هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش قرار دادن فایل فلش درون پروفایل
سلام خدمت دوستان گرامی .

بنده با کمک آقای GreyWolf تونستم که راهی رو پیدا کنم که برای کاربران قرار دادن فایل فلش یا پلیر فلش در پروفایلشون فراهم بشه ، ایشون یک سری کد در اختیار بنده قرار دادن و بنده هم یک سری چیز ها رو بهش اضافه کردم تا در آینده به صورت پلاگین و کامل تر قرارش بدم .
این روش کاملا تست شده و هیچ گونه مشکلی تا الان به وجود نیاورده .
خب بریم سراغ آموزش .
خیلی ساده هست .
وارد مسیر زیر در کنترل پنل سایت خودتون بشید .

پیکربندی - فیلد‌های مشخصات اختیاری - افزودن فیلد مشخصات تازه‌
خب طبق عکس زیر تنظیمات رو قرار میدید .

[تصویر:  60734890044485843930.png]

[تصویر:  20610807960530538322.png]

خب حالا به لیست فیلد های اختیاری نگاه کنید ، در ردیف آیدی ، عدد فیلد جدیدی که درست کردید رو به یاد داشته باشید . واسه من عدد چهار هست .

[تصویر:  90894601053965221049.png]

حالا به مسیر زیر برید .
قالب‌ها و پوسته‌ها - گروه قالب ها - Templates قالب مور نظرتون - member _ profile - Member Templates

به جای x در این قسمت از کد زیر شماره آیدی فیلدی رو که ساختید قرار میدید و سپس کد طولانی و اصلی رو کپی کرده و در آخر کد های member _ profile قرارش میدید و فایل رو ذخیره میکنید .
توجه : این کد رو میتونید در هر قسمتی که خواستید قرارش بدید ، هر جا که باشه ، همون جا فایل رو نشون میده
با توجه به اینکه بعضی ها از پلاگین عکس شخصی استفاده میکنند پس بهتره در پایین قرارش بدید .

"{$userfields['fidX']}"

کد php:
<embed src="{$userfields['fidX']}quality="high" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" align="left" height="220" width="340"></embed
توجه : در قسمت align="left" میتونید Left رو به middle یا right تغییر بدید ، در اصل چپ یا وسط یا راست بودن رو محل فلش پلیر رو تغییر دادید
height="220" width="340"> طول و عرض رو میتونید به دلخواه تغییر بدید .
حالا به کنترل پنل کاربری خود میرید و در قسمت ویرایش پروفایل لینک فایل فلشتون رو قرار بدید و ذخیره کنید .
به عنوان تست میتونید از لینک فایل فلش من استفاده کنید . ( لینک )
دوستان توجه داشته باشید که فایل باید مستقیم باشه ، مثل فایلی که بنده لینکشو براتون قرار دادم .

[تصویر:  02788351519847370492.png]

به پروفایل کاربریتون برید و تغییرات رو مشاهده کنید .

[تصویر:  29527122131745943592.png]

از لینک زیر میتونید برنامه ی ساخت موزیک پلیر فلش رو دانلود کنید ، بهترین موزیک پلیر شناخته شده هستش .
دانلود
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۷، ۱۶:۴۱:۱۱ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۷، ۱۸:۴۲:۰۰ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۸، ۰۴:۵۰:۲۹ صبح) ، geo (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۲۱:۱۶:۱۱ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۲۲:۰۸:۰۹ عصر)
از دوستان خواهش میکنم این مطلب رو به مکان درست تری ببرن و حداقل مهمش کنن . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۲۱:۲۵:۰۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۲۱:۴۳:۰۵ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۲۲:۰۸:۱۱ عصر)
مرسی بابت اموزش خوبتون ولی فک کنم قبلا شبیه ش
و تو انجمن داشتیم

http://community.mybbiran.com/thread-3156.html

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۲۲:۲۶:۵۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۲۲:۵۵:۰۵ عصر)
ممنون امیر جان ، آره مثل این بود ولی کارشون یکی نبود .
شما در اینجا میتونید پلیرتون رو خودتون تغییر بدید . دیگه مشکلات قبلی رو نداره ، میتونید حالا پلیر قرار بدید یا بازی فلش یا ساعت یا هر چیز فلش دیگه ، توی قبلی ها باید فایل صوتی میذاشتی این سری فایل فلش .
بعدا پلیر هایی که وجود داره توی این آموزش خیلی پیشرفته تر هستش . توی وبلاگ و هر جایی بخوای میتونی قرارش بدی ، میتونی اتوماتیکش کنی یا دستیش کنی ، کیفیت رو بالا پایین کنی ، بیش از 300 تا اهنگ براش قرار بدی .
بازم ممنون . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۲۳:۱۴:۵۵ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۱:۰۴:۱۱ صبح)
عالیه .Rolleyes
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۱:۳۳:۰۱ صبح)
به زودی آموزش کار با نرم افزار رو به صورت تصویری آموزش میدم بهتون .
آدم با فعالیت توی اینجا روحش شاد میشه .
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۰۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۰۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن آواتار متغير samet98 2 2,576 ۱۳۹۰/۱۰/۱۲، ۱۲:۳۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: samet98

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان