هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیش نمایش استایل مالتی فلتــــــ
Thumbs Up 
درود دوستان عزیز

لطفا نظرات خود را اعلام نمایید .
این پوسته با قیمتی باورنکردنی عرضه خواهد شد SmileWink

چند نکته : منوی هدر کشویی میباشد .
هدر متحرک میباشد .
طرح پوسته از سایت مای اسکین گرفته شده است و توسط مالتی دیزاینر بهینه سازی و اختصاصی شده است .

با تشکر Angel

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۱، ۲۰:۴۸:۵۶ عصر) ، mellat (۱۳۹۳/۱/۲۱، ۲۱:۰۵:۵۷ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۲۱، ۲۱:۱۷:۴۹ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۲۱، ۲۲:۵۴:۱۹ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۰۱:۵۲:۱۲ صبح)
زیباست و عالی. اما رنگ thead یکم چشمو اذیت نمیکنه؟یک خرده تیره تر بشه بهتر نیست؟
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲۱، ۲۰:۵۹:۴۸ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۰۲:۰۰:۲۴ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۰۳:۰۸:۲۴ صبح)
ممنون آقا امین بابت قالب بسیار زیباتون .
یک پیشنهاد داشتم براتون .
اگر میشه قالب رو یکم افکت بدید بهش ، واقعا سخت میشه قالبی مثل قالب وی بی پیدا کرد .
من الان دنبال یک قالب دارک هستم برای انجمنم ولی پیدا نمیکنم .
طراحیتون بی نظیر بوده ، ولی اگر میشه یکم به نکات ظریفش هم بپردازید .
قالب های مای بی بی کاملا شبیه هم شدن .
بازم ممنون .Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۰۲:۱۴:۴۰ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۰۳:۰۸:۲۲ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۱:۱۸:۳۷ صبح)
خیلی عالی و حرفه ای Heart

اگر بتونید تمام دارکش کنید به نظر من خیلی بهتره یا اینکه رنگهای جیغش رو کمی تیره تر کنید چون بعضی رنگهای قالب بهم نمیخورند... درکل خسته نباشید

*ببخشید باهم ارسال شد
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۱:۳۳:۳۷ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۳:۱۵:۲۶ عصر)
نقل‌قول: اینکه ریپ شده تم مای اسکینه !!!!! میگی نه نگاه کنین :

http://myskins.org/index.php

یعنی حتی یه تغییر کوچیکم توش نیست !!!! Big Grin

خداییش دیگه اینقدرام گاگول نیستیم !!! Big Grin

به نکته ظریفی اشاره فرمودید Big Grin

نقل‌قول: پوسته رو از دیفالت کدنویسی نموده ام و کاملا اختصاصی میباشد
دست شما هم درد نکنه بابت زحمتی که کشیدید کار جالبی شده
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۱:۱۹:۲۶ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۱:۳۱:۰۶ صبح)
نقل‌قول: اینکه ریپ شده تم مای اسکینه !!!!! میگی نه نگاه کنین :

http://myskins.org/index.php

یعنی حتی یه تغییر کوچیکم توش نیست !!!! Big Grin

خداییش دیگه اینقدرام گاگول نیستیم !!! Big Grin

درود

پوسته ریپ شده نمیباشد و تمامی کدها به صورت اختصاصی نوشته شده است ! وفقط طرح هدر از سایت گرفته شده است ، با ویرایش کامل .

در این که گاگول باشید یا نباشید هم به خودتون مربوطه ! مساعل شخصیتون رو عمومی مطرح نکنید !

شما اگر چشم هاتون رو باز کنید تغییرات رو هم مشاهده میکنید Wink

[quote]
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۱:۳۱:۳۰ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۲:۴۷:۰۷ عصر)
با درود
من خودم رو زیاد درگیر این مسایل نمیکنم و چند روزی هم مشکل پشتیبانی ها رو که چندتا هستند و کی از کی دزدی میکنه ( با یک جستجوی ساده میشد به سایت مادر رفت و سره را از ناسره تمیز داد) و یا اینکه چرا چند روز است که اسپمر ها را بعنوان آمار کاربران حساب کرده ایدو در عرض دو سه روز چند هزار کاربر غیر واقعی به آمار اضافه شده (که حداقل در نظر من از اعتبار انجمن کم خواهد کرد) رو دنبال کردم و سخن زیاد داشتم ولی این کارها را زیاد مناسب نمی دانم و .... بگذریم.
اما در مورد این قالب .
البته لحن صحبت دوستمان درست نبود که " خداییش دیگه اینقدرام گاگول نیستیم " ولی برای شما که به عنوان مدیر یک پشتیبانی و بطور کلی این انجمن هستید نوشتن اینکه "پوسته رو از دیفالت کدنویسی نموده ام و کاملا اختصاصی میباشد ." کمی دور از انصاف است چون طبق لینکی که ایشون دادند و من هم دیدم طرح کلی مربوط به جای دیگری است آیا بهتر نبود می نوشتید "پوسته رو با الهام و اقتباس از (.....) درست و بهینه سازی و پارسی کرده ام"
در پایین هم نکته ی جالبی دیدم که "هرگونه کپی برداری از قالب و .... حرام است !!!! و ما به هیچ وجه رضایت نداریم !!!!! " پس اون بنده ی خدا که طرح اصلیش به باد فنا رفته به حساب نمیاد . Huh Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۳:۰۷:۱۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۳:۰۸:۱۶ عصر) ، mellat (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۳:۱۵:۱۸ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۴:۰۱:۰۸ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۲۳، ۰۳:۵۰:۲۳ صبح)
درود جناب میدوری

مساله اول که به بنده مربوط نمیشه !

در مورد مساله دوم ، هنوز هم تاکید میکنم که پوسته از پوسته ی دیفالت کدنویسی شده است و فقط طرح از سایت مای اسکین گرفته شده است . اما در مورد مساله ای که شما میفرمایید کپی رایت تغییر کنید به الهام گرفته شده از سایت مای اسکین ; انجام شد .
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۴:۰۹:۳۱ عصر)
درود دوستان ... هههه فکر میکردم اون جمله منو جدی بگیرید ولی جمله من شوخی بود و دیدید که بعدش smile گذاشتم ...

ولی اگر این قضیه رو ما نمیگفتیم, بصورت اختصاصی میشد !!!! به نظرم باید به شکلی باشه که بدون گفتن ما این کپی رایت قرار بگیره ...

در مورد الهام گرفتن ... درسته اما شاید دوست خوبم envira که طراحی هاشو دنبال میکنم (و به همین دلیل هم فهمیدم) و بسیار هم کارای بزرگ و جذابی داره از این کار راضی نباشه, یا حداقل از اعلام عمومی اون راضی نباشه !! حالا شاید شما از طرحش استفاده کنی و برای خودت یک قالب درست کنی که اون بحثش جداست Wink اما اینکه اعلام عمومی بشه و به فروش برسه فکر میکنم حداقل باید باهاش صحبت میکردید و ازش رضایت میگرفتید. همانطوری که اگر کسی از طراحی های شما بخواد استفاده کنه باید اجازه بگیره Wink این حق کپی رایت هست.

میدونید مثل چی میمونه ؟؟ مثل اینکه من یک قالب شبیه همین mybbiran درست کنم (که درست کردنش برای من کلا یک هفته طول میکشه) و بعد هم فروش عمومی کنم و پایینش بنویسم با الهام از ...

خب شاید اقای نجفی پور از این کار من راضی نباشه چون این یک قالب اختصاصی هست Wink

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۵:۳۵:۰۸ عصر) ، mehdi13 (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۱۵:۵۸:۱۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۰۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۰۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان