا در فرمت تعیین شده صدق نمی‌کند. فقط می‌توان از اعداد و حروف در نام‌گذاری استفاده کرد و با استفاده از عبارت '=' آن‌ها را از هم تفکیک کرد.

از پست 54 پوسته رو دانلود و بارگذاری کنید

http://community.mybbiran.com/thread-177...#pid146873
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۸/۱۱/۴، ۱۲:۱۸:۵۶ عصر)
سلام و درود به شما پست 54 هم نصب کردم اما جواب نداد
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۱/۴، ۱۹:۵۷:۰۶ عصر)alireza96af نوشته است: سلام و درود به شما پست 54 هم نصب کردم اما جواب نداد
دسترسی پ خ کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۵۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۳۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۳۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان