هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از سایت های آپلود در پیوست فایل
سلام برای دوستان توضیحاتی کاملی رو میدم شاید بدرده شما خورد

ببینید فرض کنیم شما یک فایل یک گیگی در آپلودسنتزی مثل آپلود بوی آپلود کردید و میخواید وی آی پی باشه خدمتتون عرض کنم برای مای بی بی در حال حاضر بهترین راه این هست http://community.mybbiran.com/thread-9814.html که این هم راه صددرصدی نیستش چرا چون اینکه اگر شما اون فایل آپلودی آپلود بوی رو فقط دسترسیش رو برای وی آی پی بذارید باز هم کاربر وی آی پی شما میتونه اون فایل رو کپی کنه و به صورت رایگان در اینترنت منتشرش کنه پس میشه گفت این راه هم زیاد جالب نیست کاره دیگه ای که میتونید بکنید از استفاده از پلاگین بانک جناب زنگنه هستش که شما میتونید هر پست خودتون رو بفروشید پلاگین جامع و کاربردی هست ولی باز هم کسی که خریداری کرده اگر اون فایل آپلود بوی رو قرار داده باشید برای فروش میتونه به صورت رایگان منتشرش کنه
......................................

حالا کاری که من در ویکی کره میکنم 
بنده سرور اختصاصی دارم و فایل ها رو با لینک مستقیم قرار میدم به صورت رایگان حالا فرض کنیم شما جای من قرار دارید و میخواید وی آی پی داشته باشید کافیه اسکریپت وی آی پی رو بخرید اکیدا تاکید میکنم بخرید اسکریپت های رایگان باگ های زیادی دارند بعد متصلش کنید به سرورتون بعد یک سیستم وی آی پی ایجاد کنید به هیچ وجه دیگه کسی نمیتونه فایل های شما رو به صورت رایگان منتشر کنه 
به نظر من اگر میخواید واقعا کسب در آمد کنید این بهترین راه هست
با من در تماس باشید برای توضیحات بیشتر اگر سرور اختصاصی و هاست دانلود خواستید در خدمتیم

البته این رو بگم آپلود بوی شاید در آینده ی نزدیک این امکانی که شما میخواید رو ایجاد کنه چون کاربران خیلی درخواست دادند به ساب دامین اونا منتقل بشه
[تصویر:  do.php?img=6622]
پاسخ
ممنون از توضیحاتتون. منظور من اپلود فایل های عکس که در انحمن توسط کاربر اپلود میشه بود.
تمیخواستم حجم هاستم رو بگیره.
الویتم اینه یه هاست مجانی باشه، ایا میشه اینکار رو کرد؟
اگر نه تو یه هاست دانلود دارم خودم. چطوری میتونم یه پوشه در هاست رو دسترسیش رو به انجمنم بدم تا اپلود عکس یا فایل ها روی اون انجام بشه.
درواقع میخوام یه آپلود سنتر در انحمن داشته باشم. اگه بشه از هاست مجانی استفاده کنم. نشد از هاست دانلودم.
پاسخ
(۱۳۹۴/۳/۲۹، ۱۵:۳۸:۱۶ عصر)mohammad.983 نوشته است: ممنون از توضیحاتتون. منظور من اپلود فایل های عکس که در انحمن توسط کاربر اپلود میشه بود.
تمیخواستم حجم هاستم رو بگیره.
الویتم اینه یه هاست مجانی باشه، ایا میشه اینکار رو کرد؟
اگر نه تو یه هاست دانلود دارم خودم. چطوری میتونم یه پوشه در هاست رو دسترسیش رو به انجمنم بدم تا اپلود عکس یا فایل ها روی اون انجام بشه.
درواقع میخوام یه آپلود سنتر در انحمن داشته باشم. اگه بشه از هاست مجانی استفاده کنم. نشد از هاست دانلودم.

سلام من اون توضیحات در جواب پست اول گفتم
در جواب شما هم بگم خب آپلودسنتز کلیفا رو نصب کنید نمونه http://up.wikikorean.com 
نصب اسکریپتش هم آسون موفق باشید Smile
پاسخ
این کلیفا قابل اطمینان هست؟ چون شنیدم به هر اسکریپی نمیشه اطمینان کرد.
هاست دانلود رایگان چی پیشنهاد میدید
چون روی هاست دانلودم که نمیتونم این اسکریپت رو نصب کنم. دیتا بیس نداره
پاسخ
(۱۳۹۴/۳/۲۹، ۱۷:۲۳:۱۳ عصر)mohammad.983 نوشته است: این کلیفا قابل اطمینان هست؟ چون شنیدم به هر اسکریپی نمیشه اطمینان کرد.
هاست دانلود رایگان چی پیشنهاد میدید
چون روی هاست دانلودم که نمیتونم این اسکریپت رو نصب کنم. دیتا بیس نداره

هاست رایگان به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه
انجمن پشتیبانی کلیفا http://kleefa.ir/forums 
من که باهاش مشکلی نداشتم امنیت هیچ اسکریپتی رو نمیشه تضمین کرد Big Grin
پاسخ
برای آپلود عکس میتونین از پلاگین زیر
http://community.mybbiran.com/thread-17431.html

و یا آموزش زیر استفاده کنید که من پلاگین رو پیشنهاد میکنم چون عکسهای آپلود شده رو کاملا میتونین مدیریت کنید

http://community.mybbiran.com/thread-18078.html
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۳/۳۰، ۱۰:۲۱:۴۶ صبح)
درود دوست عزیز.چیزی که جالب اومد برام اینه که شما گفتی: 
نقل‌قول: متصلش کنید به سرورتون بعد یک سیستم وی آی پی ایجاد کنید به هیچ وجه دیگه کسی نمیتونه فایل های شما رو به صورت رایگان منتشر کنه 

هرچند متنتون واضح نبود اما خب بالاترش هم گفتی:
نقل‌قول: کسی که خریداری کرده میتونه به صورت رایگان منتشرش کنه

این مسلمه چون کپی وجود داره و اسکریپت ها هم مسئولین قضایی کشور نیستن که برخورد کنن. چطوریه که به عنوان راه حل این میگید:
نقل‌قول: میخواید وی آی پی داشته باشید کافیه اسکریپت وی آی پی رو بخرید
نقل‌قول:  متصلش کنید به سرورتون بعد یک سیستم وی آی پی ایجاد کنید به هیچ وجه دیگه کسی نمیتونه فایل های شما رو به صورت رایگان منتشر کنه 

باز هم من بعد از دانلود اونو به صورت رایگان منتشر میکنم. نمیتونم؟

در پاسخ به شما: 
نقل‌قول: هاست دانلود رایگان چی پیشنهاد میدید

هاست دانلود رایگان جایی ندیدم باشه چون ارزش داره.
نقل‌قول: چون روی هاست دانلودم که نمیتونم این اسکریپت رو نصب کنم. دیتا بیس نداره
بهتره از اسکریپت هایی استفاده کنید که از طریق اف تی پی به سرور دیگتون متصل بشه، چیزی مثل اکسترا فایل یا فایل هاستینگ همچین چیزی، افزونه اتصال اف تی پی هم برای کلیجا مثل اینکه منتشر شده اما اگر تاپیکشو بخونید متوجه میشید که مشکلاتی داره.

لینک فایل هاستینگ: http://www.20script.ir/%D8%A7%D8%B3%DA%A...e-hosting/
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
firstboy000 

خب این دیگه بستگی داره ایشون چی میخواد برای فروش بذاره اگر مثلا نرم افزار بخواد بفروشه خب هر نرم افزاری موجود هستش کسی نمیاد بخره
توضیحات من درباره فایل های حجیم بود مثلا 200 مگابایت شما مثلا فایل 200 مگ رو وقتی خریدید دوباره آپلود می کنید در اینرتنت منتشر می کنید؟ Smile
مثلا ایشون بخواد اسکریپت بذاره برای فروش مطمئننا نمیاد اسکریپت رایگان رو برای فروش بذاره پولی هم حتما لایسنس داره  

نقل‌قول:
این مسلمه چون کپی وجود داره و اسکریپت ها هم مسئولین قضایی کشور نیستن که برخورد کنن. چطوریه که به عنوان راه حل این میگید
شما اگر چیزی رو ثبت کرده باشید به اسم خودتون هر جای این کشور برید میتونید از کسی که کپی رایت رو رعایت نکرده شکایت کنید 
وقتی ما دنبال ثبت این اسکریپت ها به اسم خودمون نمی ریم انتظار داریم مسئولین قضایی کشور برخورد کنن؟
همونطور که خیلی از پرونده های بزرگ در آمریکا دقیقا همین هست اپل میگه من اینو درست کردم و طبق ایکس ثبت کردم حالا سونی اومده از من کپی کرده و برای همین چیز ها چندین میلیارد دلار به جیب میزنن
مملکت ما قوانینش کامل هست اما ما هستیم که اطلاعات کافی نداریم و نمیتونیم از این قوانین بهره ببریم  Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۳/۳۰، ۱۸:۳۵:۵۱ عصر)
««««خاطر نشان کسب درآمد»»»»، با هیچ یه شبه نمیشه کسب درآمد کرد که بخوایم از وی آی پی دزدی کسب درآمد کنیم،
گام ها:
1- اگر که بخوایم کسب درآمد کنیم حداقل ماهیانه برای استارت کار نهایت 50 تومن میدیم یه سرور(لینوکسی هم نه ویندوزی که هرکسی میتونه باهاش کارهای حداقلی کنه)(سرمایه اولیه ماست هرچند یه مدت باید از جیبت بدی اما باید گفت که هرکاری باید اولش یه مدت از جیبت بدی)
2- بعد با استفاده از اون سرور فایل رو روی سرور منتقل میکنیم(زحمت آپلود کردن دیگه نداریم) چیزای وی آی پی هم چیز الکی نیست چیز با ارزشی باید باشه مثل پلاگین بانک جناب زنگنه(که اگر فروش نمیگذاشت از حالت وی آی پی برای فروشش استفاده میکرد)

پس ما الان یه سرور داریم، یه دسترسی وی آی پی به چیزای با ارزش، و به راحتی فایل ها رو روی سرورمون قرار میدیم.
و حالا در گام سوم:
3- شروع به فروش میکنیم

باید اطلاع هم داشته باشید که سرعت انتقال فایل از سرور به سرور معمولا روی سرور های معمولی حداقل 200 میگ بر ثانیه باید باشه. حالا حجم فایل ما میخواد چند گیگ باشه؟ 10 گیگ؟

ما پنجاه تومن هزینه ماهیانه میکنیم، اما وقتی که کارمون ابتدای گرفتنشه یعنی حداقل 10 نفر عضو وی آی پی میتونیم ازش چیزی حدود ماهیانه 100 تومن درآمد داشته باشیم. به این میگن کسب درآمد از راه کپی(یا همون دزدی) اگر هم کارمون رو به شدت ادامه بدیم و ابتکار عمل داشته باشیم این رقم بسیار بسیار بالا میره.

یک معادله ساده بود، همین. فقط امیدوارم دوستان اینکارو نکنن Big Grin Wink
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۲۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان