هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در پلاگین عضویت ویژه
سلام
دوستان من وقتی میخام به درگاه بانک ملت وصل شم صفحه سفید میشه. فایل error_log رو چک کردم این پیغام رو داده:
[17-Jun-2015 03:12:26 Asia/Tehran] PHP Warning: Unterminated comment starting line 6293 in /home/bigdata1/public_html/forum/lib/nusoap.php on line 6293
[17-Jun-2015 03:12:26 Asia/Tehran] PHP Parse error: syntax error, unexpected end of file, expecting function (T_FUNCTION) in /home/bigdata1/public_html/forum/lib/nusoap.php on line 6298
soap هم فعاله!
ممنون میشم راهنمایی کنین.
پاسخ
(۱۳۹۴/۳/۲۷، ۱۱:۰۶:۴۰ صبح)ahp89 نوشته است: سلام
دوستان من وقتی میخام به درگاه بانک ملت وصل شم صفحه سفید میشه. فایل error_log رو چک کردم این پیغام رو داده:
[17-Jun-2015 03:12:26 Asia/Tehran] PHP Warning:  Unterminated comment starting line 6293 in /home/bigdata1/public_html/forum/lib/nusoap.php on line 6293
[17-Jun-2015 03:12:26 Asia/Tehran] PHP Parse error:  syntax error, unexpected end of file, expecting function (T_FUNCTION) in /home/bigdata1/public_html/forum/lib/nusoap.php on line 6298
soap هم فعاله!

درود 

قانون شماره 7:

http://community.mybbiran.com/thread-44-...html#pid57

رعایت کپی رایت MyBB و پارسی ساز و رعایت کپی رایت قالب ها و پلاگین ها سازنده ها برای دریافت پشتیبانی در سایت های پشتیبانی الزامی است. و برای کسانی که کپی رایت را تغییر داده و یا حذف کرده اند پشتیبانی انجام نخواهد شد.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۳/۲۷، ۱۳:۰۲:۰۹ عصر) ، ahp89 (۱۳۹۴/۳/۲۷، ۱۳:۳۵:۳۷ عصر)
دوست عزیز شما داری پلاگینی که پول گرفتی رو پشتیبانی می کنی نه انجمن رو !!!!!!!!!!!!!!!

(۱۳۹۴/۳/۲۷، ۱۱:۱۸:۲۸ صبح)motorola30 نوشته است:
(۱۳۹۴/۳/۲۷، ۱۱:۰۶:۴۰ صبح)ahp89 نوشته است: سلام
[17-Jun-2015 03:12:26 Asia/Tehran] PHP Warning:  Unterminated comment starting line 6293 in /home/bigdata1/public_html/forum/lib/nusoap.php on line 6293
[17-Jun-2015 03:12:26 Asia/Tehran] PHP Parse error:  syntax error, unexpected end of file, expecting function (T_FUNCTION) in /home/bigdata1/public_html/forum/lib/nusoap.php on line 6298
soap هم فعاله!

درود 

قانون شماره 7:

http://community.mybbiran.com/thread-44-...html#pid57

رعایت کپی رایت MyBB و پارسی ساز و رعایت کپی رایت قالب ها و پلاگین ها سازنده ها برای دریافت پشتیبانی در سایت های پشتیبانی الزامی است. و برای کسانی که کپی رایت را تغییر داده و یا حذف کرده اند پشتیبانی انجام نخواهد شد.
پاسخ
نقل‌قول: دوست عزیز شما داری پلاگینی که پول گرفتی رو پشتیبانی می کنی نه انجمن رو !!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز ایشون چه پولی از شما گرفته اند؟ 
اگر از پلاگین زیر استفاده میکنید 
http://community.mybbiran.com/thread-9814-page-31.html
با نویسنده پلاگین آقای زنگنه در ارتباط باشید .
در غیر اینصورت اگر از یک پلاگین غیر رایگان دیگر استفاده میکنید با نویسنده ی پلاگینی ک استفاده میکنید در ارتباط باشید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۳/۲۷، ۱۳:۰۲:۰۶ عصر) ، ahp89 (۱۳۹۴/۳/۲۷، ۱۳:۳۵:۲۶ عصر)
(۱۳۹۴/۳/۲۷، ۱۲:۵۹:۲۴ عصر)HOssE!N-B نوشته است:
نقل‌قول: دوست عزیز شما داری پلاگینی که پول گرفتی رو پشتیبانی می کنی نه انجمن رو !!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز ایشون چه پولی از شما گرفته اند؟ 
اگر از پلاگین زیر استفاده میکنید 
http://community.mybbiran.com/thread-9814-page-31.html
با نویسنده پلاگین آقای زنگنه در ارتباط باشید .
در غیر اینصورت اگر از یک پلاگین غیر رایگان دیگر استفاده میکنید با نویسنده ی پلاگینی ک استفاده میکنید در ارتباط باشید

دوستان عزیز ضمن عذر خواهی , کپی رایت درست شد , و این اطمینان رو میدم که دیگه تغییر نکنه.
لطفا بهم کمک کنید.
من هم با بانک ملت مشکل دارم هم زرین پال.
هر دو هم سفید شدن صفحه هستش.
و اون ارور بالا.
ورژن پی اچ پی هم 5.4 هستش
ممنون
پاسخ
دوستان دریغ نکنید.ممنوون
پاسخ
این داره از نو سواپ استفاده میکنه، شاید با نسخه نوسواپ مشکلی داره که تغییراتی توش داده شده، اما اکثر موارد درگاهی با php ورژن 5.3 کار میکنن و با بالاتر مشکلاتی دارن. اول نسخه رو به 5.3 تغییر بدید و تست کنید
اگر نشد فایل های پلاگین رو دوباره درست و دقیق آپلود کنید(شاید فایل ها آسیب دیده باشن)

اگر هم سرچ میکردید و تاپیکش رو میخوندید با چنین چیز هایی مواجه میشدید: http://community.mybbiran.com/thread-981...#pid134004
لطفا تاپیکش رو کامل بخونید، شاید مشکلاتی که دارید یا مشابهش رو گفته باشه.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطahp89 (۱۳۹۴/۳/۲۸، ۱۳:۲۳:۲۳ عصر)
(۱۳۹۴/۳/۲۸، ۱۲:۵۲:۴۴ عصر)firstboy000 نوشته است: این داره از نو سواپ استفاده میکنه، شاید با نسخه نوسواپ مشکلی داره که تغییراتی توش داده شده، اما اکثر موارد درگاهی با php ورژن 5.3 کار میکنن و با بالاتر مشکلاتی دارن. اول نسخه رو به 5.3 تغییر بدید و تست کنید
اگر نشد فایل های پلاگین رو دوباره درست و دقیق آپلود کنید(شاید فایل ها آسیب دیده باشن)

اگر هم سرچ میکردید و تاپیکش رو میخوندید با چنین چیز هایی مواجه میشدید: http://community.mybbiran.com/thread-981...#pid134004
لطفا تاپیکش رو کامل بخونید، شاید مشکلاتی که دارید یا مشابهش رو گفته باشه.

خیلی ممنون از پاسختون.
همه ی اون تاپیک رو خوندم. هیچکدوم مشکلشون شبیه من نبود. با این حال چند ساعت پیش به تیکت زدم که ورژن پی اچ پی رو تغییر بدن. گفتن باید سرورت عوض شه. که در خواست انتقالشو دادم. ببینم چی میشه.
نتیجه رو میگم.ممنون.
پاسخ
دوستان ورژن پی اچ پی رو هم 5.3 کردم درست نشد!!!!! Sad Huh
لطفا کمک کنید.دیگه نمی دونم باید چی کار کنم!
پاسخ
(۱۳۹۴/۳/۲۸، ۲۲:۳۸:۰۲ عصر)ahp89 نوشته است: دوستان ورژن پی اچ پی رو هم 5.3 کردم درست نشد!!!!! Sad  Huh
لطفا کمک کنید.دیگه نمی دونم باید چی کار کنم!

خب درست شد. فایلا رو دوباره آپلود کردم درست شد!! ولی ورژن پی اچ پی هم حتما باید 5.3 باشه.
ولی من یه نکته ای دیگه ای که دیدم که فک کنم ایراد پلاگین باشه اینه که کاربر با پرداختdisplaygroup ش عضو نمی شه و فقط usergroup ش عضو میشه.
این دو تا فیلد از فیلدای جدول user  هستن . مشکلی که برای خود من پیش اومد این بود که حواسم نبود و با admin یه تراکنش داشتم و ادمین رفتن تو گروه registered بعد که اومدم برشگردوونم میگفت این کاربر که تو همین گروه الان!!!
نمی دونم شایدم من اشتباه می کنم ولی رفتم از تو دیتابیس فیلدا رو تغییر دادم.

اگه کسی می دونه بگه مشکل کجاس . ممنون.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان