هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به کمک فوری!
1- اونور پرسیدید گفتم شات بذارید یا کامل توضیح بدید.
2- درموردش بحث شده مربوط به تنظیمات هستش بهش میگن flood time مربوط به تنظیمات> showthread هست اگر اشتباه نکنم.
3- میشه اسم گذاشت بسته به ادیتورتون هست که چطور متنشو تغییر بدید.
4- سوال های امنیتی رو از حالت جمع و تفریق و این چیزای ریاضی خارج کنید.اما باز هم میتونن با ترجمه جواب رو بدست بیارن پس بهتره بجای حذف کامل این حالات ریاضی خودتون دست بکار بشید و حذفشون کنید
5- معمولا بخاطر کپی از جاهای دیگه کد میاد کناراشون.قبل از پیست در ادیتور اول توی نت پد پیست کنید و از اونجا به ادیتور ببرید
6- شما وقتی انگلیسی میکنید سعی میکنه چپ چین بشه برای همین نمیتونه اینکارو انجام بده(ولی ندیدم بهم بریزه) و فقط زبان رو تغییر میده...پس شما بهتره بجای داشتن یه انجمن دو زبانه یه انجمن تک زبانه داشته باشید.و برای زبان دیگه میتونید انجمن دیگه ای رو بسازید توی ساب دامین که به دیتابیس متصل باشه.اما خب بازم به درد نمیخوره.چون متونی که مینویسید فارسیه قطعا.(راه برای همه چیز هست هرچند سخت اما شدنی هست.)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmehdi13 (۱۳۹۳/۲/۶، ۱۹:۲۷:۴۸ عصر)
درود بر شما
ادرس سایت در امضا الزامی هست . ادرس سایتتون را قرار بدید
1- متن خطایی که موقع نصب دارید چیه ؟
2- احتمالا پلاگینی نصب کردید که ارسالهای در یک فاصله زمانی مشخص در یک تاپیک را ادغام میکنه اگه اونو نصب کردید میتونید از تنظیماتش زمان بین دو ارسال برای ادغام را کم کنید یا پلاگین را غیر فعال کنید
3- سئوال را متوجه نشدم روی لینک اسم بزارید یعنی چی ؟
4- هم سئوال و هم جواب امنیتی را فارسی بزارید + کد کپچای مای بی بی برای ثبت نام را فعال کنید+ ایمیل فعالسازی را الزامی کنید از تنظیمات
5- موقع کپی پیسن این مشکل را دارید یا موقع تایپ و ارسال ؟ اگه موقع کپی پیست باشه میتونید بعد از کپی متن را در ادیتور انتخاب کرده و دکمه حذف استایل را بزنید . اگه پلاگین ادیتور نصب کردید میتونه اشکال از اون باشه توضیح یا شات بیشتر نیاز داره
6- قالب های پارسی راستچین شدند اگه از زبان های چپ به راست استفاده میکنید قالب اصلی نصب کنید نیازی به قالب پارسی ندارید

شرمنده ارسال پاسخ شما firstboy000 را ندیده بودم دوباره جواب دادم

در مورد دوم احتمالا حق با شماست البته من هنوز به تنظیمات مای بی بی خیلی اشنا نیستم و ندیدم این تنظیم را
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۲/۶، ۱۹:۲۵:۲۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۶، ۲۱:۴۳:۱۲ عصر)
نقل‌قول: سوال اول:آقا من چند وقتیه نمیتونم پلاگین نصب کنم.چراااااااااااااااا؟

شما از تک بی بی استفاده میکنید. تک بی بی اصلا هاست نداره که بشه پلاگین روش نصب کرد ... شما باید پلاگین ها رو از تک بی بی بخرید !!

پیشنهادم اینه از تک بی بی استفاده نکنید.

اگر پلاگین سوال امنیتی رو نصب کردید سعی کنید از سوالات سخت و کاملا فارسی استفاده کنید و اعداد هم توی سوال نباشه مثل :2+2 و جواب رو توی سوال نذارید. و یا جواب رو با جواب غلط با هم بذارید.

مثل : نمک شور است یا شیرین ؟ آتش گرم است یا سرد ؟ شمشیر مایع هست یا جامد ؟ گرگ حیوان است یا اشیاء ؟

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۲/۶، ۲۲:۱۷:۱۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۷، ۱۲:۳۹:۱۴ عصر)
سلام خدمت همه کاربران و مدیران انجمن

به یه مشکلی برخوردم که خیلی برام حیاتیه خواهش میکنم کمکم کنید.

جطور میتونم کلیه کاربرانی که یک فایل مشخص رو دانلود کردن رو پیدا کنم؟؟؟؟

خواهش میکنم کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(۱۳۹۳/۸/۲۷، ۲۱:۰۴:۳۳ عصر)hamidtaktaz نوشته است: سلام خدمت همه کاربران و مدیران انجمن

به یه مشکلی برخوردم که خیلی برام حیاتیه خواهش میکنم کمکم کنید.

جطور میتونم کلیه کاربرانی که یک فایل مشخص رو دانلود کردن رو پیدا کنم؟؟؟؟

خواهش میکنم کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟

سلام اگر برای فایل پیوستی می خواید میشه با نصب پلاگین سرچ کنید نگفتید برای 1.6 میخواید یا 1.8

این پلاگین افرادی که فایل پیوست رو دانلود کردن مشخص میکنه
پاسخ
برای ورژن 1.6 میخواهم . اگه لطف کنید پلاگین رو سپاسگذار خواهم بود.

دوست عزیز حالا برای مطالب قبل از نصب پلاگین هم نمایش خواهد داد؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
خواهش میکنم یکی کمکم کنه
پاسخ
(۱۳۹۳/۸/۲۷، ۲۱:۵۵:۰۵ عصر)hamidtaktaz نوشته است: برای ورژن 1.6 میخواهم . اگه لطف کنید پلاگین رو سپاسگذار خواهم بود.

دوست عزیز حالا برای مطالب قبل از نصب پلاگین هم نمایش خواهد داد؟؟؟؟؟؟؟؟

http://community.mybbiran.com/thread-232...#pid133501

از این پلاگین میتونید استفاده کنید اما دانلود های قبلی رو نشون نمیده به نظرم.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۸/۲۸، ۱۲:۱۶:۱۲ عصر)
آیا راه حلی وجود داره که من بتونم یه فایل مشخصی رو ازش گزارش بگیرم که چه کسانی دانلود کردن اون فایل مشخص رو؟؟؟؟؟

ممنون خواهم شد اگر لطف کنید و کمکم کنید.
پاسخ
(۱۳۹۳/۸/۲۸، ۱۲:۰۱:۳۴ عصر)hamidtaktaz نوشته است: آیا راه حلی وجود داره که من بتونم یه فایل مشخصی رو ازش گزارش بگیرم که چه کسانی دانلود کردن اون فایل مشخص رو؟؟؟؟؟

ممنون خواهم شد اگر لطف کنید و کمکم کنید.

درود

نه از این پلاگین نمیتونید گزارش بر اساس یک پیوست بگیرید

فقط نمایش کاربرانی که فایل پیوست را دانلود کرده اند در کنترل پنل مدیر کل

تنظیمات :
1- کاربر دانلود کرده
2- پیوست دانلود شده
3- تاریخ دانلود
4- تنظیمات » فقط حذف !

موفق باشید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان