هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تنظیمات پیش فرض (حرفه ای ها کمک کنند)
با سلام و درود خدمت شما
من از فرم ثبت نام کوتاه استفاده میکنم. میخوام تنظیمات پیش فرض کاربر رو تغییر بدم. یعنی مثلا وقتی یه کاربر ثبت نام میکنه به صورت پیشفرض، تیک قسمت پیام های خصوصیش فعال باشه.
توی همه انجمن های پشتیبانی مای بی بی جستجو کردم. پلاگین تنظیمات پیش فرض پروفایل رو پیدا کردم ولی پلاگین یا کد تنظیمات پیش فرض کاربرانی که تازه عضو میشن رو پیدا نکردم. لطفا کمک کنید.
پاسخ
دو روزه این سوال رو در همه انجمن های مای بی بی پرسیدم.
واقعا چی به سر مای بی بی آوردید؟ Huh
یه جای میگن نباید از کلمه ف-ارس استفاده کنید، یه جا میگن نباید از کلمه پارس استفاده کنید، اون یکی حتی نمیزاره تصویر پوسته هاشو ببینی، میگه باید اول پارسی ساز ما رو نصب کنی و...
اونوقت یه سوال تو وی بی ایران بپرسید، در عرض 30 ثانیه بهتون جواب میدن...
پاسخ
درود
کنترل پنل مدیر کل سپس گروهها و کاربران سپس گروهها
کاربراتن و دسترسی ها
عکس زیر Wink
اینم در جواب شما به تاپیک انجمنهای غیر پایبند SleepyWink

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
ممنون من اون تظنیمات رو قبلا انجام داده بودم و الان دوباره هم چک کردم:
[تصویر:  piicc.bmp]

ولی من میخوام تنظیمات پیش فرض این قسمت رو تغییر بدم.
[تصویر:  ppic.bmp]
پاسخ
دوست عزیز به صورت پیشفرض فعال هستش اما اگر ماله شما فعال نیست و یا میخوای تغیرات بدی یه راست برو به هاستت و فایل usercp.php رو باز کن-->قسمت
کد:
if($user['receivepms'] == 1)
گزینه 1 رو 0 کن غیر فعال میشه و برعکس!
پاسخ
 سپاس شده توسطahmad1371 (۱۳۹۱/۱۰/۶، ۱۴:۵۴:۴۲ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱۰/۶، ۱۸:۰۷:۰۵ عصر)
من این گزینه رو تغییر دادم، اتفاقا تیکش همونجوری که من میخواستم فعال شد ولی انگار فقط فعال شده و وقی به کاربر تازه وارد پیام میفرستی، میگه پیام خصوصی کاربر فعال نیست. باید کاربر بره توی تنظیمات و خودش تیک رو دوباره بزنه تا واقعا فعال بشه
پاسخ
یه بار دیگه فایل رو اپلود کنید و اگر میونید رو یه قالب دیگه تست کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطahmad1371 (۱۳۹۱/۱۰/۷، ۱۱:۴۴:۴۰ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱۰/۲۰، ۱۷:۲۰:۵۷ عصر)
فایل چی رو آپلود کنم؟ usercp.php؟ ولی من نسخه اصلی اون فایل رو ندارم
وقتی میرم توی تنظیمات کنترل پنل، و اون تیک رو تغییر میدم، قاطی پاتی میشه، وقتی قالب رو عوض میکنم و میرم توی تنظیمات میبینم تنظیمات همون جوریه که من تغییر داده بودم، باز اونجا وقتی تنظیم میکنم قاطی پاتی میشه و برمیگردم به قالب اول، اونجا میبینم تنظیمات همونجوریه که من میخواستم. نمیدونم متوجه منظورم شدید یا نه! اگه راه حلی نداره، چطور میتونم برش گردونم به حالت سابق؟
پاسخ
شما تنظیمات پیام خصوصی رو خواستید دستکاری کنید نه همه تنظیمات رو WinkWink
اگر فایل usercp.php رو تغیر دادی تو پوشه اصلی Mybb یک بار دیگه دانلودش کن و سپس اپلودش کن که جایگزین بشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطahmad1371 (۱۳۹۱/۱۰/۷، ۱۹:۳۹:۲۹ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱۰/۲۰، ۱۷:۲۰:۵۹ عصر)
سپاسگذارم.
اینو برای اونایی میگم که بعدا ممکنه این تایپک رو بخونن
برای ویرایش تنظیمات پیش فرض در هنگام ثب نام، از این پلاگین استفاده کنید. ولی اینو بدونید که این پلاگین با پلاگین/کد ثبت نام کوتاه مشکل داره، بنابراین باید یکیشو انتخاب کنید. با تشکر از همه اونایی که توی این تایپک مزاحمشون شدم. نمیدونم چرا تو این مدت نتونستم این پلاگین رو پیدا کنم، چند روزه همه انجمن ها رو زیر و رو کردم ولی...جالبه بقیه هم این پلاگین رو معرفی نکردن، فک کنم بخاطر اینه که اسمش با موضوعش خیلی همخونی نداره و توی نتیجه سرچ نمیاد. بازم ممنون و سپاس Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۱۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۲۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان