هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بد باز شدن انجمن
اقای رضا قضاوت عجولانه و غیر منطقی نکنید ، سایت gtmetrix بر اساس قوانین کد نویسی css و html و برخی ترفند های css و j query که فشرده تر بشه سایت ، درصد ها رو طبقه بندی میکنه ،

یعنی فقط اصل بر لود عکس های حجم کم و تعداد کم [sprite شده] + کد نویسی بالا میذاره که خیلیا هم در برخی موارد این سایت رو زیاد قبول ندارن ،

و با توجه به مشکل دوستمون به احتمال قوی از سرور هست ، چون افت سرعت تا این حد واسه مشکل کد و حجم بالا واسه عکس نمیشه ، یعنی محاله ... مگر اینکه کد malware چیزی باشه ،

پس ابتدا مشکلتون رو بصورت کامل شرح بدین دوست من Smile
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطgoldenm (۱۳۹۲/۵/۴، ۲۳:۰۹:۵۵ عصر)
ادمین جان من کاملا توضیح دادم دیگه نیم دونم چی بگم من این مشکب صبح برام پیش اومد و توی این ماجرا سه تا از آی پی کاربرا تو سی پنل بلوک شده بود که هنوزم یکیشون نمی تونه انجمنو باز کنه دیگه نمی دونم چی بگم
پاسخ
شما توضیحی ندادین و فقط گفتین انجمنم بد باز میشه ، یعنی خوشگل باز نمیشه نه ؟؟؟ Smile

خب توضیخ بیشتر و دقیق تری لازمه ، این مشکل که ذکر کردین چه ربطی به gtmetrix داره من موندم ExclamationExclamationExclamation
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطgoldenm (۱۳۹۲/۵/۴، ۲۳:۱۹:۳۷ عصر)
ببینید من امروز چند تا کاربر برام اومد رفتم دیدم سایت باز نمیشه بعد با چند تا از بچه ها که تو سایت بودن تا مسنجر صحبت کردم دیدم اونا هم نمی تونن باز کنن یا انقدر باید ریلود کنن تا بتونن وارد شن اونم شانسی ما هر کاری کردیم اومدم برم هاستینگ خبر بدم دیدم سایت اونا هم باز نشد بعد نیم ساعت سایت اونا باز شد برا ما هنوز باز نمیشد یا خیلی سخت میشد رفت رفتم خبر دادم گفتن نه هیچ مشکلی نیست رفتم تو سایت دیدم بچه ها میگن نمی تونیم باز کنیم با قند شکن باز میشه فهمیدم که ای پیشون بلوک شده تو سی پنل خودمم دو سه بار این جوری بلوک شده بودم خلاصه به هاستینگ گفتم کی هی ال و بل می کردن نمی دونم هاست ما ابریه بعضی موقع سنگین میشه سرور و سایت بالا نمیاد و از این چیزا
پاسخ
دوست من هاست ابری که واسه شبکه اجتماعی جواب نمیده ، بخصوص که میگین سایت اونا هم باز نمیشده ... عجب هاستینگی ... شما می بایست از یه هاستینگ مطمئن واسه سایت خودتون استفاده کنید ،

انتخاب هاستینگ مناسب باید برای وب مسترها امری ریسک پذیر باشه که متاسفانه تو ایران فقط به هزینه توجه میشه ، البته خود منم اولا از رایگان شروع کرده بودم Smile که واقعا شکست خوردم Sad
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطgoldenm (۱۳۹۲/۵/۴، ۲۳:۳۵:۵۳ عصر)
به نظر شما الان که می خوام انتقال بدم کجا خوبه؟
پاسخ
برای شبکه اجتماعی فضای 1 گیگ + پهنای باند بالا اصلی ترین شرایطه

بعد هاهم استفاده از litespeed و پشتیبانی حرفه ای و کاربلد ، نه اینکه دو روز باشه هاستینگ باز کرده باشه

دقت به اینکه سایت های بزرگی روش میزبانی شده باشند ، و ... دیگه انتخاب با خودتونه Smile
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطgoldenm (۱۳۹۲/۵/۴، ۲۳:۵۳:۴۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان