هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با gtmetrix
سلام

دوستان من تصاویر قالب انجمنم را با جی تی متریکس اپتیمایز کردم ( قالب دارای 4 رنگ است)

بعد از اپتیمایز رنگ اول سرعت از 84% به 91% رسید
بعد از اپتیمایز رنگ دوم سرعت از 84% به 93% رسید
بعد از اپتیمایز رنگ سوم سرعت از 84% به 93% رسید

بعد از اپتیمایز رنگ چهارم سرعت از 90% به 88% رسید!

رنگ چهارم حجم تصاویرش از بقیه کمتر بود برای همین در حالت عادی 90% بود بعد اپتیمایز هم حجمش کمتر شد ولی سرعت به 88% تنزل داشت علتشم اینه که بعد اپتیمایز تصاویر رنگ چهارم گزینه ای که در تصویر زیر مشخص کردم به 0% رسید!

حالا میخوام یکی توضیح بده این گزینه برای چی هست چه چیزی رو نشون میده و چرا بعد از کم شدن حجم تصاویر به 0% رسید و چه ارتباطی این وسط وجود داره؟

پیشاپیش ممون

[تصویر:  7om_capture.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۸/۲۴، ۱۲:۲۷:۴۲ عصر)
فکر کنم به خاطر این هستش که در قالبتون بیشتر از تصویر استفاده کردید تا css به خاطر همین درصدش کمه
در ضمن لطف کنید لینک انجمن رو تو امضاتون قرار بدید
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۸/۲۴، ۱۹:۳۵:۴۷ عصر)
درود
بعضی وقت ها لینک خود به خود از امضم نمیدونم چرا حذف میشه!

مون طور که گفتم قالب 4 تا رنگ داره رنگ 1 تا 3 مشکل نداره ولی رنگ چهارم رو که اپتیمایز میکنم اون مقدار به صفر میرسه! در صورتی که قالب همونه هیچ فقط رنگ تصاویر عوض میشه پس این نمیتونه باشه
پاسخ
با طراح صحبت کنین. هیچکس مثه طراح زیر و بم قالب رو نمیدونه. اگه از اون طریق مشکل رفع نشد دنبال چاره میگردیم هوم؟Shy
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۸/۲۵، ۱۸:۵۶:۳۳ عصر)
این انجمن خنده داره این انجمن خنده داره این انجمن خنده داره این انجمن خنده داره این انجمن خنده داره این انجمن خنده داره این انجمن خنده داره این انجمن خنده داره این انجمن خنده داره
پاسخ
 سپاس شده توسطnumber-one (۱۳۹۲/۸/۲۵، ۱۱:۰۱:۱۶ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۸/۲۵، ۱۸:۵۶:۳۴ عصر)
این تصویر یک sprite هست
[تصویر:  sprites.png]

هرچقدر تعداد این تصاویر تو سایتتون (قالب سایت) بیشتر باشه بهتره و سرعت لود سایت بیشتر میشه
اون رنک هم نشون دهنده همین مورد هست، تعداد اسپرایت بیشتر باشه رنک هم میره بالا
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۸/۲۵، ۱۸:۵۸:۱۴ عصر) ، navidahanj (۱۳۹۲/۸/۲۷، ۰۰:۰۶:۵۱ صبح)
ممنون جناب نجفی و سایر عزیزان خوب پس این موضوع رو فهمیدم و برام روشن شد که using css sprites چیه

ولی شما به اصل یوال من پی نبردید!

من میگم چرا بعد اینکه تصاویر سایتم رو اپتیمایز میکنم مقدار using css sprites کم میشه؟
درصورتی که خودتون میگید هیچ ربطی به حجم تصاویرتون ندارهHuh
پاسخ
خب درصد جزعی چیزی نیس که شاید تا مدت دیگه درس بشضه دوباره.
پاسخ
دوست عزیز بحث سر چند درصد نیست من میخوام بفهمم چه ازتباطی این وسط وجود داره!

البته همون یک درصدشم برام مهمه!
پاسخ
 سپاس شده توسطgentelman (۱۳۹۲/۸/۲۶، ۱۷:۳۷:۳۶ عصر)
قبل و بعد اپتیمایز کردن تصاویرتون روی Combine images using CSS sprites کلیک کنید ببینید توضیحاتش چیه! و چه مواردی اضافی یا کسر میشه!
به همین راحتی!!
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۸/۲۵، ۲۱:۰۳:۰۴ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۸/۲۵، ۲۱:۲۷:۴۸ عصر) ، gentelman (۱۳۹۲/۸/۲۶، ۱۷:۳۷:۴۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان