هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب هاست مناسب
سلام
از دوستان کسی می تونه من رو در انتخاب یک هاست مناسب کمک کنه؟
سایت من یک سایت وردپرس هست که دارای یک انجمن مای بی بی روی ساب دامین و همچنین یک فروشگاه و یک کتابخنه روی ساب دامین هست. من یک هاست 1 گیگ از هاست های VIP سایت آبتین وب می خوام بخرم، به نظرتون مناسبه؟ کسی از هاست های VIP آبتین وب استفاده کرده؟ سرعتش چه طوره؟
پاسخ
بنده استفاده میکنم

بسیار عالیست

البته من فقط یک سایت بر روی هاستم دارم

ولی اگه شما بازدیداتو خیلی بالاست بهتره از سرویس پریوم همین شرکت استفاده کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطjamal94 (۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۵:۵۶:۳۵ عصر) ، jamal94 (۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۵:۵۶:۳۵ عصر)
خیلی از دوستان فقط اندازه فضا رو معیار قرار میدن در حالی که فضا آخرین معیاری هست که باید مد نظر قرار بدید

رم و cpu که اختصاصی در اختیارتون قرار میگیره خیلی مهم هست
نگاهی به سایتهای دوستانمون تو این سایت بندازید اکثرا با تاخیر زیادی مواجه هستن، مخصوصا موقعی که تعداد کاربرها زیاد میشه این مشکل جدی تر میشه

اکثر اطلاعات فروم مثل پستها و تالارها و ... در هربار درخواست کاربر از دیتابیس واکشی میشه، فرض کنید 100 کاربر آنلاین داشته باشید و هر کدوم 3-4 تاپیک همزمان باز میکنن و هرچند لحظه یکبار رفرش میکنن. فشاری که روی سایت هست رو حساب کنید

پس رم و cpu برای یک انجمن خیلی مهمه!
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد تی ام (۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۷:۰۱:۲۹ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۶/۲۵، ۱۰:۵۲:۰۵ صبح)
بازدید سایت من تقریبا 1000 نفر هستش روزانه! و مشخصات این هاست cpu هشت هسته ای و رم 32 گیگ هستش! به نظرتون مناسبه برای سایت من؟ مشخصاتشم در پست اول گفتم براتون.
ممنون میشم راهنمایی کنین
پاسخ
بله مناسبه البته به بهینه بودن سایتتون مربوط است
پاسخ
 سپاس شده توسطjamal94 (۱۳۹۳/۶/۲۶، ۱۶:۲۵:۰۵ عصر)
مساله اینجاست که روی این سرور 8 هسته ای با 32 گیگ رم چند سایت و چه نوع سایتهایی سرویس میشن؟
بهتر هست از فروشنده در مورد این مسائل سوال کنید

و حتی الامکان از هاستهایی استفاده کنید که رم و سی پی یو اختصاصی میدن بهتون! یعنی مثلا 256 مگ رم در اختیار شما باشه
پاسخ
 سپاس شده توسطjamal94 (۱۳۹۳/۶/۲۶، ۱۶:۲۵:۰۹ عصر)
(۱۳۹۳/۶/۲۴، ۲۳:۳۲:۵۲ عصر)GreyWolf نوشته است: مساله اینجاست که روی این سرور 8 هسته ای با 32 گیگ رم چند سایت و چه نوع سایتهایی سرویس میشن؟
بهتر هست از فروشنده در مورد این مسائل سوال کنید

و حتی الامکان از هاستهایی استفاده کنید که رم و سی پی یو اختصاصی میدن بهتون! یعنی مثلا 256 مگ رم در اختیار شما باشه
اصولا 15 الی 20 درصد کل منابع را میتوانند استفاده کنند

ولی سرویس پریوم همین شرکت حداکثر 10 سایت رو سرویس میده و به همین خاطر از منابع بالایی برخوردارند
پاسخ
 سپاس شده توسطjamal94 (۱۳۹۳/۶/۲۶، ۱۶:۲۵:۱۳ عصر)
بله!
بسایر عالیست خود من هم استفاده میکنم!^_^
..........
.
پاسخ
 سپاس شده توسطjamal94 (۱۳۹۳/۶/۲۶، ۱۶:۲۵:۱۹ عصر)
اگر کپی رایت را رعایت میکنید , یک هاست خارجی بگیرید کیفیت به مراتب بهتری خواهید داشت
پاسخ
سلام

ممنون به خاطر پاسخهاتون

این هاست هم مال آلمان هستش به هرحال آلمان از آمریکا بهتره سعتش و هاست ایران هم پهنای باند کمی داره و به نظر خودم آلمان بهترین گزینه هستش
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان