هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشلک با ارور 1040: Too many connections
سلام
مشکل من اینه که وقتی آدرس انجمن رو اینجوری میزنم: ex.com/forum/ ارور 1040 رو میده اما اگه به این صورت بزنم ex.com/forum/index.php انجمن رو کامل باز میکنه.
چرا این جوریه نمیدونم. قاعدتا آپاچی باید خودش بفهمه که index.php رو باز کنه.
پاسخ
آدرس دقیق رو قرار دهید.
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطRezakashefi (۱۳۹۲/۶/۲۴، ۱۱:۴۲:۱۶ صبح) ، Shafi (۱۳۹۲/۶/۲۴، ۱۸:۳۷:۲۸ عصر)
سلام

اول اينكه ما علم غيب نداريم پس آدرس سايت خودتون را در امضاء و پروفايل قرار دهيد تا شامل پشتيباني شويد.

دوم اينكه اين مشكل فكر نمي كنم مربوط به ماي بي بي باشد با مدير سرور خود در ارتباط باشيد .

با تشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطShafi (۱۳۹۲/۶/۲۴، ۱۸:۳۷:۵۴ عصر)
مشکل خاصی نیست و علتش اینه که وقتی تعداد بازدید ها و استفاده از پهنای باند زیاد میشه و کانکشن به سرور زیاد میشه میبندنش و تنها راه حلش اینه که با مدیر سرور هماهنگ کنید و بخواید که دسترسی های بیشتری رو بهتون بدن.

پیگرد حرف دوستان ادرس انجمنتون؟
پاسخ
 سپاس شده توسطShafi (۱۳۹۲/۶/۲۴، ۱۸:۳۸:۲۹ عصر)
ممنون دوستان
چند ساعت بعد حل شد.
ارور رو خودم هم متوجه میشم که به چه معناست فقط جالب این بود که انجمن با یک url باز می شد و با url دیگه نه.
اول صبح نه سایت باز می شد و نه انجمن که ظاهرا مشکلاتی توی سرور بوده. اما بعد فقط مشکل فوق الذکر وجود داشت که در نوع خودش جالب بود.

بازم ممنون
پاسخ
دوست عزیز ارور 1040 معمولا ناشی از حملات دیداس به سرور هست، احتمالا صفحاتی که باز میشده هم ناشی از کش مرورگرتون بوده ... !
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۴۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۲۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۰۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان