هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لینک شکسته
سلام.
میخواستم بدونم:
1.ایا افزونه ای هست که لینک های شکسته انجمن رو شناسایی کنه؟
2.انجمن من به دلیل موضوع فعالیتش لینک خروجی زیاد داره. لینک امضای کاربرها رو تونستم نوفالو کنم ولی میشه لینک پست ها رو هم نو فالو کرد؟
3.چون بعضی از سایتهایی که بهشون لینک میدیم بعد از مدتی غیرفعال میشوند لینک شکسته زیادی در انجمن هست.با این لینک ها چه کنم؟ Huh
فکر کنم رتبه سایت رو هم اینها خیلی پایین بیاره.
اگر بشه میخوام یه دکمه مثل گزارش در زیر پست ها بذارم با عنوان گزارش لینک شکسته. میشه؟
پاسخ
آموزش نو فالو کردن لینک ها در انجمن هست،سرچ کنید، تو نسخه ۱.۸ هم چون اصولا ممکنه تبلیغات یا لینکی توی امضا بذارن کاربران این امکان پیشفرض تعبیه شده که توی تنظیمات گروه کاربری میتونید امضاهای اون گروه رو نو فالو کنید.

برای لینک های شکسته باید بگم که نه پلاگینی نیست، اینکار توسط موتور های سنجش سئو انجام میشه که خارج از حیطه کاری مای بی بی هست و باید دستی انجام بشه.(انجمن ها چون بزرگ هستن و کاربرا زیاد، و مطالب هم به نسبت زیاد، به همین دلیل محول کردن یک مسئله به خود سی ام اس مناسب نیست، اگر سیستم سایت ساز بود که چندتا نویسنده بیشتر نداره آٰره خوب بود) در کل بهترین راه نو فالو کردنه که خودتونم اذیت نکنید هی.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
اموزش نوفالو کردن لینک ها رو پیدا نکردم . میشه لینک بدید؟
بعدش من نوفالو کردم بخوام قسمتی از سایت رو بک لینک بفروشم باید از چه کدی استفاده کنم که فالو باشه؟
پاسخ
1- از کلمات کلیدی برای جستجو استفاده کنید
۲- کپی رایت های ناقص هستند، کپی رایت قدرت گرفته موجود نیست
۳- کپی رایت ها نباید نو فالو باشن مگه خود صاحب محصول اینطور رضایت داشته باشه
۴- از پارسی ساز اینجا استفاده کنید و کپی رایت پارسی ساز رو اصلاح کنید

تا پشتیبانی بشید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطshila30 (۱۳۹۵/۱/۳۰، ۱۲:۳۹:۳۲ عصر)
(۱۳۹۵/۱/۲۸، ۰۳:۰۷:۰۴ صبح)shila30 نوشته است: سلام.
میخواستم بدونم:
1.ایا افزونه ای هست که لینک های شکسته انجمن رو شناسایی کنه؟
2.انجمن من به دلیل موضوع فعالیتش لینک خروجی زیاد داره. لینک امضای کاربرها رو تونستم نوفالو کنم ولی میشه لینک پست ها رو هم نو فالو کرد؟
3.چون بعضی از سایتهایی که بهشون لینک میدیم بعد از مدتی غیرفعال میشوند لینک شکسته زیادی در انجمن هست.با این لینک ها چه کنم؟ Huh
فکر کنم رتبه سایت رو هم اینها خیلی پایین بیاره.
اگر بشه میخوام یه دکمه مثل گزارش در زیر پست ها بذارم با عنوان گزارش لینک شکسته. میشه؟

با درود
پلاگینی برای اینکار درست شده بود که غیر رایگان است . در اینجا میتوانید خریداری کنید . من خودم راه کاری برای اینکار درست کردم و فرض را بر این گذاشتم که هر کسی که مطلب را بخواهد در صورت مواجه شدن با لینک شکسته , از طریق کلیدی که در بالای مطلب برای اینکار گذاشتم به من گزارش بدهد و من مطلب را بروزرسانی کنم , این راهکار بهتر است تا اینکه من مرتب لینک ها را بررسی و بروز رسانی کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۱/۲۹، ۱۲:۲۲:۴۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۱/۲۹، ۱۹:۳۷:۵۵ عصر) ، shila30 (۱۳۹۵/۱/۳۰، ۱۲:۳۹:۳۵ عصر)
جواب تمرین های درس نهم فارسی دهم + معنی شعر و آموزش مجاز

[font=Tahoma, "Lucida Grande", "Trebuchet MS", Helvetica, Arial, sans-serif]
سلام عرض میکنم به کاربران وب درس ! در این مطلب تصمیم گرفتیم بریم سراغ درس ادبیات فارسی ! جواب تمرین های درس نهم فارسی دهم رو براتون قرار دادیم ، درس نهم فارسی دهم با عنوان غرش شیران آمده که یه شعر با آرایه ها و معنی های خیلی مهم هست ! البته ان شالله که معنی کردن درس...

ادامه...
[/font]

جزوه فصل سوم فیزیک دهم ( رشته تجربی و ریاضی )
سلام عرض میکنم به کاربران وب درس ! پیشنهاد میکنم این توضیحاتو خوب بخونین ! اگه دنبال یه جزوه خوب و کاربردی که از ریز به ریز متن کتاب برای جزوه فصل سوم فیزیک دهم نکته در آورده و به همراه نمونه سوال مبحث به مبحث و جزوه فصل سوم فیزیک دهم هست می گردید درست اومدید ! وب...

ادامه...
[/font]

گام به گام آزمایشگاه علوم دهم
سلام عرض میکنم به کاربران وب درس ، مارو ببخشین خیلی توضیح میدیم در این مطلب برای شما گام به گام آزمایشگاه علوم دهم رو قرار دادیم ، این گام به گام خیلی خفنه ! میشه گفت یکی از بهترین گام به گام های سایت وب درس هست ، چرا ؟ بی دلیل نمیگیم !گام به گام آزمایشگاه علوم دهم...

ادامه...
[/font]

پاورپوینت فصل 4 زیست شناسی دهم
سلام عرض میکنم به کاربران وب درس ، مخصوصا رشته تجربیا ! اونایی که عشق زیست هستن ! مارو از نظرات خودتون بی نصیب نزارین . در مطلب پیش پاورپوینت فصل سوم زیست شناسی دهم رو قرار داده بودیم در این مطلب پاورپوینت فصل 4 زیست شناسی دهم رو قرار دادیم که توسط تیم وب درس به صورت حرفه ای...

ادامه...[تصویر:  6y34763456.PNG-1-285x180.png]
[/font]

پاورپوینت فصل سوم زیست شناسی دهم
سلام به کاربران وب درس ! مخصوصا رشته تجربیا و علاقه مندای درس زیست ! نپرسین چرا این همه توضیحات ! لازمه ! پاورپوینت فصل سوم زیست شناسی دهم رو برای شما قرار دادیم ، همین اول بگیم خیلی کامل و مفصل طراحی شده ! فونت ها و تصاویر بیولوژیکی استفاده شده واقعا عالی هستن ! همچنین قالب پاورپوینتی به...

ادامه...[تصویر:  %D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%DB%...85x180.gif]
[/font]

پاورپوینت درس سوم زبان دهم | The Value of Knowledge
سلام ، این مطلب هم از مجموعه مطالب پاورپوینت زبان دهم هست ! نپرسین چرا ولی باید خیلی دربارش توضیح بدیم ! در مطلب قبلی پاورپوینت درس دوم زبان دهم رو برای شما قرار داده بودیم ، در این مطلب پاورپوینت درس سوم زبان دهم رو گزاشتیم ، عنوان این درس The Value Of knowledge هست به معنی ” جایگاه...

ادامه...[تصویر:  %D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%DB%...85x180.jpg]
[/font]

پاورپوینت درس 2 زبان دهم | Wonders
سلام عرض میکنم به کاربران وب درس ! نپرسین چرا انقدر راجع به محصولات توضیح میدین ! هم خوبه ! هم بده ! ولی ما مجبوریم توضیح بدیم . در مطلب قبلی برای شما پاورپوینت درس 1 زبان دهم رو قرار داده بودیم ، در این مطلب پاورپوینت درس 2 زبان دهم رو برای شما قرار دادیم . پاورپوینت درس 2...

ادامه...[تصویر:  %D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%DB%...85x180.jpg]
[/font]

پاورپوینت درس 1 زبان دهم | Saving Nature
سلام عرض میکنیم به کاربران وب درس ، اولش بگیم ! ما به یه سری از دلایل مجبوریم خیلی در مورد محصولاتمون توضیح بدیم ! در این مطلب برای شما پاورپوینت درس 1 زبان دهم رو قرار دادیم . یکی از ویژگی های مهم و بارز پاورپوینت های اموزشی علاوه بر اینکه باید از لحاظ آموزشی کامل باشند طراحی و دیزاین...

ادامه...[تصویر:  %DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D...85x180.gif]
[/font]

حل تمرین های فصل سوم فیزیک دهم | تجربی و ریاضی
وقتش رسیده فصل سوم رو شروع کنید ! در این مطلب حل تمرین های فصل سوم فیزیک دهم رو برای کاربران وب درس قرار دادیم . حل تمرین های فصل سوم فیزیک دهم یا همون گام به گام فصل سوم فیزیک دهم این درس رو زیر و رو کرده و پاسخ هر چی تمرین و فعالیت از اول فصل گرفته...

ادامه...[تصویر:  U45ntitled-1-285x180.gif]
[/font]

حل تمرین های فصل دوم فیزیک دهم | رشته ریاضی و تجربی
خب حل تمرین های فصل اول فیزیک دهم رو که گزاشتیم ! امروز میخوایم یکی دیگه از بهترین محصولات وب درس رو به شما معرفی کنیم ! حل تمرین های فصل دوم فیزیک دهم یا همون گام به گام فصل دوم فیزیک دهم خودمون ! فصل دوم فیزیک دهم با عنوان کار و انرژی جنبشی ارائه شده و شامل مباحث...

ادامه...
[/font]
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۱۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۵۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگینی برای حذف لینک های شکسته shila30 0 912 ۱۳۹۴/۹/۲۶، ۲۳:۳۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: shila30

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان