هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای ساخت انجمن چقدر فضا نیاز است
نقل‌قول: درود

دستان این روستمون جواب سوالشون رو گرفتند من یک سوال کوچیک دارم نمیخوام دوبازه موضوع جدید باز کنم

میشه روی یک هاست دو تا سایت داشت یکی مای بی بی یکی وردپرس با دو دامین متفاوت؟

سلام

بله ميشه

از طريق ادون دومين

Add on Domain قابلیتیست که اگه فعال باشه شما میتونید یک دامنه دیگه بگیرید و اون رو با Add on اضافه کنید ، پس از اینکار در فولدر public_html تون یک فولدر با نام و پسوند دامنه مذکور ایجاد میشه و شما میتونید محتویاتی رو درون اون بریزید و یک سایت جداگانه داشته باشید !

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۶/۱۴، ۲۱:۲۷:۱۷ عصر) ، navidahanj (۱۳۹۲/۶/۱۴، ۲۱:۲۷:۴۵ عصر) ، sirafnet (۱۳۹۲/۶/۲۱، ۱۳:۴۰:۳۳ عصر)
(۱۳۹۲/۶/۱۴، ۲۰:۱۵:۵۶ عصر)ch2012 نوشته است:
نقل‌قول: اگه بازدیدتون زیاده یک گیگ یا 5 گیگ ولی اگه کمه 500 مگ تا 200 مگ.

بازدید ربطی به حجم هاست نداره.

======
برای شروع به قول دوستمون 50 مگ هم كافی هست

اگر سایتتون پیشرفت كرد و بازدید كننده انلاین شما به بیش از 100 كاربر رسید و به سرور فشار اومد باید فكر یه هاست حرفه ای باشید .

بهتره یه جای خوب هاست بگیرین

باتشكر
جسارتا شما که پیشکسوت هستید چرا؟وی پی اس رو واسه چی میگیرن؟چرا رنک وبها روی ای پی ها بالا پایین میشه؟بازدید و ورود کاربر نقش مهمی داره.

حرف عزیزان دیگه هم که حرص خوردن دایورته .آینه رو اگر جلوی خودتون بردارید مطمئنا روی کلاه برداران رو نخواهید دید.

برای اینکه تایپیک رو به حاشیه نکشم عرض میکنم الان اکثر سرور ها به دلیل تحریم ها دارن روی میارن به دایرکت ولی توصیه میکنم از سی پنل استفاده کنید چون واقعا بهتر از دایرکت هست.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۵۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۳۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان