هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در پوسته Nesil
تشکر میکنم از همه شما که در بحث شرکت داشتید ولی هیچ کدام از پاسخ ها مشکل بنده رو حل نکرد من میخوام اندازه قالب رو عریض تر کنم لطفا اگر ممکن است راهنمائی کنید
پاسخ
مشكل شما screen resolution سيستم هست

وگرنه تمام پوسته ها مشكل داشتن

موفق باشيد
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
وقتی نمیتونید مشکل رو حل کنید حداقل کاربر رو گمراه نکنید ، این همه اسپم و آخرش هم هیچ!!!!!

خودم حلش کردم و آموزش رو در اینجا قرار میدم که اگر کسی از دوستان خواست صفحه Nesil رو عریض تر کنه دیگه با حجم زیاد اسپم مواجه و گمراه نشه...

در آی دی تعریف شده مقدار عرض(width)رو به auto تغییر بدید و همین طور در global.css عرض رو از مقداردهی با واحد پیکسل (Pixel) به مقداردهی با واحد پیکسل (%) تغییر بدید

کد php:
#golge {

backgroundurl(images/nesil/golge.pngrepeat-y;

widthauto;

positionrelative;

margin0 auto;

heightauto;
}

#golge_alt {

backgroundurl(images/nesil/golge_alt.pngno-repeat;

height18px;

widthauto;

margin0 auto;

با تشکر از شما که باعث شدید خودم دست به کار بشم Sleepy
پاسخ
دوست عزيز ما قصد گمراهي شما را نداريم / درجه كاربري مارا مشاهده كنيد

و البته استاندارد زير را :

کد php:
#container {

width95%;

background#fff;

border1px solid #e4e4e4;

color#000000;

marginauto auto;

padding20px;

text-alignright

ويك نگاه هم به هدر سايت خود بيندازيد هم بد نيست و متوجه مي شويد چگونه پوسته را منهدم كرده ايد !
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۲/۷/۱۲، ۰۲:۴۴:۲۸ صبح)
(۱۳۹۲/۷/۱۲، ۰۲:۳۰:۱۷ صبح)ch2012 نوشته است: دوست عزیز ما قصد گمراهی شما را نداریم / درجه كاربری مارا مشاهده كنید

ویك نگاه هم به هدر سایت خود بیندازید هم بد نیست و متوجه می شوید چگونه پوسته را منهدم كرده اید !

فعلا کمی تا قسمتی ابری به همرا چنتا اسپم گمراه شدیم رفت Big Grin
پوسته سالم سالم هست فقط مقدار هدر کمی بزرگتر شده و باید هدرش رو تعویض کنم تازه حجمش زیاده و سرعت لود هم پائین آورده ، پس بهتره که تعویض بشه Smile

من کار با html و css رو در تا حدودی یاد گرفتم ولی تا حالا با انجمن کار نکردم به خاطر همین یخورده برام گنگه Exclamation
پاسخ
نه دوست عزيز كافي هست براي هدر اين كد را هم بدين صورت تغيير دهيد تا هماهنگ شود :
کد php:
.logo a {

backgroundurl("../../../images/nesil/logo.png"repeat-x scroll left top transparent;

height125px;

width:1300px;

displayblock;

text-indent: -9999px;

وباز مي گويم اين كار اشتباه هست

كافي هست فردا در سيستم دوستتان يك نگاهي به انجمنتان بيندازيد

موفق باشيد .
پاسخ
با این تغییری که دادید باعث میشه واسه بعضی از مانیتورها نصف صفحه انجمنتون نمایش داده نشه :

http://upload7.ir/images/69323203952317190699.jpg

یادمه سایت تراوین با همین مساله درگیر بود،بعدش اومد کاری کرد قالب سایت با توجه به سایز مانیتور کاربر عریض میشد و یا عرضش کمتر میشد . حالا اینکه دقیقا چطور اینکارو کردن نمیدونم .
انجمن روزهای شادی = http://www.happydays.ir

[تصویر:  1407544361.jpg]

[تصویر:  mohammad_za_sig.png]
پاسخ
نقل‌قول: یادمه سایت تراوین با همین مساله درگیر بود،بعدش اومد کاری کرد قالب سایت با توجه به سایز مانیتور کاربر عریض میشد و یا عرضش کمتر میشد . حالا اینکه دقیقا چطور اینکارو کردن نمیدونم .

برسي كنيد :

کد php:
widthauto
پاسخ
(۱۳۹۲/۷/۱۲، ۱۳:۳۱:۳۰ عصر)ch2012 نوشته است:
نقل‌قول: یادمه سایت تراوین با همین مساله درگیر بود،بعدش اومد کاری کرد قالب سایت با توجه به سایز مانیتور کاربر عریض میشد و یا عرضش کمتر میشد . حالا اینکه دقیقا چطور اینکارو کردن نمیدونم .

برسی كنید :

کد php:
widthauto

global.css رو ویرایش کردم،جواب نداد .
قسمت بالایی انجمن رو بهم ریخت . (صفحه اصلی جستجو لیست اعضا سالنامه)
انجمن روزهای شادی = http://www.happydays.ir

[تصویر:  1407544361.jpg]

[تصویر:  mohammad_za_sig.png]
پاسخ
(۱۳۹۲/۷/۱۲، ۱۳:۱۵:۴۴ عصر)navidahanj نوشته است: یادمه سایت تراوین با همین مساله درگیر بود،بعدش اومد کاری کرد قالب سایت با توجه به سایز مانیتور کاربر عریض میشد و یا عرضش کمتر میشد . حالا اینکه دقیقا چطور اینکارو کردن نمیدونم .

پست آموزش بالا رو ویرایش کردم و این مشکل حل شد در 4 سیستم با مانیتورهای مختلف تست کردم در همه بدرستی نمایش داده میشود
مشکل سایه دار کردن وجود داشت که هر کاری کردم نتونستم برطرف کنم و کلآ اون تصویر که برای سایه دار کردن گذاشته شده بود رو برداشتم
مشکل منوی بالایی هم با تغییر position در سمت راست درست میشود در ای دی زیر مقدار right به دلخواه تغیر دهید
کد:
#menu {
    background: url(images/nesil/menu_bg_baslar.png) no-repeat;
    position: absolute;
    top: 92px;
    right: 18px;
    padding-left: 41px;
    font-family: Tahoma, 'Trebuchet MS', Arial, sans-serif;
}
و همین طور سایه زیر فوتر رو با تغییر مقدار margin به دلخواه خودتون تنظیم کنید ، در ای دی زیر میتونید این کار رو انجام بدید :
کد:
#golge_alt {
    background: url(images/nesil/golge_alt.png) no-repeat;
    height: 18px;
    width: auto;
    margin: 0 auto;
}

ابعاد هدر هم میتونید به دلخواه تغییر بدید که در بالا جناب ch2012 توضیح داد ه بودند
کد:
.logo a {
    background: url("../../../images/nesil/logo.png") repeat-x scroll left top transparent;
    height: 125px;
    width:1300px;
    display: block;
    text-indent: -9999px;
}

پوسته من هنوز کامل ویرایش نشده یک فوتر 20 دارم براش قرار میدم Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسطnavidahanj (۱۳۹۲/۷/۱۳، ۱۹:۰۳:۲۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل پوسته نسیل nesil tehran021 2 1,510 ۱۳۹۵/۸/۹، ۱۸:۱۵:۲۳ عصر
آخرین ارسال: motorola30
  مشکل در پوسته nesil navidahanj 9 3,473 ۱۳۹۲/۴/۲، ۲۳:۱۰:۵۱ عصر
آخرین ارسال: R. Najafi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان