هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پروفایلِ من | سیستم حرفه ای پروفایل

سلام دوستان. اینجا مفتخریم تا اولین نسخه (نسخه بتا) از افزونه پروفایلِ من را رونمایی کنیم.

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: پروفایل من MyProfile
نسخه: 1.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: TheGarfield
[تصویر:  d.png] معرفی: 09-22-2014, 10:40 PM
آخرین بروزرسانی: 10-10-2014, 08:00 PM
[تصویر:  user.png] ترجمه: SAEED.M

هماهنگ با:
مای بی بی 1.8 (MyBB 1.8)
هشدای های من نسخه  2.0 (MyAlert 2.0)

[تصویر:  info.png] عملکرد:
این پلاگین دارای 3 بخش است. در زیر توضیحات این بخش ها را خواهیم داد.

1. یادداشت در پروفایل
سیستم پیشرفته یادداشت در پروفایل، در این سیستم که نسخه پیشرفته شده یادداشت در پروفایل (ساخته Aqualiz) هست، امکانات بیشتری برای شما در نظر گرفته شده. در زیر به این نکات خواهیم پرداخت:

• هماهنگ کامل با ویرایشکر SCEditor (ادیتور پیشفرض مای بی بی 1.8)
  • استفاده از سیستم آجاکس (فول آجاکس در ویرایش، گزارش، حذف، ارسال و ...)
  • امکان گزارش یادداشت ها (هماهنگ با سیستم مرگز گزارش مای بی بی 1.8)
  • امکان حذف تمامی یادداشت های یک کاربر
  • امکان دادن دسترسی به کاربران گروه ها برای حذف و یا ویرایش یادداشت و ... .
  • امکان قرار دادن حداقل و حداکثر حرف در هر  یادداشت.
  • امکان قرار دادن مدت زمان برای ویرایش یادداشت. (به طور مثال کاربر پس از گذشت 5 دقیقه از ارسال یادداشت دیگر نمیتواند یادداشت را ویرایش کند)
  • امکان قرار دادن یادداشت خصوصی و عمومی! (مدیران میتوانند یادداشت های خصوصی را ببینند)
  • امکان نمایش آمار یادداشت ها (یادداشت دریافتی و ارسالی)
  • امکان قرار دادن تایید توسط کاربر (یعنی یادداشت قبل از تایید توسط کاربر نمایش داده نخواهد شد.)
  • امکان: چه کسی میتواند در پروفایل من یادداشت ارسال کند؟
  • و بسیاری دیگر از امکانات که در دست توسعه هستند.

2. لیست دوستان
افزودن لیستی از دوستان در پروفایل کاربر. به همراه امکان قرار دادن طول و عرض آواتار.

3. آخرین بازدیدکنندگان پروفایل
افزودن باکس آخرین بازدیدکنندگان پروفایل همراه با تنظیمی برای مشخص کردن نمایش تعداد آخرین بازدیدکنندگان.

این افزونه در زمان نصب دارای یک لینک مانند تصویر زیر:

اما در تنظیمات دارای 3 تنظیم میباشد تا اگر از هر یک از بخش های پلاگین خوشتان نیامد ان را غیر فعال و از سایر امکانات افزونه استفاده کنید. مانند تصویر:

[تصویر:  photos.png] نمونه:
نمونه از تمامی بخش های این افزونه پیوسته شده است.

[تصویر:  name.png] دانلود:
نسخه 1.1: 

.zip   MyProfile - V1 [MyBBIran.com].zip (اندازه: 218.4 KB / تعداد دفعات دریافت: 294)
نسخه 0.5 :

.zip   MyProfile - V0.5 [MyBBIran.com].zip (اندازه: 44.38 KB / تعداد دفعات دریافت: 481)

نسخه 0.3 :

.zip   MyProfile_v03[MyBBIran.com].zip (اندازه: 345.97 KB / تعداد دفعات دریافت: 84)

تغییرات:
نسخه 0.5 :
در نسخه 0.5 رفع اشکالات و افزودن امکانات مشاهده خواهد شد.

امکانات اضافه شده:
- ادغام با سیستم اطلاع رسانی مای بی بی
- صفحه بندی لیست دوستان

مشکلات حل شده:
- حداقل یادداشت در هر صفحه به 2 کاهش یافت (قبلا 5 بود)
- نمایش صفحه خالی زمانی که جاوااسکریپت خاموش و آجاکس روشن باشد.
- لینک نویسنده یادداشت اشتباهاً تنها صفحه را رفرش میکرد که اشتباه بود.
- کاما در فایل زبان
- لود فایل غیر ضروری post.js در صفحه پروفایل

[تصویر:  wrench.png] نصب:
فایل را دانلود کنید. سپس فایل را باز کرده و فایل های پوشه Upload را در روت انجمن خود آپلود کنید. سپس از کنترل پنل مدیر کل پلاگین را فعال کنید و در پیکربندی تنظیمات پلاگین را انجام دهید.

بروزرسانی:
افزونه را غیرفعال کنید، فایل ها را آپلود کنید و سپس افزونه را فعال کنید.

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=198

درصورتی که هرگونه پیشنهادی برای بهبود عملکرد این افزونه دارید، در همین موضوع اعلام کنید تا در صورت امکان اضافه شود.

در صورتی که هرگونه مشکلی در عملکرد این پلاگین و یا ترجمه آن دیدید، لطفا در همین موضوع اعلام کنید تا بررسی و تصحیح شود.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۳۰، ۱۵:۰۳:۱۶ عصر) ، mersadnouri (۱۳۹۳/۶/۳۱، ۰۰:۵۸:۲۴ صبح) ، wle1036 (۱۳۹۳/۶/۳۱، ۰۱:۵۲:۵۴ صبح) ، mellat (۱۳۹۳/۶/۳۱، ۰۸:۴۷:۲۳ صبح) ، Pars (۱۳۹۳/۶/۳۱، ۰۹:۰۲:۲۲ صبح) ، emir.yanliz (۱۳۹۳/۶/۳۱، ۱۲:۵۰:۴۹ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۳/۶/۳۱، ۱۳:۲۹:۱۷ عصر) ، Shahin X2 (۱۳۹۳/۷/۱، ۱۵:۱۱:۲۲ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۳/۷/۴، ۰۱:۲۷:۰۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۳/۷/۴، ۱۱:۰۷:۳۴ صبح) ، reza.t.gh (۱۳۹۳/۷/۸، ۲۱:۲۷:۲۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۱۰، ۰۸:۳۸:۳۳ صبح) ، arsham (۱۳۹۳/۷/۲۲، ۱۸:۵۶:۱۶ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۱۶:۲۹:۱۵ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۷/۲۳، ۲۳:۵۸:۰۷ عصر) ، pershianweb (۱۳۹۳/۷/۲۵، ۰۳:۱۳:۲۳ صبح) ، ballance (۱۳۹۳/۸/۱۳، ۱۸:۳۲:۰۶ عصر) ، saeed_same (۱۳۹۳/۸/۲۹، ۱۶:۲۶:۳۷ عصر) ، saeed_same (۱۳۹۳/۸/۲۹، ۱۶:۲۶:۳۷ عصر) ، irancook (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۲۰:۲۴:۵۱ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۱/۳، ۱۵:۲۵:۲۰ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۴/۱/۲۸، ۲۱:۰۷:۰۲ عصر) ، behnam22 (۱۳۹۴/۳/۱۹، ۱۳:۲۳:۱۷ عصر) ، mohsensisi (۱۳۹۴/۵/۱۹، ۱۹:۱۳:۳۸ عصر) ، ms83 (۱۳۹۴/۱۰/۲۴، ۲۲:۵۳:۲۶ عصر) ، ابوذر مرادی (۱۳۹۵/۴/۲۵، ۰۲:۲۴:۳۶ صبح)
دوستان عزیز، همانططور که قبلا هم گفته شد نسخه 0.5 چند روزیست که منتشر شده و ما هم منتظر مشکلات احتمالی بودیم که خوشبختانه تاکنون هیچ مشکلی مشاهده نشده. بدین ترتیب ما هم منتشر میکنیم.

هم اکنون میتوانید این نسخه را از صفحه اول دانلود کنید.

نسخه 0.5 :
در نسخه 0.5 رفع اشکالات و افزودن امکانات مشاهده خواهد شد.

امکانات اضافه شده:
- ادغام با سیستم اطلاع رسانی مای بی بی
- صفحه بندی لیست دوستان

مشکلات حل شده:
- حداقل یادداشت در هر صفحه به 2 کاهش یافت (قبلا 5 بود)
- نمایش صفحه خالی زمانی که جاوااسکریپت خاموش و آجاکس روشن باشد.
- لینک نویسنده یادداشت اشتباهاً تنها صفحه را رفرش میکرد که اشتباه بود.
- کاما در فایل زبان
- لود فایل غیر ضروری post.js در صفحه پروفایل

همانطور که در چند ارسال قبل پیشنهاد لیست کامل دوستان شده بود، در این نسخه صفحه بندی برای لیست دوستان اضافه شد تا تمامی دوستان در لیست قابل مشاهده باشند.

بزودی نسخه 0.1 Gold با امکانات فوق العاده منتشر خواهد شد. Blush

پاسخ
 سپاس شده توسطarsham (۱۳۹۳/۷/۲۲، ۱۸:۴۵:۰۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۲، ۱۹:۰۷:۲۶ عصر) ، pershianweb (۱۳۹۳/۷/۲۷، ۱۵:۵۸:۱۸ عصر)
 جعبه پیام هست..تنظیمات هم هست...ولی خود یادداشت رو نشون نمیده..چندباررفرش هم کردم برای کاربرای دیگه هم پیام گذاشتم ولی باز نشون نمیده
این دامنه رو میفروشم هرکی خواست پیام بده یا تویاهوConfusedtone.gol2014...{دوستان حرف اول sهست که به شکلک تبدیل میشه}

http://forum.pershianweb.com

مجله اینترنتی پرشین وب

پاسخ
تست کردم، به نظر شما درست نصب نکردید ، چون یادداشت ها به کلی آجاکس هستند، فکر کنم شما پوشه جاوااسکریپت رو درست آپلود نکرده باشید یا پلاگین رو درست نصب نکردید یا آجاکس رو غیرفعال کردید که اگه اینکارو کردید فعالش کنید ببینید درست میشه؟ چون نه تنها اینکه صفحه نباید رفرش شه ، بلکه کلا فقط جعبه رو نشون میده و آخرین یاداشت ها رو هم نشون نمیده! شما فایل جاوااسکریپت رو به درستی آپلود کردید؟
اگر آره ، مشکل شما رو به نویسنده پلاگین میگم ببینم جوابش چیه.

پاسخ
 سپاس شده توسطpershianweb (۱۳۹۳/۷/۲۸، ۰۲:۱۷:۱۰ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۷/۲۸، ۱۱:۴۴:۵۶ صبح)
درود...یه مشکل دارم اونم اینه که شکلکهای جدیدی اضافه کردم منتها تو یاداشتها به صورت نامرتب واردشده یعنی دسته بندی نیست چیکارباید کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
این دامنه رو میفروشم هرکی خواست پیام بده یا تویاهوConfusedtone.gol2014...{دوستان حرف اول sهست که به شکلک تبدیل میشه}

http://forum.pershianweb.com

مجله اینترنتی پرشین وب

پاسخ
(۱۳۹۳/۸/۲۹، ۱۵:۱۶:۱۶ عصر)pershianweb نوشته است: درود...یه مشکل دارم اونم اینه که شکلکهای جدیدی اضافه کردم منتها تو یاداشتها به صورت نامرتب واردشده یعنی دسته بندی نیست چیکارباید کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام.
نکته اول اینکه من در انجمن شما موقع گذاشتن یادداشت ادیتور ندارم! یعنی ادیتور برای یادداشت نمایش داده نمیشه! Huh  اینم عکس:
http://8pic.ir/images/sr7qff2gzakoij0y2ixj.jpg

نکته دوم اینکه این پلاگین اصلا هیچ امکانی برای شکلک ها نداره، فکر کنم شما همون شکلکی که توی ادیتور میاد رو میگین، اونم ربطی به این پلاگین نداره و به خودِ ادیتور ربط داره Wink

پاسخ
نسخه جدیدش اومده
نسخه جدید رو فارسی نمیکنید؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۴/۱۲/۲۲، ۱۶:۲۱:۲۲ عصر)
(۱۳۹۴/۱۲/۲۱، ۰۱:۰۰:۱۸ صبح)ashpazkhanoom نوشته است: نسخه جدیدش اومده
نسخه جدید رو پارسی نمیکنید؟؟؟

درود

نسخه جدید در پست اول افزوده شد.

نکته: این نسخه (نسخه جدید) در لوکال هاست تست و مشکلی مشاهده نشد. همچنین 2 قابلیت جدید در تنظیمات این پلاگین افزوده و مشکلات گزارش شده برطرف شده است. 

نکته: بنده این پلاگین را با استفاده از ترجمه دوست گرامی SAEED.M قرار داده ام و ترجمه متعلق به ایشون میباشد. همچنین باید منتظر بمانید تا ایجاد کننده تایپیک (SAEED.M) حضور پیدا کنند و قسمت های اضافه شده را هم نیز ترجمه کنند.
 اما فایل های پلاگین بررسی شدند و برای دانلود در پست اول افزوده شد.

نکته پایانی: ارسال های زاید موضوع حذف و تایپیک بروز رسانی شد.
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۱۲/۲۲، ۱۶:۲۵:۳۵ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۴/۱۲/۲۲، ۱۸:۰۰:۴۷ عصر)
سلام
ممنون که نسخه جدید رو قرار دادید
من هم از این پلاگین استفاده میکنم هم از هشدارهای من.
اطلاع رسانی برای دریافت یادداشت جدید رو با نوار زرد رنگ گذاشتم اما بعد از دریافت یادداشت هیچ نواری نشون داده نمیشه. وقتی هم که اطلاع رسانی رو با هشدارهای من میذارم کلا نمیشه یادداشت ارسال کرد.
ممنون میشم راه حلی بدید
پاسخ
(۱۳۹۴/۱۲/۲۲، ۲۰:۰۶:۱۳ عصر)ashpazkhanoom نوشته است: سلام
ممنون که نسخه جدید رو قرار دادید
من هم از این پلاگین استفاده میکنم هم از هشدارهای من.
اطلاع رسانی برای دریافت یادداشت جدید رو با نوار زرد رنگ گذاشتم اما بعد از دریافت یادداشت هیچ نواری نشون داده نمیشه. وقتی هم که اطلاع رسانی رو با هشدارهای من میذارم کلا نمیشه یادداشت ارسال کرد.
ممنون میشم راه حلی بدید

در قالب دیگری (ترجیحاً پیشفرض) تست کنید ببینید مشکل پا برجاست یا خیر؟
افزونه در لوکال تست شده است و موردی که شما فرمودید مشاهده نشد.
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان