هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ویرایش متن
Thumbs Up 
با سلام
من یک مشکل خوردم در مورد ویرایش متن.وقتی که میخوای یک پست رو ویرایش کنی,اصولا دو گزینه میاد.یکی full edit یکی دیگم هست.
حالا سایت من کلا میره روی ویرایش و صفحه جدید میاره که ویرایش کنم.
آدرس :
http://iedb.ir/acc
ممنون میشم بگید مشکل از چیه.تنظیماتی داره توی سایت یا نه؟
هرچی گشتم کامل پیدا نکردم.واسه همین پست زدم.ممنون میشم فوری کمک کنید.منتظرم.
نسخه ۱.۶ پشتیبانی نمیشه. به ۱.۸ بیاید از امکانات خوبش لذت ببرید. نگران قالب هم نباشید اگر قالب های این نسخه رو دوست نداشتید قالب خودتون به خوبی هماهنگ میشه و دردسر نسبتا کمی برای هماهنگ کردن داره.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
یعنی الان نمیشه این دو گزینه بیاد؟
خوب قبلا که میومد.اما الان نمیاد
(۱۳۹۵/۱/۲۶، ۱۸:۱۹:۰۰ عصر)IeDb نوشته است: یعنی الان نمیشه این دو گزینه بیاد؟

از اسپم دادن پرهیز کنید..
(۱۳۹۵/۱/۲۶، ۱۷:۲۶:۵۷ عصر)firstboy000 نوشته است: نسخه ۱.۶ پشتیبانی نمیشه. به ۱.۸ بیاید از امکانات خوبش لذت ببرید.
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
(۱۳۹۵/۱/۲۷، ۱۹:۰۹:۳۸ عصر)MISTER نوشته است:

(۱۳۹۵/۱/۲۶، ۱۷:۲۶:۵۷ عصر)firstboy000 نوشته است: نسخه ۱.۶ پشتیبانی نمیشه. به ۱.۸ بیاید از امکانات خوبش لذت ببرید.

سلام درود
کجای متن اسپمه؟من سوال پرسیدم.گفتن که روی این 1.6 نمیشه.
من بهشون گفتم من کلا ورژن 1.6 داشتم و قبلا درست بود.مشکلی ندلشت
داداش من،من چندن ساله که از mybb استفاده میکنم.
شما از سال 94 ثبت نامی هستین من از سال 90 اولین یوزرم بود که بعد یک سال نیومدم و یادم شده بود چی بود
قوانین این سایت رو خوب بلدم.مدیران رو هم خوب میشناسم.البته مدیران اصلی و افراد قدیمی
چطور منکه چندساله از این پورتال استفاده میکردم و خود اینجا هم از همین ورژن 1.6 استفاده میکردن میشد
اما الان نمیشه؟من سوالم اینه
خوب اگه نمیدونید یا بلد نیستین،چرا اسم اسپم رو میارید؟جناب آقا Pars و Fireatboy لطفا بیاین این پست
دارم سوال میپرسم بجای پاسخ گویی به بیراهه میکشی.کسی وادار نکرده که بلد نیستین پست بیهوده بدین.
لطفا برید به اسپم های واقعی گیر بدین و به سوالاتی که بی جواب مونده جواب بدین.نمیخواد الکی گیر بدین.
موفق باشیو

متاسفانه ساختار ۱.۶ رو خیلی وقته یادم نیست. اما اگر ۱.۸ بیاید و تمامی موارد رو رعایت کنید قطعا این مشکل و خیلی مشکلات دیگه رو نخواهید داشت. اگر داشتید اون موقع میتونیم راهنمایی کنیم.(نسخه ۱.۶ دیگه ساپورت نمیشه چون با استفاده از سیستم قدیمی که خیلیا بهش عادت کردن جلوی پیشرفت گرفته میشه.)
مشکل قطعا از تغییرات آخریه که دادید، تنها راهنمایی که میتونم بکنم اینه که ببینید چیا بوده و عکس عمل کنید
به ۱.۸ بیاید، از پارسی ساز اینجا استفاده کنید و کپی رایت هاتون کامل باشه بعد پشتیبانی میشید.

(۱۳۹۵/۱/۲۸، ۱۷:۰۹:۴۲ عصر)IeDb نوشته است:
(۱۳۹۵/۱/۲۷، ۱۹:۰۹:۳۸ عصر)MISTER نوشته است:

سلام درود
کجای متن اسپمه؟من سوال پرسیدم.گفتن که روی این 1.6 نمیشه.
من بهشون گفتم من کلا ورژن 1.6 داشتم و قبلا درست بود.مشکلی ندلشت
داداش من،من چندن ساله که از mybb استفاده میکنم.
شما از سال 94 ثبت نامی هستین من از سال 90 اولین یوزرم بود که بعد یک سال نیومدم و یادم شده بود چی بود
قوانین این سایت رو خوب بلدم.مدیران رو هم خوب میشناسم.البته مدیران اصلی و افراد قدیمی
چطور منکه چندساله از این پورتال استفاده میکردم و خود اینجا هم از همین ورژن 1.6 استفاده میکردن میشد
اما الان نمیشه؟من سوالم اینه
خوب اگه نمیدونید یا بلد نیستین،چرا اسم اسپم رو میارید؟جناب آقا Pars و Fireatboy لطفا بیاین این پست
دارم سوال میپرسم بجای پاسخ گویی به بیراهه میکشی.کسی وادار نکرده که بلد نیستین پست بیهوده بدین.
لطفا برید به اسپم های واقعی گیر بدین و به سوالاتی که بی جواب مونده جواب بدین.نمیخواد الکی گیر بدین.
موفق باشیو

هرچند اسپم به معنای عمومی و پایش محسوب نمیشه ولی خارج از بحث اصلی بود که گفته شده دیگه ۱.۶ پشتیبانی نمیشه و شما باز هم سوالی مطرح کردید که مربوط به اون نسخه هست. به همین دلیل که از بحث اصلی خارج هست گفتن که اسپمه.

به دلیلی که بالا گفتم نمیتونم به خودم اجازه بدم که حتی سر سوزن جلوی پیشرفت سیستم مای بی بی رو بگیرم و به همین دلیل اگر هم ساختارش یادم بود باز هم کمکی نمیکردم.

پیشرفت... پیشرفت... پیشرفت...

تاپیک بسته شد×
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطMISTER (۱۳۹۵/۱/۲۸، ۲۱:۳۸:۴۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۵۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان