هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهم ریختگی متن در صورت استفاده از کلمات انگلیسی و فارسی با هم در متن
با عرض سلام و خدا قوت
و آرزوی قبولی عبادات

با عرض پوزش ظاهرا مشکل از سیستم بنده بود و برطرف شد
ضمنا تصویری که از انجمن گذاشته بودم هیچ نامی از انجمن در آن نداشت و آنرا انجمن خودم مطرح کردم تا ببینم راهکار چیست و آنرا به مسئولین انجمن اطلاع رسانی کنم
لذا اگر دوستانی با خواندن متن متوجه شده اند که کدام انجمن رو گفته ام بنده رو با مسئولین انجمن اشتباه نگیرند . بنده بدون هماهنگی با مسئولین انجمن مذکور این اقدام رو کردم و هر چند بنده از نام انجمن چیزی اینجا مطرح نکردم ولی از آنها عذرخواهی می کنم . از دوستان هم خواهش دارم به اشتباه بنده دچار نشند و بدون هماهنگی با مسئولین مربوطه اقدامی نکنند .
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۲/۴/۲۵، ۱۳:۴۰:۰۶ عصر) ، musicsazan (۱۳۹۲/۴/۲۶، ۱۴:۵۴:۵۵ عصر)
لطفا آدرس انجمن را در امضا قرار دهید تا مدیران پاسخ شما را بدهندSleepy

فکر کنم ادیتور پیشرفته مشکل شما را بر طرف کند دوست عزیزSleepy

http://community.mybbiran.com/thread-352...9%88%D8%B1
 سپاس شده توسطmusicsazan (۱۳۹۲/۴/۲۶، ۱۴:۵۴:۵۷ عصر)
با درود

عادل جان ممنون از لطفت من هم میدونستم که شما قصد کمک به انجمن آقای محمدی رو دارید و میخواهید مشکل رو حل کنید ، ولی مشکل حروف فارسی و انگلیسی از انجمن نیست ، مشکل شما احتمالا از مرورگر یا سیستم خودتون باید باشه چون من مشکلی توی این مورد ندیدم . و همه ارسالهای کاربران به درستی دیده میشن

من نماینده شرکت آقای محمدی و سایت و انجمنشون در این سایت هستم اگر مشکلی باشه اینجا حتما مطرح میکنم همانطور که تا حالا مشکلات زیادی رو اینجا پرسیدم و دوستان و مدیران محترم پاسخ دادند.

از آقای صالح غلامیان هم که از کاربرای اخراجی ما بودن و خودشون چند هفته ای میشه که انجمن پشتیبانی زدن هم سپاسگزاری میکنم که اینجا میخوان قوانین رو به کاربرا گوشزد کنن ،

ولی دوست من شما خودتون تازه اول راه هستید و اجازه بدید پاسخ مشکلات کاربرا رو مدیران و پاسخگو های متخصص بدهند تا اشتباهی صورت نگیره ،

این مشکل اصلا ارتباطی به ادیتور نداشته و اگه یکی اشتباهی ادیتورش رو دستکاری کنه به مشکل میخوره

سعی کنید توی کارهای تخصصی و مدیران دخالت نکنید مگر اینکه واقعا بدونید مشکل چیه .

از مدیر پاسخگوی عزیز reza.t.gh عذر خواهی میکنم که این مورد پیش اومد .

با سپاس
پژمان رنجی مسئول رسیدگی به مشکلات سایت و انجمن
(۱۳۹۲/۴/۲۵، ۱۳:۳۹:۵۰ عصر)milad1364 نوشته است: با درود

عادل جان ممنون از لطفت من هم میدونستم که شما قصد کمک به انجمن آقای محمدی رو دارید و میخواهید مشکل رو حل کنید ، ولی مشکل حروف پارسی و انگلیسی از انجمن نیست ، مشکل شما احتمالا از مرورگر یا سیستم خودتون باید باشه چون من مشکلی توی این مورد ندیدم . و همه ارسالهای کاربران به درستی دیده میشن

من نماینده شرکت آقای محمدی و سایت و انجمنشون در این سایت هستم اگر مشکلی باشه اینجا حتما مطرح میکنم همانطور که تا حالا مشکلات زیادی رو اینجا پرسیدم و دوستان و مدیران محترم پاسخ دادند.

از آقای صالح غلامیان هم که از کاربرای اخراجی ما بودن و خودشون چند هفته ای میشه که انجمن پشتیبانی زدن هم سپاسگزاری میکنم که اینجا میخوان قوانین رو به کاربرا گوشزد کنن ،

ولی دوست من شما خودتون تازه اول راه هستید و اجازه بدید پاسخ مشکلات کاربرا رو مدیران و پاسخگو های متخصص بدهند تا اشتباهی صورت نگیره ،

این مشکل اصلا ارتباطی به ادیتور نداشته و اگه یکی اشتباهی ادیتورش رو دستکاری کنه به مشکل میخوره

سعی کنید توی کارهای تخصصی و مدیران دخالت نکنید مگر اینکه واقعا بدونید مشکل چیه .

از مدیر پاسخگوی عزیز reza.t.gh عذر خواهی میکنم که این مورد پیش اومد .

با سپاس
پژمان رنجی مسئول رسیدگی به مشکلات سایت و انجمن

سلام و درود فراوان به مدیریت محترم

آقای پژمان رنجی از طرز گفتار شما مشخص هستش که شما ظاهرا عقده دارین نسبت به کسانیکه حتی تازه وارد هستند و پاسخ سوال کاربران را میدانند.
انگار اینجا شما همه کاره این انجمن هستین که به دیگران دستور میدین که چه کاری رو انجام بدن و یا ندن.
کجای این کار کاربر دخالت در امور مدیران هستش ؟وقتی فردی جواب سوالی رو میدونه کجای دنیا گفته که ممنوع هستش و هیچ کس جز مدیران حق جواب دادن ندارن؟

میخوام بدونم آقای غلامیان کجا از انجمن همه چی اخراج شدن؟ مثلا با گفتن این حرف اونم به دورغ چه چیزی رو میخواهین ثابت کنید؟ زیاد به انجمن خودتان پایبند نباشین آقا مثلا نماینده.

راستی معنی سایت و انجمن هردو یک معنی رو میده.
اینجا کسی از شرکت نام نبرد که شما اسم شرکت رو آوردین .اصلا شما نماینده 100 تا شرکت باش هرکسی هستی برای خودتون هستین و به انجمن ربطی نداره دوست عزیز.

لطفا از کلمات بهتری استفاده کنید شمایی که به اصلاح نماینده هستی (کلمه دخالت نکن ) خیلی معنی هارو به میتواند داشته باشد. پس خواهشا مراعات نمایید.
در صورت تکرار گزارش خواهد شد.

در ضمن آقای غلامیان قوانینی رو گوشزد نکرده به کسی که شما اون مطالب رو ارسال کردین ..ایشون فقط در حد راهنمایی دوستانه عادل عزیز رو راهنمایی کردن همینو بس.

اینو هم میخواستم آخر سر عنوان کنم که این جمله (( ولی دوست من شما خودتون تازه اول راه هستید و اجازه بدید پاسخ مشکلات کاربرا رو مدیران و پاسخگو های متخصص بدهند تا اشتباهی صورت نگیره )) خیلی برای من آشناست مخصوصا اون تیتر قرمز رنگ رو اکثرا یک نفر در انجمن همه چی استفاده میکنه Dodgy
از مدیرای عزیز میخوام این تاپیک رو ببندن این اقایون از انجمن ما به جرم کلاهبرداری اخراج شدن الان میخوان توسایتهای دیگه خودی نشون بدهند .

من از مدیریت معذرت میخوام ولی قبل از جواب خودم به سه تا مدیر ارشد گفتم که تاپیک رو ببندن چون آقایی که اینجا مشکلش رو عنوان کرده سایت و انجمن نداره و سایت ما رو معرفی کرده و این حق ماست که دفاع کنیم .

اعلام کردم که جلوی این کاربرا رو بگیرید . که اگه من بخوام جواب بدم اینطوری مشکل ساز و بی نظمی بوجود میاد ، کسی گوش نکرد و چون از این آقایون شناخت داشتم میدونستم میخوان نظم رو به هم بزنن

الان ببینید با سه تا کاربری اومدن از همدیگه دفاع کنن که همشون یه نفر هستن یا به کاربراشون میگن بیان اینجا پست بزنن .

مدیر سایت ما این دونفر رو اخراج کرده به جرم کلاهبرداری از کاربران، لینکش هم موجوده اگه خواستید حتی لینک تعهد و عذرخواهی این اقایون هم میزارم ، و کلی ارسالهای درگیری و دعوا از همین اقایون ،که با ندامت و عذر خواهی درخواست فعالیت مجدد رو داشتن ، ولی شخصیت من درحدی نیست که بخوام دنبال این چیزها باشم ،

نقل‌قول: خیلی برای من آشناست مخصوصا اون تیتر قرمز رنگ رو اکثرا یک نفر در انجمن همه چی استفاده میکنه
اقای س .ج یا ص غ

همه مدیرای اینجا میدونند من اینجا نه حاشیه داشتم و نه مشکلی درست کردم کل ارسالهای من اینجا سوال بوده و رفع مشکلات انجمنمون حتی وجهی رو که آقای محمدی به من داده بودند رو من تقدیم این انجمن کردم برای استفاده بهینه و کمک به پشتیبانی و عضویت در گروه vip
خود آقای محمدی اینجا بودن و یک سالی میشه که دیگه فرصت ندارن بیان و حتی از مدیر سایت آقای نجفی زاده خواستم که اسم رو به جای اسم کاربری آقای محمدی تغییر بدن ، که من بتونم اینجا مشکلاتمون رو حل کنم این دیگه پنهان کاری نداره که نام کاربری قبلی من هم کاربری خود آقای محمدی بوده ،

اصلا دراین مورد کسی اطلاعی نداره من خودم به تنهایی میتونم از آبروی انجمن دفاع کنم . لازم باشه گزارششم به مدیر سایتمون میدم .

نیاز به گفتن این چیز ها نبود ولی بعضی ها ادم رو وادار میکنن ..

بازم از مدیریت معذرت خواهی میکنم من دوست نداشتم وارد این بحث ها بشم ، دیگه پاسخی نمیدم مگر اینکه بخوان دوباره ادامه بدهند .
بسته شد*
 سپاس شده توسطmusicsazan (۱۳۹۲/۴/۲۶، ۱۷:۰۸:۱۰ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۲۶، ۱۷:۲۴:۴۰ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۲/۴/۲۶، ۲۱:۴۷:۴۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۵۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۰۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۴۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم نمایش حروف انگلیسی و فارسی کنار هم shezen 6 2,903 ۱۳۹۲/۹/۱۱، ۲۳:۳۸:۲۲ عصر
آخرین ارسال: shezen
  SE Friendly URL - کلمات فارسی در لینک hmdz 0 1,203 ۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۱۴:۲۶:۳۷ عصر
آخرین ارسال: hmdz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان