مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: خداحافظی و معرفی سایت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان خوبم در مای بی بی ایران
--------------------------------------------------------

بعد از مدت ۴ ماه با این اکانت لاگین کردم در سایت به خاطر دو موضوع زیر :

۱- تشکر و قدردانی از دوستانی که درخواست باز شدن اکانت من رو داشتند و کسانی که اکانت را باز کردند .

۲- خداحافظی (موقتی یا دایم)

همانطور که میدانید اکانت بنده در مای بی بی ایران بن شده بود به علت برخی مسایل که واقعا تقصیر من نبود . حالا در هر صورت بگذریم که گذشته ها گذشته .

بنده در همین جا صمیمانه از دوستانی که در اینجا درخواست باز کردن اکانت را داشتند تشکر میکنم .

به همین علت و وجود سایت اصلی خودم (پی سی نت) وقت برای پشتیبانی در اینجا نیست و مقوله ی درسی هم دست ما رو از پشت بسته .

پس فعلا از تمامی دوستان عزیز در مای بی بی ایران خداحافظی میکنم . شاید روزی بازگشتم - به امید موفقیت همه شما (مهدی)
Heartدرود و عرض ادب

دوست خوبم مهدی
مشکلاتی در قدیم بوده که به فراموشی سپرده شده است
شما با من تلفنی هم حرف زده اید و پدر و مادر محترمتون من شما و خانواده اتان را کاملا میشناسم
اما فکر میکنم شما اگر در مسیر درست خود قرار گیرید بتوانید موفق باشید و خداحافظی فقط کمرنگ شدنتان را دربر دارد فلذا با توجه به اینکه مای بی بی ایران از بزرگترین پشتیبانی های ایران است حیف است تشریف ببرید
بنده به شخصه از شما درخواست بازگشت مجدد و همکاری صمیمانه و خلوصانه را خواستارم

زمانی که من در www.mybboard.ir مدیر و یا کاربر بودم و با اساتیدی چون ایمی و امن هک و آب 1168 و گری وولف کار میکردم زمانی بود که انجمن در بهترین شرایط و پاسخگویی بود که دوستی آمدند و مای بی بی هلپ و بعد مای بی بی ساپورت را زدند با وجود بزرگی مای بی بورد یواش یواش تفرقه و چند دستگی بوجود آمد و بین اعجوبه و غلامیان ایمی اینجانب درگیری پیش آمد و در نهایت همه با هم نابود شدیم و عقب افتادیم مای بی بی ترکیه یا اسپانیا را ببینید با توجه به رشد و ارتقائشون چقدر زیبا کار مینمایند؟
چون متحدند و همه با وجود داشتن پشتیبانی های قوی در یک فروم مرجع کار میکنند امیدوارم عمق حرفهای من را کامل متوجه بشوید در صورت تمایل به همکاری مجدد با اینجانب تماس حاصل نمایید در این انجمن شرایطتان قابل ارتقا و احترام میباشد

با تشکر محمود خوشنویس
میشه به من بگید داستان چیه؟؟؟ یعنی مای بی بی در ایران چند نجمن پشتیبانی داره؟؟ غیر باور کردنی هست
میشه منو روشن کنید بهم بگید جریان چیهHuhHuhSad
با تشکر - اما من دارای مشکلاتی هستم به صورت زیر و گرنه با آمدن و باز گشت مخالفت نمیکردم .

۱- کمبود وقت

۲- دلسرد شدن از اینجا و کمبود انرژی لازم برای شروع فعالیت

۳- علاقه به ایجاد رقابت با مای بی بی ایران

----------------------------------
باز هم از پیشنهاد شما متشکرم اما یکی از مشکلات من که در سال آینده کلا بنده در اینترنت نیستم درس می باشد . انشالله تابستان ۹۲ خواهم آمد