هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تنظیمات آواتار
Question 
عرض سلام و خسته نباشید خدمت مای بی بی ایران
من تازه به طرفدارات انجمن ساز MYBB پیوستم و اگر موضوع رو در انجمن مربوطه ارسال نکردم عذرخواهی میکنم.
می خواستم بدونم چطور باید اندازه آواتار رو (حجم فایل ، طول و عرض) به حالت دستی و دلخواه خودم در بیارم ! از چه مسیری ؟
از نسخه ی 1.6.10 استفاده میکنم.

با تشکر
یا علی مدد
پاسخ
درود
کنترل پنل مدیر کل=>تنظیمات=>پیکر بندی=>User Registration and Profile Options=>
Maximum Avatar Dimensions
[تصویر:  do.php?img=123]
تالار گفتمان شهر پردیس
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۵/۲۳، ۲۱:۴۱:۰۲ عصر) ، keranchuf (۱۳۹۲/۵/۲۴، ۱۳:۵۴:۲۹ عصر)
سلام مرسی از جواب شما
سایز رو به حالت دلخواه خودم درست کردم ، در پروفایل سایز تصاویر درست اما ، تو ارسال ها آواتار ها کوچیکن
برای نشون دادن سایز اصلی آواتار (اندازه دستی که خودم وارد کردم) تو ارسال ها باید چیکار کرد !

با تشکر
یا علی مدد
پاسخ
 سپاس شده توسطvampire knight (۱۳۹۲/۷/۳، ۲۲:۲۹:۰۶ عصر)
درود ,

وارد کنترل پنل مدیرت شوید و به این آدرس بروید :
صفحه اصلی » تنظیمات انجمن >>User Registration and Profile Options
بشوید به گزینه Max Uploaded Avatar Size رفته و هر سایزی که برای میزان آپلود آواتار می خواهید بدهید و در بالای این گزینه Maximum Avatar Dimensions می باشد که می توانید سایز آواتار خود را تغییر بدهید و گزینه ذخیر تنظیمات را بزنید .

و اگر بخواهید سایز نمایش آواتار را در انجمن تغییر دهید به
صفحه اصلی » تنظیمات انجمن >> Show Thread Options بروید و در آنجا گزینه Maximum Avatar Dimensions in Posts را پیدا کنید و اندازه نمایشی آواتار را در انجمن و پست ها تعیین کنید و گزینه ذخیر تنظیمات را بزنید .

پایان. اگر مشکلی داشتی مطرح کن .
پاسخ
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۲/۵/۲۵، ۰۰:۱۷:۴۹ صبح) ، keranchuf (۱۳۹۲/۵/۲۶، ۲۱:۵۳:۳۴ عصر) ، vampire knight (۱۳۹۲/۷/۳، ۲۲:۲۹:۰۱ عصر) ، 0000MILAD (۱۳۹۳/۸/۲۲، ۱۸:۴۴:۴۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۵۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۰۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۱۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان